رهبر انقلاب در جمع مردم سرپل ذهاب :
رهبر انقلاب صبح امروز وارد شهرستان سرپل ذهاب شدند و از نزدیک در جریان مشکلات مردم زلزله زده این منطقه قرار گرفتند .
رهبر انقلاب صبح امروز وارد شهرستان سرپل ذهاب شدند و از نزدیک در جریان مشکلات مردم زلزله زده این منطقه قرار گرفتند .
به مناسبت سالروز شهادت شهید ابراهیم امیدبخش
واحد چندرسانه ای این پایگاه خبری به مناسبت فرارسیدن سالروز شهادت تنها خلبان استان کهگیلویه و بویراحمد اقدام به تولید نماهنگی از تصاویر و زندگی نامه شهید ابراهیم امیدبخش کرده است .
گروه چندرسانه ای پایگاه خبری چهارفصل نماهنگی از حرکت خودروهای حمل کمک های مردمی را تولید و منتشر کرده است .
نماهنگ پیاده روی جاماندگان حسینی که همزمان با اربعین حسینی در یاسوج برگزار شد توسط این پایگاه خبری تولید و منتشر گردید .
در میان زائرین پیاده اربعین کسانی هستند که با وجود معلولیت و مشکلات جسمی باز هم ناامید نشده اند و به هر زحمتی که شده خود را برای اربعین امام حسین (ع) به حرم عشق می رسانند .
انتشار فیلمی از شهید محسن حججی در مسیر پیاده روی اربعین حسینی مورد توجه بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی واقع شده است .
نماهنگ طنز سخنرانی های رئیس جمهور امریکا با دوبله لری تولید و منتشر شد .
عملیات غرور آفرین بدر در دهکده دفاع مقدس یاسوج شبیه سازی شد که در آن یک کشتی شبیه سازی شده آمریکایی با موشک شهاب ۲ مورد هدف قرار گرفته منهدم شد.
عملیات غرور آفرین بدر مهر ماه سالجاری دردهکده دفاع مقدس یاسوج شبیه سازی شد .
رضا رازقی موفق به کسب مقام سوم مسابقات قویترین مردان ایران دردسته ی وزنی منفی 105 در شهر تهران شد.
همزمان با تشییع پیکر مطهر شهید حججی؛
شهید محسن حججی روز دوشنبه 16 مرداد 1396 به اسارت دشمن درآمد و در روز چهارشنبه 18 مرداد 1396 در سوریه به درجه رفیع شهادت نائل شد.
امروز صبح فرزند شهید فرزادیان در مراسم تشییع با خواندن دکلمه ای درد ودل های خود را با مردم کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج بیان کرد.
معضل اجتماعی«تکدی‌گری و گدایی» نه در ایران بلکه در جوامع در حال توسعه حتی در تمام گوشه و کنار عالم دیده می شود که روزبه‌روز به شکل های مختلف در حال افزایش است. معضلی که با ظهور و بروز آن به تدریج به روابط انسانی و اجتماعی آسیب وارد می‌شود.
پیرزن ولایتمدار یاسوجی امروز در راهپیمایی روز قدس در محکومیت جنایات رژیم دیکتاتور آل سعود و رژیم مستبد آل‌خلیفه و جنایات تروریست های داعش تنفر و انزجار خود را با سر دادن شعار اعلام کرد.