شبکه اطلاع رسانی دانا

نظرسنجی

پرچالش ترین موضوعی که استاندار جدید باید حل کند چیست؟

تازه ترین ها

اخبار ایران

گزارش/
مطالبه نخست وزیر لبنان در این مسیر رفت و برگشت را هنگامی مورد توجه قرار می دهیم به این مهم دست می یابیم که خلع سلاح کردن حزب الله یعنی مقابله با اصل اسلام که هیچگاه در برابر استکبار و دشمن پشت خالی نخواهد کرد.
گزارش؛
تصاویر و فیلم های زلزله کرمانشاه که در سایت ها و فضای مجازی منتشر شده است عمق فاجعه زلزله اخیر را نشان می دهد .
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد :
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد بسیج را به معنای آحاد مردم معرفی کرد و افزود : فکر و اندیشه بسیج ریشه در قرآن دارد و آن جایی که عمل بسیج مطابق با قرآن است ، بسیج معنی می شود .
بامداد امروز رخ داد؛
مدیر روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران، پوسیدگی و عمر طولانی لوله های نفتی را مهمتریت دلیل شکستگی لوله ها عنوان کرد .
به مناسبت هفته بسیج؛
ورود به بسیج هیچ چیز نمی خواهد و تنها کوله باری می خواهد از جنس معرفت و یک پلاک بدون شناسه که صراط و"ما عرفنی وجدنی" را مستقیم و بدور از هر بیراهه ای طی طریق می نمایند.
به همت اداره تبلیغات اسلامی وهمکاری اداره آموزش وپرورش شهرستان باشت جلسه پرسش وپاسخ با موضوع امیدبه زندگی باحضور حجت الاسلام عبودی امام جمعه باشت برگزارشد.
رئیس دانشگاه پیام نور شهر لیکک عنوان کرد:
دانشگاه پیام نور شهر لیکک با شرایط و مزایای ویژه نسبت به سایر دانشگاه ها، در 6 رشته تحصیلی بدون کنکور دانشجو می پذیرد.
آمارهای فضای مجازی و کتابخوانی در استان کهگیلویه و بویراحمد نشان می دهد که جوانان استان گرایش زیادی به سمت استفاده از اینترنت پیدا کرده اند که این حرکت به سمت فضای مجازی باعث پسرفت در حوزه کتاب و کتابخوانی استان گردیده است.
کهکیلویه وبویراحمد؛
اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان کهکیلویه وبویراحمد کمک های خود به زلزله زدگان غرب کشور کرمانشاه وسرپل ذهاب را آماده کردند.
وزرات بهداشت و درمان :
ثبت نام استخدامی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی از طریق درگاه آزمون‌های استخدامی سازمان سنجش از امروز 25 آبان ماه آغاز شد و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.
در پی وقوع زلزله ای بسیار قوی که غرب ایران و شرق عراق را لرزاند،شاعر کهگیلویه وبویراحمدی به یاد کشته شدگان زلزله کرمانشاه ارادت خود را نشان داد.
شهید حسین طهرانی مقدم به ورزش توجه بسیاری داشت و در رشته های فوتبال و کوهنوردی فعالیت می کرد .
داستان بصیرت افزایی در راه معرفت شناسی به امام خویش به هیچ زمان و مکانی محصور نمی شود و گاهی در یک موکب ساده و بی ریا می توان به عشق معرفتی امام دلها دست پیدا کرد.
گزارش؛
بالا رفتن سن ازدواج و دیر شدن فرزند آوری بصورت خطری جدی جامعه را تهدید می کند که اگر این روند در چند سال دیگر به همین منوال ادامه پیدا کند بدون تردید در روند رو به رشد پیر جمعیتی کشور و فرایند اقتصادی جامعه بار منفی بجای خواهد گذاشت.
اردوی جهادگران بسیجی حوزه دانش آموزی شهید فهمیده دهدشت که به مدت ۷ روز با حضور ۶۰ دانش آموز در قالب سه گروه ۲۰ نفره برگزار شد و خدمات متنوعی را به صورت رایگان به مردم روستای دشت مازه ارائه دادند.