شبکه اطلاع رسانی دانا

نظرسنجی

انتصاب های استاندار جدید را برای پیشرفت استان چگونه ارزیابی می کنید؟

تازه ترین ها

اخبار ایران

در آستانه سال نو؛
ورود به سال جدید هنگامی برای ما ایرانیان شادی آور است که بضاعت مالی نیازمندان و نزدیکان خود را بسنجیم و با احتیاط لازم در این راه قدم برداریم شاید در هیاهوی خریدهای عیدانه، گوشه چشم مستمندان به جیب ما باشد.
شهردار باشت:
شهردار باشت خطاب به تاج‌گردون، نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: چند موضوع را با شما در خصوص یادآوری ادامه کار بیان می‌کنم، اول اینکه مدیران شما یا خواب هستند یا خود را به خواب زده‌اند، اگر در خواب هستند آنها را بیدار کنید و اگر خود را به خواب زده‌اند کاری دیگر انجام دهید.
رئیس شورای شهر باشت:
رئیس شورای اسلامی شهر باشت گفت :می‌توان به جرات گفت انقلابی که شهردار باشت پرسنل خدوم شهرداری در این چندماهه انجام دادند با یک دوره ۴ ساله شورای شهر برابر می‌کند.
چرام یکی از شهرستان های استان کهگیلویه و بویراحمد است که جاذبه‌های های گردشگری زیادی دارد.
نماینده مردم ارومیه؛
نادر قاضی پور گفت: وزاری استیضاح شده با لابی گری در مجلس دوباره رای اعتماد گرفتند، در بین نمایندگان افرادی هستند که با مردم نیستند.
پایگاه اطلاع رسانی چرام گزارش می دهد:
طی حکمی از سوی نایب رئیس هیات مدیره صنایع پتروشیمی خلیج فارس ،فرزندی از دیار شهرستان چرام به سرپرستی شرکت پتروشیمی بندر امام امام خمینی(ره) منصوب شد.
یک کلام حرف حساب؛
پرویز فلاحی پور(بازیگر) گفت: صحبت‌های بازیگران خانم سینما در جشنواره فیلم "برلین نانه" تنها یک نوع فیگور و ژست روشنفکرانه بود.
در سالروز گرامیداشت یاد شهداء؛
"شهادت" کلاس همیشه دایر حرکتی است که تمامی انسان ها را در هر برهه زمان ثبت نام می کند و "شهدا،" محصلان برگزیده این مدرسه اند.
در آستانه چهارشنبه سوری؛
رفتار خشونت آمیز و مغایر با عرف و منش جامعه، نظیر آنچه که امروزه تحت نام چهارشنبه سوری شاهد آن هستیم در هیچ کدام از این آیین ها دیده نمی شود.
در آستانه سال جدید؛
در فرهنگ پویا و غنی کشورمان از دیر باز، سالمندان در جامعه از جایگاه ویژه‌ای برخوردار بوده‌اند و در کلیه آثار پیشینیان که به ما رسیده است این واقعیت خودنمایی می‌کند.
در پی استیضاح وزیر جهاد کشاورزی؛
باید به انتظار بنشینیم و ببینیم در پایان سال پر چالش 96 آیا بازخواست وزراء به جایی خواهد رسید و یا اینکه استیضاح نامه ها در هیاهوی چهارشنبه سوری آخر سال فراموش خواهد شد؟!
عیدانه با طعم بیکاری؛
براساس تعاریف دولت، تمام افرادی كه در نیروهای مسلح به صورف كادر دائم یا موقت خدمت شاغل محسوب می شوند؛ یعنی رفتن یک فرد به سربازی شغل محسوب می شود.
در پی واردات جوجه؛
واردات جوجه ها از آنسوی مرزها نه تنها بازار را به تعادل و ثبات نرسانید بلکه بی ثباتی را در با ورود خود به اوج رسانید.
یادداشت/
طرح بازرسی اموال مسئولان و بازگرداندن اموال نامشروع آنها، عیار مناسبی برای سنجش دغدغه مندی نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی در راستای مبارزه با فساد و زیاده خواهی است.
امام جمعه شهر لیکک:
امام جمعه شهر لیکک با تبریک روز زن گفت: سالم ماندن جامعه به سلامت اخلاقی و روانی زنان ما بستگی دارد.