شبکه اطلاع رسانی دانا

نظرسنجی

انتصاب های استاندار جدید را برای پیشرفت استان چگونه ارزیابی می کنید؟

تازه ترین ها

اخبار ایران

روز طبیعت؛
در تاریخچه سیزده بدر نه تنها بدی و نحسی ای وجود ندارد، بلکه سرشار از خوبی و شادی است و یک جشن بزرگ ملی از مجموعه جشن های نوروزی محسوب می شود.
در سیزده بدر؛
مرگ هر بوته و شاخه سبز، مرگ ما انسانهاست پس نگذاریم که طبیعت بمیرد چون حیات می میرد!
12 فروردین، روز جمهوری اسلامی؛
بنیانگذار کبیر انقلاب: صبحگاه ۱۲ فروردین که روز نخستین حکومت الله است از بزرگترین اعیاد مذهبی و ملی ماست، ملت ما باید این روز را عید بگیرند و زنده نگه دارند.
از خانوادگی تا خوانندگی؛
جاذبه زنانه و احساسی ترامپ، هر روز بیش از پیش آشکارتر می گردد که نشان می دهد شاید در آینده نزدیک وزرات جنگ و کلید خزانه داری کاخ سفید تغییر و تحول زنانه داشته باشد.
بمناسبت چهلمین روز سانحه هوایی تهران_یاسوج؛
روزهای پایانی بهمن ماه سال جاری، پیام آور سانحۀ مرگبار پروازی بود که همه مسافران "هواپیمایی آسمان" در آسمان کهگیلویه و بویراحمد آسمانی شدند.
به مناسبت تولد امام علی(ع) و روز پدر؛
موسی(ع) هارون را داشت و باز در غربت بود و همچنان تنها بود ولی محمد(ص) تو را دارد که بت های کفر را به خاک نابودی می کشاند.
مهمانان بهاری؛
آشیانه ساختن پرستوها بر سقف خانه ها از قدیم الایام به عنوان نماد پیوند این پرنده مهاجر با بشریت است، باشد میزبانان خوبی برای این مسافران نوروزی باشیم.
آجیل در دست دلالان بازار؛
تا به امروز مرجع مشخصی برای تعیین نرخ خرید محصول از کشاورزان معین نشده است، اما هر سال در این بازه زمانی قیمت های شناوری از سوی تعاونی های کشاورزی، شرکت پسته و دلالان بازار اعلام می شود.
به مناسبت ولادت حضرت امام محمدتقی(ع)؛
امام جواد علیه السلام به دلیل قابلیت و لیاقت و بهره‌مندی از موهبت الهی از جایگاهی رفیع در پیشگاه خداوند و تمام کسانی که بهره‌ای از شناخت امام دارند برخوردار است.
اسلام لیبرالیستی؛
اسلام آمریکایی دو شاخه دارد؛ یکی اسلام تکفیری وهابی است که ریشه آن در عربستان سعودی است و دیگری اسلام لیبرال است که ریشه آن در ترکیه است.
سفره هفت سین در کربلای معلی؛
در آستانه سال جدید تعداد کثیری از زائران کهگیلویه و بویراحمدی سفره هفت سین خود را در کنار تربت شهیدان کربلا پهن کرده بودند.
از زمانی که دونالد ترامپ به عنوان اریکه دار کاخ سفید انتخاب شده است، سرنوشت این کشور سیاست زده در هاله ای از ابهام قرار گرفته و با انتخاب های نامشروع و غیرعقلایی ترامپ برای پست کلیدی هر روز بیش از دیروز در جهان رسواتر می شود.
در آستانه ملی شدن صنعت نفت؛
حرکت ملی شدن صنعت نفت در شرایطی شکل گرفت که ایران بزرگترین تولیدکننده نفت خام خاورمیانه بود و پس از آمریکا، ونزوئلا و شوروی سابق چهارمین تولیدکننده معتبر نفت خام دنیا محسوب می شد.
افسانه سبد کالا؛
توزیع سبدهای کالا در دولت های یازدهم و دوازدهم نه تنها نتوانسته به تعادل ثبات قیمت در بازار بیانجامد، بلکه به فرصتی برای دلالان سودجو تبدیل شده است.
در آستانه سال جدید؛
اغلب مردم به طول عمر خود فکر می کنند و کمتر کسی وجود دارد که به عرض زندگی توجه داشته باشد که همین امر به غیر فعال بودن عمر در گذر زمان منجر می شود.