بهش گفتم امشب عروسیه این پسره هست مادربزرگش خواهش کرد شما براش خوشحالی کنید که خوشبخت بشه. بعد با جمو و رولا نشستیم کل ماجرا رو مرور می کردیم و می خندیدیم رولا هم نامردی نکرد و هر روز اول وقت میرفت در خونه کل رباب و بلند می خوند: آهای رباب ربابه دلوم برات کبابه.
لیگ دسته 2 فوتبال/
دیدار حساس دو تیم زاگرس یاسوج و قشقایی شیراز به علت درگیری و آشوب تماشاگران قشقایی شیراز نیمه تمام ماند.
مدیرکل دامپزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیماری فوق حاد پرندگان از طریق یکی از فروشندگان سیار مرغ در پخش پاتاوه شهرستان دنا منتقل شده و تا کنون دو روستا آلوده شده است.
روابط عمومی اورژانس115استان کهگیلویه و بویر احمد از امداد رسانی سه پایگاه اورژانس ۱۱۵ بویر احمد به ۷ مصدوم تصادف زنجیره ای در محور یاسوج شیراز (گردنه مله شوره)خبر داد.
سخنگوی انجمن اهل قلم استان کهگیلویه و بویراحمد در پیامی درگذشت زنده یاد نورالله سلامی یکی از نخستین معلمان فرهیخته استان را تسلیت گفت.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در چند ماه گذشته مانند قبل فعالیت موسیقی به مفهوم اجرای زنده وجود داشته، اما نکته حائز اهمیت این است که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صرفا در موسیقی خلاصه نشده و من این بحث را انحرافی و نوعی بازی سیاسی توسط سیاسیون می‌دانم و نباید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را تنها در موسیقی خلاصه کرد.
نشست خبری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور با اصحاب رسانه در استان کهگیلویه و بویراحمدبا حضور وزیر فرهنگ و ارشاد کشور برگزار شد.
یکی از اعضای شورای شهر یاسوج است که خیلی‌ها او را به یک چهره منتقد در این شورا می‌شناسند و بارها از عملکرد شهردار یاسوج انتقاد کرد، گفت: این نشست خبری را نشست را از دهه فجر به امروز موکول کردم تا کام مردم از حرفهای تلخم، تلختر نکنم.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد و رییس حوزه هنری استان فارس از نمایشگاه مجموعه آثار حاجی بابا ( آثار علی شریفی) در نگارخانه «باران» در اداره کل ارشاد استان بازدید کرد.
رئیس ستاد عتبات عالیان کهگیلویه و بویراحمد
رئیس ستاد عتبات عالیات کهگیلویه و بویراحمد گفت:موکب دائمی جهت خدمت رسانی به زائرین استان با هماهنگی هایی که انجام شده سال 96 در استان خوزستان ساخته می شود.
آئین تجلیل از خادمین اباعبدالله الحسین(ع) در اربعین 95 در یاسوج تجلیل شدند.
کل رباب مطمئن بو که شکست مقدمه پیروزیه رو کرد بهم و گفت: کم کمپیری کن وری بره دم دکون چراغعلی نیم کیلو تنبکو سیم بسون که تو و کار فوتبال بازی کردن نیی ریقال.
مدیرکل دامپزشکی کهگیلویه وبویراحمد:
مدیرکل دامپزشکی استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: تا کنون موردی از بیماری آنفولانزای حاد پرندگان در استان مشاهده نشده است.
نمایشگاه کتاب کهگیلویه و بویراحمد از ۲۴ بهمن تا ۲۹ بهمن از ساعت ۹ تا ۱۲ ظهر و ۱۵ تا ۱۹ عصر با ۳۰ درصد تخفیف برپا است.
مشاور برنامه ریزی معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: عرضه کتاب ترامپ در نمایشگاه کتاب یاسوج خلاف قانون است.