یکی از رسالت های این پایگاه خبری رفع مشکلات مردم و مطالبه گری از مسئولان است. معمولا مسئولان در کل ایام هفته پاسخ گوی مردم و خبرنگاران هستند اما هستند مسئولانی که در ایام تعطیل از پاسخگو بودن امتناع می کنند در برخی موضوعات پیش آمده که این پایگاه خبری در یک روز تعطیل با مسئولی تماس گرفته باشد و مسئول مربوط پاسخ گویی را موکول به روز های غیر تعطیل کند.
جوان سوقی با ورود به عرصه خوانندگی حماسی،ارادت خود را به رهبر انقلاب نشان داد و هدفش را ترویج ارزش ها و اشخاص انقلاب اسلامی دانست.
كاري جديد از كنگره سرداران و یک هزار و 800 شهيد كهگيلويه وبويراحمد:
آهنگ خاک و مین سروده داریوش رضائیان خواننده هم استانی می باشد، این آهنگ به همت کنگره شهدای استان سروده شده است
نماینده باشت و گچساران در یکی از سخنرانی های انتخاباتی خود در شهرستان باشت، از نفوذ برنامه ریزی شده برخی اصلاحطلبان در ستاد کروبی برای ایجاد فتنه در کشور پرده برداشت.
موسی عباسی شاعر طنز پرداز معروف چرامی شعر طنزی را با عنوان "انتخابات ِزر ِجلی" سروده که در زیر قابل شنیدن و دانلود می باشد.
كاري جديد از كنگره سرداران و یک هزار و 800 شهيد كهگيلويه وبويراحمد:
داريوش رضائيان خواننده جوان و متعهد كهگيلويه وبويراحمدي در اين آهنگ به شهيد "جان محمد كريمي " يكي از فرماندهان كهگيلويه وبويراحمدي عمليات پدخندق در دوران دفاع مقدس اشاره كرده است.
حسن رحیم‌پور ازغدی طی سخنانی در پیش از خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته تهران بود و بی‌پرده درباره موضوعات و رویکردهای مختلف در باب مذاکرات هسته‌ای، صحبت کرد.
به مناسبت هفته دفاع مقدس
آلبوم “بیسیم چی” با ۵ سوژه ی جدید به مضامین دفاع مقدس می پردازد که پرداخت سوژه ها و تبدیل آنها به ترانه هایی بسیار قوی، کار گروهی از شعرای انقلابی است.
حجت الاسلام قرائتي؛
صوت شناخت راه حق از باطل را در چهارفصل دانلود کنید
بیانات رهبرانقلاب؛
صوت دادگاه حقوق بشر - نسل‌کشی در هیروشیما را در چهارفصل دانلود کنید