نمایش 1 - 10 از 244
چرام یکی از شهرستان های استان کهگیلویه و بویراحمد است که جاذبه‌های های گردشگری زیادی دارد.
بیمارستان 32 تختخوابی شهر لیکک با پیشرفت 58درصدی، در صورت تامین اعتبار در مهرماه سال آینده به بهره برداری می رسد.
وسعت دامنه گرد و خاک به زاگرس رسید ؛
به روزهایی می رسیم که نفس کشیدن در استان های جنوبی کشور در آینده ای نه چندان دور به عنوان یک آرزو، کیمیا می شود!
گزارش تحلیلی؛
برای مشکلات رسانه هایی که از قدرت تحلیلی برخوردار نیستند و در صراط ذی نفع بودن سلیقه ای یک گروه یا سازمان گام بر می دارند، همواره باید به دلایل کلیدی آن با نگاه منفعت گرایی نگاه نماییم.
به مناسبت شهادت چهارمین شهید هسته ای؛
استکبار جهانی و صهیونیست ها وقتی نتوانستند جلوی پیشرفت صنعت هسته ای ایران را بگیرند با روی آوردن به ترور دانشمندان هسته ای از جمله شهید احمدی روشن، دشمنی و قساوت خود را نسبت به جمهوری اسلامی و ملت ایران ثابت کردند .
در روز نوزدهم آذرماه سال 64 به فرمان امام خمينى (ره ) اولين تركيب شوراى انقلاب فرهنگی تحت عنوان ستاد انقلاب فرهنگى با اهدافی از جمله گسترش و نفوذ فرهنگ اسلامى و تحول در دانشگاهها و مراكز فرهنگى و هنری تشکیل شد .
15 آذر سالروز شهادت سرلشکر خلبان احمد کشوری؛
شهید خلبان احمد کشوری در پانزدهمین روز از آذرماه سال 59 در حالی ماموریت بسیار مشکلی را با موفقیت به پایان رسانده بود ، در مسیر بازگشت مورد اصابت گلوله قرار گرفت و به شهادت رسید .
نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با چهارفصل :
نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی به اظهارات مولوی عبدالحمید واکنش نشان داد و این اظهارات را زمینه ساز تشویش اذهان و عامل سوق دادن جامعه به سوی یک ناهنجاری دانست .
اردوی جهادگران بسیجی حوزه دانش آموزی شهید فهمیده دهدشت که به مدت ۷ روز با حضور ۶۰ دانش آموز در قالب سه گروه ۲۰ نفره برگزار شد و خدمات متنوعی را به صورت رایگان به مردم روستای دشت مازه ارائه دادند.
گزارش /
شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با توجه به موقعیت خاصی که دارد ، موجبات سوءاستفاده سودجویان را فراهم می کند و در جدیدترین نوع سوءاستفاده از اراضی و املاک ملی ، با پدیده جاده خواری روبه رو شده ایم .

صفحه‌ها