رابط فرهنگی سازمان مردم نهاد مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر کهگیلویه و بویراحمد از اهداء بیش از یکهزارجلد کتابچه با موضوع امر به معرف و نهی از منکربه کتابخانه های کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.
کاپیتان تیم فوتبال زاگرس یاسوج با گلایه از صدا و سیمای استان گفت: برای اینکه تماشاگر برای بازی به ورزشگاه بیاید و تیم را تشویق کند خودمان باید این کار را انجام دهیم و صدا و سیمای استان هم هیچ همکاری نمی کند.
مدير كل راهداري و حمل و نقل جاده اي گفت: ما مفتخريم كه داراي جوانترين ناوگان حمل و نقل كشور هستيم كه خود شاخص مهمي در كاهش تلفات جاده اي است.
نماینده مردم گچسارن و باشت در مجلس
نماینده مردم گچسارن و باشت در مجلس بیان کرد: برای سال آینده قریب به یک هزار و 400 میلیارد تومان در کل کشور در حوزه ورزش اختصاص داده شده است.
رئیس هیأت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد
رئیس هیأت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد گفت: یکی از مهم‌ترین مشکلات ورزش را در حال حاضر کمبود اعتبارات برای کارهای مهم از جمله استعدادیابی دانست و گفت: وقتی مشکلات اعتباری اجازه این کار را ندهد بسیاری از استعدادها پرورش پیدا نمی‌کند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد سرطان پستان، معده، کولورکتال و تخمدان را شایعترین سرطان ها در بین زنان استان عنوان کرد و گفت: شایعترین سرطان ها در مردان نیز، معده، کولورکتال، مثانه، پروستات و مری است.
مستند بسیار زیبا و جذاب مسیرعاشقی با موضوع حضور زائران استان کهگیلویه و بویراحمد در مراسم اربعین حسینی امسال، در یاسوج رونمایی شد.
احداث بیمارستان 283 تختخوابی شهید جلیل شهر یاسوج در کهگیلویه و بویراحمد پس از گذشت 11 سال همچنان به اتمام نرسیده و بیماران کهگیلویه و بویراحمدی برای معالجه و دریافت خدمات درمانی در استان های همجوار سرگردان و آواره اند.
معاون فرماندار بویراحمد کاهش مصرف بعضی از سوختها در شهرستان بویراحمد را فراهم شدن زیرساخت‌های بر خورداری از نعمت گاز طبیعی عنوان کرد.
رئيس مركز تحقيقات، آموزش و ترويج كشاورزي كهگيلويه و بويراحمد از توليد 2 آفت‌كش غيرشيميايي در اين استان خبر داد.
دانشجویان دانشگاه یاسوج در بازدید رئیس صندوق رفاه دانشجویی وزارت علوم از خوابگاه‌های پسران و دختران این دانشگاه خواستار رفع مشکلات خوابگاهی شدند.
نمایشگاه صنایع دستی و تولیدات اقتصاد مقاومتی از 18 دی افتتاح شده و تا 26 دی ماه در شهر یاسوج برپا است.
در دهه فجر صورت می گیرد/
به مناسبت دهه فجر 30 برنامه قرآنی در شهرهای مختلف استان کهگیلویه وبویراحمد برگزار می شود.
نمایشگاه صنایع دستی و تولیدات اقتصادت مقاومتی در یاسوج برپا شد.
ابلاغیه جنجالی برای تشکیل ستاد تبلیغات روحانی به ریاست معاون سیاسی استانداری‌ها/
خبر راه اندازی ستاد تبلیغاتی روحانی به ریاست معاونین سیاسی استانداری ها جز اخباری بود که در روزهای گذشته موجی از واکنش‌های مسئولان و کارشناسان را در پی داشت. بر اساس این خبر؛ دولت در اقدامی کم سابقه و با ابلاغ فوق العاده، در پوشش طرحی به نام "اطلاع رسانی و تعامل مستقیم با مردم" عملا دستور تشکیل ستادهای تبلیغاتی حسن روحانی برای انتخابات ۹۶ را در استانداری ها و فرمانداری های سراسر کشور صادر کرده است.