گزارش تصویری ؛
آری عاشورا فرا رسید تا داغ تکه‌تکه شدن پیکر اباعبدالله حسین(ع) در هجوم شمشیرهای کوفیان، دست‌های ابوالفضل عباس(ع)ساقی کربلا، گلوی تشنه پاره شده علی‌اصغر شش ماهه و پیکر هفتاد و دو تن از یاران کربلا سینه عزاداران حسینی را به آتش بکشاند.
مردم شهر یاسوج همزمان با شب دهم محرم با حضور در گلزار شهدا و حسینیه ثارالله این شهر به عزاداری برای اباعبدالله حسین(ع) پرداختند.
در این شب های پر برکت محرم مردم انقلابی یاسوج با حضور در گلزار شهدا این شهر برای سالار شهیدان و یاران با وفایش به سوگواری و عزاداری پرداختند.
عشق به اباعبدالله پیر و جوان نمی شناسد؛
مردم شهر یاسوج در ششمین شب از ماه محرم با برپایی دسته های عزاداری باید امام حسین (ع) بر سر و سینه زدند.
حال و هوای شهرمن امشب رنگ بوی کربلایی به خود گرفته و صدای سنج و طبل همراه نوای کاروان کربلا در هم آمیخته وشهروندان با راه اندازی دسته جات سینه زنی و زنجیز زنی اولین شب ما محرم را باسیاه پوش کردن حسینیه ها و تکایا به استقبال از محرم رفتند.
عدم وجود سطل زباله در بسیاری از نقاط مرکزی شهر یاسوج باعث انباشته شدن زباله در خیابان و نمایان ساختن چهره ای زشت از پایتخت طبیعت ایران برای مسافران و رهگذران را فراهم کرده است.
شهر یاسوج مرکز کهگیلویه وبویراحمد که به زیبای هر چه تمام تر در میان رشته کوه های زاگرس سر برآورد، با وجود همه ی مواهب طبیعی و طبیعت بکر و استثنایی ، همچنان در بسیاری از امورات و زیرساخت های شهری با مشکلات بسیاری روبه روست .
روستای کلوار در فاصله 90 کیلومتری بخش مارگون شهرستان بویراحمد واقع است که بقعه متبرکه امامزاده شاه غالب(ع) در این روستا واقع است .
مجهز کردن پارک‌های محله‌ای به وسایل ورزشی توسط شهرداری یکی از اقدامات مورد توجه برای همگانی کردن ورزش میان مردم بوده و این اقدام سبب می‌شود تا مردم از وسایل ورزشی در نزدیک‌ترین محل خود استفاده کنند.
پس از انتشار این خبر و بازخورد گسترده ای که در سطح استان داشت، فعالان فضای مجازی نیز به این موضوع واکنش نشان دادند و با انتشار پست هایی در اینستاگرام و توئیتر با هشتگ #قلم_گزینشی به این موضوع واکنش نشان دادند.
شهردار یاسوج که در نشست با اصحاب رسانه از اجرای طرح " شهردار مجازی " خبر داده بود، اکنون به وعده خود عمل کرده است.
فوری:
گاهی یک خبرنگار در یاسوج وقتی در جلسه ای برای پوشش نشسته است در کنار پوشش فکرش به اجاره خانه ای است که عقب افتاده به عمری است که گذشت و هنوز بیمه نشده به خانواده اش است که هر کدام هزینه هایی دارند و با حقوق کم خبرنگاری باید چه کند آری خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمدی با کمترین هزینه سخت ترین کار را انجام می دهند.
در صفحات مجازی منتشر شد:
بعد از فراخون ضد انقلاب و سلطنت طلب های خارج نشین مردم ایران اسلامی بویژه استان کهگیلیوه وبویراحمد نشان دادند که امنیت و انقلابشان را به غرب پرستان و سلطب طلبها نخواهند فروخت.