سری جدید ویتامین با حضور طنزپرداز یاسوجی منتشر شد
فردین یزدانی هنرمند کهگیلویه و بویراحمدی در ویژه برنامه ویتامین حاضر شد و در گفتگویی گرم و صمیمی از زندگی هنری خود گفت و به دغدغه های هنرمندان استان پرداخت و از کمبودها نیز سخن گفت.
یک کلام حرف حساب
در روز های که شهر در خلوتی کرونا ویروس به سر می برد و کرکره مغازه ها به جز اقلام ضروری پایین است، هستند اصنافی که خود را به زور هم که شده در میان اقلام ضروری جای داده اند.
در روزهایی که دولتمردان جوانان را به ازدواج تشویق می کنند، عدم مهیا شدن امکانات لازم و تسهیل ازدواج، جوانان را از این سنت حسنه دور کرده است.
نماهنگ طنز سخنرانی های رئیس جمهور امریکا با دوبله لری تولید و منتشر شد .
محمدرضا شهبازی
طوافغ حسته‌ای خیلی چیز خوبی می‌باشد. ما هر شب با خانواده دور هم می‌نشینیم و درباره آن حرف می‌زنیم. پدر ما معتقد است که این خیلی چیز خوبی است و خدا کند بشود. ما همه قبل از خواب مسواک می‌زنیم.
چند لحظه با کاریکاتور
بیماری ناشی از اعتیاد به شبکه های اجتماعی یکی از مرگبارترین بیماری‌های دنیا بوده که در دهه های اخیر همزمان با رشد تلفن های همراه هوشمند به شدت در دنیا فراگیر و باعث نگرانی کارشناسان بهداشتی شده است.
وعده دولت در خصوص دادن سبد کالایی با توجه به تبلیغات گسترده ای که در این زمینه صورت گرفت، مانند وعده گزارش عملکرد صد روزه از سوی دولت فراموش شده است.
کاریکاتور سالن کشتی چرام را در چهارفصل دنبال کنید.
وجود بنگاه های خرید و فروش خودرو در بلوار عدل یاسوج و پارک کردن خودروها در پیاده رو و بخشی از خیابان، عبور و مرور را برای خودروها و عابران پیاده مشکل کرده است.
به مناسبت فرا رسیدن سالروز حماسه پیروزمندانه 9 دی، پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس کاریکاتوری را با موضوع "ترکیدن بادکنک فتنه در 9 دی" منتشر کرد.
نهم دی ماه سال 88، مردم ولایت مدار ایران با خلق حماسه 9دی، پاسخ کوبنده ای به فتنه گران دادند و امریکا و متحدانش بار دیگر در رسیدن به هدفی که از زمان پیروزی انقلاب به دنبال تحقق آن هستند، ناکام ماندند.
صبح زاگرس، روزانه براساس سوژه های شما طرح و کاریکاتور منتشر می کنند. موضوع این کاریکاتور هجوم ماهواره است.
پس از گذشت ماه ها از اعلام دولت مبنی بر اینکه یارانه ثروتمندان قطع خواهد شد، هنوز زمان و راهکار دقیقی برای اجرایی شدن این طرح اعلام نشده است.