نمایش 1 - 10 از 236
اردوی جهادگران بسیجی حوزه دانش آموزی شهید فهمیده دهدشت که به مدت ۷ روز با حضور ۶۰ دانش آموز در قالب سه گروه ۲۰ نفره برگزار شد و خدمات متنوعی را به صورت رایگان به مردم روستای دشت مازه ارائه دادند.
گزارش /
شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با توجه به موقعیت خاصی که دارد ، موجبات سوءاستفاده سودجویان را فراهم می کند و در جدیدترین نوع سوءاستفاده از اراضی و املاک ملی ، با پدیده جاده خواری روبه رو شده ایم .
گزارش:
بزرگترین پیاده روی و اجتماع انسانی روی کره زمین، در کمال شگفتی در عصر تبادل اطلاعات از سوی مدعیان "جریان آزاد اطلاعات" با یک بایکوت رسانه ای عظیم روبرو می شود.
برگی از تاریخ :
جنگ نهروان با وجود اینکه مدت زمان کوتاهی به طول انجامید اما حاوی درس ها و عبرت های زیادی است که مطالعه آن ها در شرایط کنونی می تواند بسیار مفید باشد .
گزارش؛
تعدادی چراغ جهت هر چه زیباتر ساختن فضای شهری دهدشت در بلوار سپاه نصب شده است که بعد از گذشت مدت زمانی هنوز از این چراغ ها در شب استفاده نشده است.
به مناسبت سالروز شهادت فرزند ارشد امام خمینی (ره)
آیت الله سید مصطفی خمینی در كنار برنامه های درسی و علمی، با راه ها و شیوه های نوینی، مبارزه با شاه را دنبال كرد و مشاوری برجسته و متعهد برای امام قدس سره بود
گزارش /
معمولا زمانی که دولت‌ها تصمیم به ایجاد تغییرات و جابه‌‎جایی در سطح استان‌ها می‌گیرند، با دو مسئله مواجه هستند که یکی از آنها مسئله مدیران بومی و موضوع دیگر نحوه حضور مدیران غیربومی در سطح استان است
گزارش ویژه/
مسكن اجتماعي به نوع خاصي از شيوه تأمين مسكن اطلاق مي­شود كه ريشه تاريخي در قرن نوزدهم دارد و تعدادي از كشورهاي صنعتي طي دهه هاي گذشته به ويژه در سال­هاي بعد از جنگ جهاني دوم از اين روش براي تامين مسكن افراد كم­ درآمد و ميان­درآمد استفاده كرده اند.
نوروز هر سال بهانه ای است که اقشار مختلف مردم با خانواده های خود به مناطق خوش آب و هوا و توسعه یافته تر سفر می کنند.
لوازم‌التحریر بی‌کیفیت چینی در فروشگاه‌های یاسوج با قیمتی به مراتب ارزان‌تر از اجناس داخلی جولان می‌دهند.

صفحه‌ها