نمایش 1 - 10 از 446
طوفان‌الاقصی شبکه سایبری موساد را قطع کرد!
پس از طوفان الاقصی، شبکه جنگ روانی موساد دچار اختلال شده و بسیاری از صفحات، اکانت‌ها و پروژه‌های محوری آن با اخلال روبه‌رو شده است.
ماجرای مدرس زبان کُردی که نتوانست چند کلمه کُردی صحبت کند؛
مدتی است که رسانه‌های معاند در خصوص «زهرا محمدی» خبرهایی مخابره می کنند و به نوعی قصد مظلوم‌نمایی و انحراف افکار عمومی را دارند تا به این طریق به او وجهه فعال مدنی بدهند!
گزارش ویژه؛
پنج روز از اهواز تا کرمان، روی دست ایرانیان بود؛ دست‌‌ های گرم و پینه‌ بسته؛ دست‌ های ظریف و ورزیده؛ دست‌ های پرچروک و کودکانه. دست‌ های همه‌ ملت ایران حلقه و پروانه شد و سردار در کانون این حلقه بود.
نمایندگان مجلس در آخرین آزمون ورود به پاستور از صبح امروز صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت را بررسی و در پایان این بررسی ها رای اعتماد یا عدم اعتماد خواهند داد.
جبار کیانی رییس اتاق بازرگانی سی سخت در جلسه جمع بندی با حضور رئیس بنیاد نیکوکاری ابرار اتاق بازرگانی ایران و جمعی از مسئولان استانی ضمن خیرمقدم گفت: از بدو وقوع زلزله دستگاه های خدمات رسان حضور فعال داشته اند که کمال تقدیر و تشکر از همه خدمتگذاران داریم.
صبح امروز علی نیکزاد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی وارد شهر زلزله سی سخت استان کهگیلویه و بویراحمد شد.
گزارش مردمی؛
شهروندان یاسوجی در خصوص تلاش ها و اقدامات بسیج و سپاه در شهر زلزله زده سی سخت مطالبی را بیان کردند و عنوان داشتند: بسیج و سپاه در همه عرصه های خدمت رسانی حضور دارند.
به همت بسیج سازندگی سپاه فتح استان صورت گرفت؛
به همت بسیج سازندگی سپاه فتح و همکاری بنیاد علوی ۴۰۰ سری جهیزیه به زوج های جوان استان اهدا شد.
در هشتمین روز از دهه فجر صورت گرفت:
امروز و در هشتمین روز از دهه مبارک فجر ۹۰طرح افتتاحی و اشتغالزایی و۱۵باب واحدمسکونی کمیته امداد امام خمینی(ره)با اعتباری افزون بر شست و پنج میلیارد ریال افتتاح وبه بهره برداری رسید.
برخی از کارکنان شهرداری یاسوج به دلیل تغییر وضعیت قرارداد کاری با این شهرداری جلو استانداری کهگیلویه وبویراحمد تجمع و مطالبه گری کردند.

صفحه‌ها