جانشین فرماندهی انتظامی کهگیلویه وبویراحمد از دستگیری قاتل شهید راستگو سرباز شهید هم استانی خبر داد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی‌محمد بزرگواری که به نتایج انتخابات در حوزه کهگیلویه بزرگ اعتراض داشت هم اکنون در تهران به دنبال پیگیری اعتراض خود است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه‌و‌بویراحمد:
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه‌و‌بویراحمد گفت: مردم در انتخابات اخیر نیز حماسه آفریدند بنابراین می‌طلبد مسئولان کشوری نیز نگاه ویژه‌ای به استان ما داشته باشند.
شمارش معکوس تا آغاز یک رویداد بزرگ؛
پنجمین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج با حضور چهار گروه از کهگیلویه و بویراحمد در تهران برگزار می‌شود.
فرمانده سپاه فتح:
فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم استان باز هم مثل گذشته حضوری بی مثال داشتند و هر رأی خود را که همانند گلوله بر قلب دشمن بود در صندوق ها انداختند و این حماسه را خلق کردند.
رئیس پلیس‌راه کهگیلویه و بویراحمد تأکید کرد:
رئیس پلیس‌راه کهگیلویه و بویراحمد از رانندگان مناطق سردسیری خواست بدون زنجیر چرخ تردد نکنند.
امام جمعه یاسوج:
یاسوج-پایگاه خبری تحلیلی چهار فصل-امام جمعه یاسوج و نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت:داوطلبان شرکت در رقابت های انتخابات مجلس شورای اسلامی اسفند ماه امسال باید الگوی اخلاق مداری باشند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خبر داد:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: طرح غربالگری دیابت و فشار خون تا 18 دی ماه در کهگیلویه و بویراحمد ادامه دارد.
گزارش تصویری؛
برداشت محصول کلخنگ در استان کهگیلویه و بویراحمد از گذشته‌های دور مرسوم بوده که میوه‌این درختان همواره یکی از سوغات روستائیان این استان به شمار می‌رود.
معاون رئیس‌جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی شهادت جانباز گران‌قدر «سید علی فردوسیان» را تسلیت گفت.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:
استاندار کهگیلویه و بویراحمد اختصاص ۱۰ هزار میلیارد تومان برای سرمایه گذاری جدید و پرداخت تسهیلات سرمایه در گردش به واحد‌های تولیدی این استان خبر داد.
غلامعلی حدادعادل رئیس جبهه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی طی حکمی حجت الاسلام و المسلمین محمد غفاری‌زاده (غفاری) را به عنوان رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب کرد.
طوفان‌الاقصی شبکه سایبری موساد را قطع کرد!
پس از طوفان الاقصی، شبکه جنگ روانی موساد دچار اختلال شده و بسیاری از صفحات، اکانت‌ها و پروژه‌های محوری آن با اخلال روبه‌رو شده است.
دقیقاً 50 روز از انتصاب کیوان آشنا به‌عنوان شهردار جدید یاسوج می‌گذرد اما تاکنون انتظارات آن‌گونه که باید برآورده نشده است و تحرک لازم در اجرای برخی پروژه‌های بزرگ و کوچک کمتر وجود دارد.