به مناسبت سالروز شهادت امام صادق (ع)؛
اهل بیت عصمت و طهارت نور واحدند بنابراین عملکرد به ظاهر متفاوت آن بزرگواران عللی دارد.
یک استاد حوزه و دانشگاه:
یک استاد حوزه و دانشگاه در مراسم تشییع شهدای گمنام در یاسوج گفت: شهدا رفتند تا حقوق نجومی نباشد.
با حضور مسئولان نظامی و انتظامی و استانی و شهرستانی، خانواده معظم شهدا، جانبازان و آزادگان استقبال از دو شهید گمنام صورت گرفت.
زنگ خطر دوباره به صدا درآمد
مدیرعامل سازمان آتش نشانی یاسوج گفت: در ساعت 10 دقیقه بامداد روز چهارشنبه 28 تیرماه سامانه 125آتش نشانی به صدا درآمد و گزارشی مبنی بر آتش سوزی در بازار روز یاسوج داده شد.
پس از سالها چشم انتظاری و افتتاح استادیوم‌ پانزده هزار نفری یاسوج برای اولین بار تیم ملی فوتبال نوجوانان در یاسوج اردو برگزار می کند.
چیتابه از یک طرف در دامنه کوه‌های پوشیده از جنگل‌های انبوه و مراتع سرسبز است و از سوی دیگر مشرف به رودخانه کبگیان با جلوه بسیار زیبا و دیدنی قرار دارد.
صبح امروز جمعی از مربیان پیش دبستانی و نیروهای ازاد در استان کهگیلویه و بویراحمد مقابل دفتر نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.
امام جمعه مارگون
امام جمعه مارگون گفت: برخی از مسئولین همانطور به دنبال ابقا مسئولیتشان هستند و برای ادامه ریاست تلاش می کنند برای مردم تلاش می کردند بسیاری از مشکلات مردم دراین استان حل و فصل می شد.
فرماندار بویراحمد مطرح کرد:
اولین جلسه سال جاری کمیته امور اتباع ومهاجرین خارجی شهرستان صبح امروز به ریاست فرماندار درمحل فرمانداری بویراحمد برگزارشد.
اردوی مشهد طرح پیوند خانه مدرسه مسجد از تاریخ ۱۱ تیرماه به مدت یک هفته برگزار شد در این اردو ۵ اتوبوس به تعداد۲۰۰ نفر عازم مشهد شدند. تصاویر زیر مربوط به این سفر زیارتی است.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری یاسوج گفت : یکصدمین اخطار ایمنی به جمعه بازار این شهر ابلاغ شده است .
راهپیمایی روز ملی عفاف و حجاب با حضور بانوان یاسوجی در این شهر برگزار شد.
صبح امروز جمعی از مربیان پیش دبستانی و نیروهای ازاد در استان کهگیلویه و بویراحمد مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.
سریال تکراری آتش سوزی ها در کهگیلویه و بویراحمد
ساعتی پیش مزارع وباغات در فیروزاباد یاسوج دچار حریق و آتش سوزی شد که این آتش سوزی توسط ماموران آتش نشانی مهار شد.
مسئول مرکز ایثارگران سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد از اعزام 41 نفر از خانواده معظم شهدا و ایثارگران به مشهد مقدس خبر داد.