به کدامین گناه؟
سکوت معنا دار جوامع بین المللی باعث شده است تا ارتش و بودایی های میانمار به فجیع ترین جنایات علیه مسلمانان بی دفاع این کشور دست بزنند.
دکتر احمدی : از دستگاه‌ها اجرایی گزارش کار ۳ و ۶ ماهه می‌خواهم.
رییس اداره راه وشهرسازی شهرستان دنا خبر داد:
رئیس اداره راه وشهرسازی دنا اظهار امیدواری کرد که با احداث چهار حلقه تونل و یک دستگاه پل در محدوده پل کلو در محور یاسوج به سی سخت برخی از مشکلات تردد این منطقه برطرف شود.
عضو سابق شورای شهر چرام:
عضو سابق شورای شهر چرام گفت: ای کاش شهردار سابق حضور داشتند چرا که در هر صورت عدم حضور وی بی احترامی به مردم است.
یک زن عاشورایى با پیروى از زینب(س)، باید انسان ساز و جامعه ساز باشد و فریاد آزادى خواهى و عزت طلبى زن تربیت یافته در مکتب عاشورا، پایه هاى حکومت طاغوت را مى لرزاند .
یادداشت:
آب و هوای مساعد در کنار منابع زیر زمینی آب و خاک حاصلخیز هنوز نتوانسته گوشه ای از مشکلات و معضلات این استان را حل نماید تا اینکه شاهد سرازیر شدن جوانان این مرز و بوم به سوی استانهای مجاور جهت کارگری می باشیم
انباشته شدن زباله های در ورودی این منطقه و عدم توجه شهرداری باعث شده است که صحنه ای نامطلوب برای این شهرک اتفاق بیفتد.
عزاداری در ماه محرم از جمله آئین های فرهنگی است که با حفظ عناصراعتقادی و مذهبی مردم در سالیان متمادی در مناطق مختلف کشور با شکوه بسیار انجام می شود.
در آستانه تشییع شهید حججی:
نرم افزار "قهرمان ماندگار"به عنوان جامع ترین نرم افزار ساخته شده در خصوص معرفی شهید حججی به شمار می رود و به دست توانمند مهندسین هم استانی با مدیریت تیم خبری چهارفصل تهیه و طراحی شد.
مدیر بهزیستی چرام از توزیع بسته لوازم التحریر700هزار ریالی توسط بهزیستی چرام به خانواده های بی بضاعت خبر داد.
همزمان با سراسر جهان اسلام؛
همه حسینه ها و مساجد سطح شهرستان بهمئی این روز ها سیاه پوش هستند و مردم در غم واندوه شهادت امام حسین(ع) و یاران باوفایش در کربلا بر سر و سینه خود می زنند.
امروز دانشگاه یاسوج میزبان دانشجویان جدیدی بود که همراه با خانواده های خود برای ثبت نام و تحصیل به این دانشگاه آمده بودند.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در نشست با فرماندهان سپاه فتح:
علی محمد احمدی گفت: در موضوع فرهنگ با چسبندگی های فرهنگی روبرو هستیم که هزینه های زیادی را به ما وارد می کند و نیاز است در این موضوع اهتمام ویژه ای انجام گیرد
فرمانده انتظامی استان خبر داد:
طی دو عملیات جداگانه توسط مامورین پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و ماموران پاسگاه انتظامی تنگ سرخ در شهرستان بویراحمد؛ مقدار 116 کیلوگرم ماده مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط شد .
طی برگزاری مسابقات برنامه آپ،شهروند چرامی برنده خودروی206 شد.