امام جمعه موقت یاسوج
امام جمعه موقت شهر یاسوج گفت: با توجه به مشکل بزرگ بیکاری در کشور، رئیس‌جمهور آینده باید برای رفع مشکل بیکاری برنامه داشته باشد.
فرماندار بویراحمد در شورای اداری مطرح کرد:
نظری بر ضرورت مشارکت همه جانبه تمامی نهادها و دستگاه‌ها در برگزاری هفته بزرگداشت شهر یاسوج تاکید کرد.
مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد
مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: مسابقه بهترین عکس خبری از خبرنگاران در حوزه سپاه و بسیج در مرداد ماه برگزار خواهد شد.
کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان بویراحمد طی اطلاعیه ای مناطق ممنوعه برای برپایی ستادهای انتخاباتی را اعلام کرد.
رئیس هیأت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد گفت: بازیکن بانوی جوان فوتسالیست هم‌استانی به اردوی تیم ملی فوتسال جوانان دعوت شده است
نماینده ولی فقیه در سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد
نماینده ولی فقیه در سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد گفت:حلقه های مدیریتی کشور باید بدانند که یکی از رسالت های عظیم آنها فراهم نمودن زمینه استغال برای قشر جوان است.
بالن آرزوها به مناسبت عید مبعث بر فراز آسمان شهر یاسوج به پرواز در آمدند.
با حضور مسئولان استانی و شهرستانی؛
با حضور مسئولان استانی و شهرستانی جشنواره فرهنگ اقتصاد و توانمندی های روستاییان در دهستان سررود جنوبی افتتاح شد.
باید دید مخاطبان این سایت خبری چه نظری در خصوص عملکرد شورای شهر در یاسوج دارند.
به تازگی کمپینی با عنوان #عصبانی نشو در فضای مجازی تشکیل شده است که به نوعی به عملکرد دولت و گلایه مندی مردم از بسیاری از اقدامات دولتمردان می پردازد.
انتظار مردم شهر یاسوج برای بهره‌برداری از کلینیک‌ جدید شهید مفتح یاسوج 11 ساله شد.
معاون ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد:
معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ۱۵ باشگاه و مدرسه فوتبال در یاسوج تنها دو مورد مجوز فعالیت دارد.
این ساختمان در بلوار ارم شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد در حال احداث است؛ آیا در ساخت این ساختمان آن هم در پیاده شهرداری نظارت دارد؟
استان کهگیلویه و بویراحمد تنها استانی است که از مکان های فرهنگی محروم است هر چند در سالهای گذشته کارها و پروژه هایی کلنگ زنی شد تا بتوان قسمتی از این محرومیت ها کاسته شود اما هنوز این پروژه ها همانند تالارفرهنگی یاسوج بعد از 9 سال هنوز تکمیل نشده است.