رئيس اداره ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردگشري بهمئي خبر داد:
رئيس اداره ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردگشري شهرستان بهمئي از برگزاري جشن نوروزگان در اين شهرستان خبر داد.
در آستانه ملی شدن صنعت نفت؛
حرکت ملی شدن صنعت نفت در شرایطی شکل گرفت که ایران بزرگترین تولیدکننده نفت خام خاورمیانه بود و پس از آمریکا، ونزوئلا و شوروی سابق چهارمین تولیدکننده معتبر نفت خام دنیا محسوب می شد.
افسانه سبد کالا؛
توزیع سبدهای کالا در دولت های یازدهم و دوازدهم نه تنها نتوانسته به تعادل ثبات قیمت در بازار بیانجامد، بلکه به فرصتی برای دلالان سودجو تبدیل شده است.
در آستانه سال جدید؛
اغلب مردم به طول عمر خود فکر می کنند و کمتر کسی وجود دارد که به عرض زندگی توجه داشته باشد که همین امر به غیر فعال بودن عمر در گذر زمان منجر می شود.
رئیس دستگاه قضایی استان
مدیرکل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد به کسانی که تسهیلات تولید و اشتغال دریافت اما، اقدام عملی در این باره نکرده اند هشدار داد .
آنتن دهی ضعیف و محرومیت از پوشش مخابراتی از دغدغه ها و مشکلات عمده مردم منطقه کوهستانی پیچاب باشت است و آنان از نبود پوشش کافی ارتباطی گله مند هستند.
در آستانه سال نو؛
ورود به سال جدید هنگامی برای ما ایرانیان شادی آور است که بضاعت مالی نیازمندان و نزدیکان خود را بسنجیم و با احتیاط لازم در این راه قدم برداریم شاید در هیاهوی خریدهای عیدانه، گوشه چشم مستمندان به جیب ما باشد.
مدیر واحد موسیقی حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد گفت: آلبوم موسیقی محلی «قهس مقوم» از تولیدات واحد موسیقی حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد منتشر شد.
مدیرعامل آبفای روستایی کهگیلویه وبویراحمد:
مدیرعامل آبفای روستایی استان کهگیلویه وبویراحمد گفت:این نوید را به مردم عزیز سرفاریاب ونماینده مردم درمجلس وامام جمعه سرفاریاب میدهیم که تاپایان خرداد۹۷ تصفیه خانه آب شرب سالم سرفاریاب رابه بهره برداری برسانیم.
پاکسازی محیطی تفرجگاه کمپ آلاچیق های چرام با حضور معاون فرماندار و اعضاء شورای سلامت شهرستان چرام برگزار شد.
معاونت علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد؛
غلامعباس سبز گفت: در حال حاضر 237 پزشک متخصص در سطح استان کهگیلیویه و بویراحمد داریم و تلاش می کنیم این تعداد را با توجه به حجم وسیع بیماران در سال های آینده افزایش بدهیم.
امام جمعه شهر لیکک خبر داد:
امام جمعه شهر لیکک از نشست تعیین وضعیت زمین های بلاتکلیف شهرستان بهمئی که در شهر یاسوج، اعلام عدم رضایت کرد.
نماینده باید چنان قوی ، محکم و معتقد و از دانش روز برخور دار باشد که وزیر فقط دانش ،توان و قدرت سیاسی اش را ببیند چون بید بلرزد و به قول شاعر:حافظ از از باد خزان در چمن دهر مرنج فکر معقول به فرما گل بی خار کجاست.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویر احمد از اجرای طرح ملی"فرشتگان رحمت"(خدمات داوطلبانه)جمعیت هلال احمر استان در نوروز 1397 خبر داد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بهمئی خبر داد:
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بهمئی با اشاره به آمادگی کامل بقاع متبرکه این شهرستان در استقبال از مهمانان نوروزی، گفت:اداره اوقاف بیشترین خدمات را به زائران و مهمان نوروزی در بقاع متبرکه شهرستان ارائه می دهد.