رضا رازقی: در ورزش بدنسازی یک ورزشکار باید به 5 موضوع مهم برای پیشرفت از قبیل مربی خوب، تهیه برنامه مناسب توسط مربی، تغذیه، استراحت، اجرای صحیح برنامه ای که مربی برای ورزشکار خود تدارک دیده است، توجه کند
همزمان با اربعین حسینی برگزار شد؛
کاروان عظیم عاشقان اباعبدالله الحسین(ع) در جای جای استان کهگیلویه وبویراحمد با عنوان جاماندگان کربلای حسینی ارادت خود را به سالار شهیدان امام حسین(ع) در روز اربعین نشان دادند.
سرویس چندرسانه ای چهارفصل تصاویر تعدادی از مسافران پرواز بدون بازگشت تهران به یاسوج را در قالب یک نماهنگ تولید و منتشر کرد.
مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی در کهگیلویه وبویراحمد و سراسر میهن اسلامی، حماسه تماشایی خود را در طلیعه فجر چهلم انقلاب آغاز کردند.
گلخانه داران مجتمع گلخانه ای قلات بهمئی با اشاره به گرانی گازوئیل و بازدهی پایین کار با شرایط موجود، خواهان گازرسانی به این مجتمع هستند.
نادر طالب زاده دبیر کنفرانس بین المللی افق نو و کارشناس رسانه و تلویزیون در برنامه جهان آرا که از شبکه افق جمهوری اسلامی ایران پخش می شود به توصیف رشادت های مردم شهرستان بویراحمد و نبرد گجستان پرداخت.
قسمت اول مستند " زیلایی، در مدار صفر درجه " منتشر شد:
سرویس چندرسانه ای چهارفصل اولین قسمت از سری مستند های تهیه شده از زندگی مردم دهستان زیلایی شهرستان بویراحمد را تولید و منتشر کرد که در اولین قسمت به مشکلات خانواده ای می پردازد که در اوج فقر به سر می برند و اتاق های خانه خودرا با دام و احشام تقسیم کرده اند .
امروز همه آمدند؛
گروه چندرسانه ای چهارفصل سیل خروشان مردم کهگیلویه و بویراحمد در محکومیت اقدامات فتنه گران و آشوبگران را در قالب نماهنگ تولید و منتشر کرد.
استان کهگیلویه و بویراحمد در انتظار خلق حماسه ای دیگر به انتظار نشسته است تا بار دیگر مردم ولایتمدار و غیور این دیار، مشت محکمی بر دهان دشمنان نظام اسلامی و فتنه گران بکوبند.
اظهارات مردم یاسوج درباره اغتشاشات فتنه گران؛
خارج شدن اعتراضات مردمی ازمسیر یک اعتراض آرام و استفاده غرب از این اعتراضات برای ایجاد اغتشاش موجب نارضایتی و اعلام انزجار مردم استان کهیگلویه وبویراحمد از دشمنان قسم خورده نظام شد.
نماهنگ؛
آشوبگران با آتش زدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران و اهانت به تصویر رهبر انقلاب رده از نیات شوم و پلید خود برداشتند .
نماهنگ؛
بخش چندرسانه ای چهارفصل به مناسبت حماسه 9دی، نماهنگی از حضور باشکوه مردم یاسوج در مراسم گرامیداشت این روز بزرگ را تولید و منتشر کرد .
سکانس تماشایی؛
مقابله با آتش سرکش رگ سفید و عملیات خاموش کردن آن سکانس هایی تماشایی از خود بر جای گذاشت که بیشتر از هر چیزی به فیلم های سینمایی شبیه بود و عزم و اراده جهادگران عرصه صنعت نفت ایران را به رخ جهان کشید.
پیام سرپرست آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد در آستانه روز بصیرت:
سرپرست آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد از همه فرهنگیان و دانش آموزان برای حضور پرشور در گرامیداشت حماسه 9 دی دعوت کرد .
مدتی است که عملکرد نامنظم جایگاه های توزیع بنزین در چرام به ویژه در تنها جایگاه شهری این منطقه، مشکلات زیادی برای شهروندان و مسافرانی که به این منطقه سفر می کنند، ایجاد کرده است که باعث شده شهروندان، بنزین را با قیمت 1300 تومان از دستفروشان بنزین تهیه کنند که در فیلم زیر به آن پرداخته می شود.