شبکه اطلاع رسانی دانا

نظرسنجی

انتصاب های استاندار جدید را برای پیشرفت استان چگونه ارزیابی می کنید؟

تازه ترین ها

اخبار ایران

قطعات هواپیما به‌دلیل برخورد هواپیما با برف(و نه صخره)، نمی‌توانسته‌اند به فاصله دور پرتاب شوند؛ لذا چهار لکه سیاه مشاهده شده. برخی تصاویر منتشره، نشان می‌دهد که این لکه‌ها، چهارنفر از سرنشینان هواپیما هستند که در حالت زخمی از هواپیما خارج شده‌اند.
آخرین خبر از سازمان پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد؛
کامروز امینی گفت: استدعا داریم بدون اطلاع رسانی قبلی به این سازمان مراجعه ننمایند تا روند قانونی این سانحه دلخراش در کوتاه ترین زمان ممکن تسریع گردد.
پرنده ای که به آشیانه نرسید؛
ما به این همه سوانح زمینی و آسمانی عادت کرده ایم که نمیدانیم در کدام مسیر و ریل زندگی حرکت کنیم که عمری مفید و قبل از مرگ را تجربه نماییم!
اولین کوهنورد حاضر شده در کنار لاشه هواپیمای تهران_یاسوج؛
قربانعلی صیادی: برای بیرون آوردن اجساد مدفون شده در زیر برف به اکیپ های مجهزتری نیازمندیم.
مردم ولایی باشت در ایام جانسوز فاطمیه و بویژه ظهر شهادت حضرت فاطمه الزهرا(س) به سوگ نشستند.
مردم ولایی چرام در ایام جانسوز فاطمیه و بویژه ظهر شهادت حضرت فاطمه الزهرا(س) به سوگ نشستند.
لحظه به لحظه با اخبار سانحه هواپیمایی تهران_یاسوج؛
جلال پوران فرد گفت : بالگردهای سپاه و هلال احمر در حال پپیاده کردن نیروها به سمت کوه دنا هستند که نیروهای امداد و نجات هرچه سریعتر تفص و جستجو را برای پیدا کردن لاشه هواپیمای تهران_یاسوج آغاز نمایند.
آخرین خبر از سقوط هواپیمای تهران_یاسوج؛
غلام محمد زارع گفت: از امروز برای اینکه حجم فعالیت های تیم های تفحص و جستجو را افزایش بدهیم یک پایگاه عملیاتی در شهر دنا ایجاد نموده ایم و کلیه امکانات پهپادی و بالگرد را به همراه نیروهای تخصصی مستقر خواهیم کرد.
سعدالله زارعی به چهارفصل گفت؛
کارشناس آسیب شناسی و غرب گفت: موضوع گیری حاتمی کیا در برابر منتقدین، موضع تهاجمی خوبی بود زیرا تا به حال بچه های جبهه انقلاب حالت تدافعی داشتند.
48 ساعت تلاش به روایت سردار انصاری؛
فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تا الآن که با شما صحبت می کنم هیچگونه آثاری از هواپیمای سانحه دیده تهران_یاسوج در دست نیست!
لحظه به لحظه با خبر سانحه هوایی؛
غلام محمد زارع گفت: اینقدر ارتفاع کوه و شیب آن زیاد است که برف های خوابیده در این شیب های تند کار نیروهای امداد و نجات را با مشکل دو چندان روبرو ساخته است.
لحظه به لحظه با خبر سانحه هواپیمایی تهران_یاسوج؛
امان الله جهانبین: امروز وضعیت آب و هوایی بهتر شده است و با توجه به این آب و هوای مساعد، بالگردها در امر امدادو نجات تا لحظاتی دیگر ووارد کارهای عملیاتی خواهند شد.
نماینده بویراحمد و دنا به چهارفصل گفت:
نماینده مردم بویراحمد و دنا گفت: پهپادهای لازم به همراه بالگردها برای جستجو و تفحص به یاری تیم های امداد نجات خواهند آمد و تیم های کوهنوردی از تهران برای کمک به تیم های کوهستان ملحق خواهند شد.
فائزه عظیم زاده اردبیلی به چهارفصل گفت؛
استاد دانشگاه امام جعفر صادق (ع) گفت: امروز دنیا به وجود زنان ایرانی غبطه می خورد از این جهت که در یک امنیت روانی، جنسی، جسمی و در فضای اشتغال، مشارکت سیاسی و خانوادگی دارند.
آخرین خبر از سقوط هواپیمای تهران_یاسوج؛
جهانبین گفت: با هماهنگی هایی که با دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور داشتیم قرار است امروز بهپادهایی برای مساعدت نیروهای امداد و نجات در منطقه حادثه دیده اعزام شوند.