طوفان‌الاقصی شبکه سایبری موساد را قطع کرد!
پس از طوفان الاقصی، شبکه جنگ روانی موساد دچار اختلال شده و بسیاری از صفحات، اکانت‌ها و پروژه‌های محوری آن با اخلال روبه‌رو شده است.
فرمانده سپاه فتح مطرح کرد:
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه حقوق بشرغرب بزرگترین دروغ از زمان خلقت انسان است گفت: برخی از برنامه‌ریزی دشمن در فضای مجازی صورت می گیرد و ضروری است در این فضا قدرتمند شویم.
فرمانده سپاه فتح مطرح کرد:
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه حقوق بشرغرب بزرگترین دروغ از زمان خلقت انسان است گفت: برخی از برنامه‌ریزی دشمن در فضای مجازی صورت می گیرد و ضروری است در این فضا قدرتمند شویم.
کارشناس امور بین الملل پاسخ داد
صدرالحسینی در خصوص چرایی و تبیین جمله معروف شهید سلیمانی گفت: کسی که ۴۰ سال مجاهدت در مسیر الهی داشته است قطعاً حرف هایش حکیمانه است.
مادر و همسر شهیدان خوب، از شاهدان کهگیلویه و بویراحمدی حادثه تروریستی حرم مطهر حضرت احمدبن‌ موسی شیراز این واقعه را روایت کرد.
ما از نگاهی که حاصل آن فعالیت موثر و پیش رونده در فضای مجازیست نا خودآگاه به سمت برخی مولفه های مقابل با زیست سالم مجازی حرکت می‌کنیم.
دولتِ اصلاح طلبان در تابستان سال گذشته به دلیل سوءمدیریت حتی توان پرداخت حقوق کارمندان را هم نداشت.
شرلی ۱۱ ساله اما شاید به دلیل معصومیت کودکانه یا فقط از روی شوک، شروع به خندیدن در برابر این حرکت زننده کرد، اما این باعث عصبانیت تهیه کننده‌ی بانفوذ شد و او را از دفترش بیرون کرد.
یک فعال اصلاح‌طلب در اشاره به مسکوت ماندن مذاکرات برجام می‌گوید: درست به همین دلیل است که قیمت کالاها در حال افزایش است و بازار بدون نظارتی خاص شاهد رشد قیمت‌هاست!
هدررفت آب شرب در سایه بی‌خیالی مسئولان آب‎وفاضلاب کهگیلویه و گلایه شهروندان دهدشتی باعث شد تا رئیس آبفای این شهرستان از انتظارشان برای صدور مجوز های کنده کاری ترمیم شکستگی ها خبر دهد.
دادستان شهرستان دنا از مجازات جریمه و حبس برای زمین خواران در شهرستان دنا خبر داد.
فرمانده انتظامي شهرستان گچساران از وقوع یک فقره نزاع و درگیری در این شهرستان خبر داد و گفت: فرد ضارب با تلاش دادستان و مجموعه ي انتظامي شهرستان گچساران و با همكاري خانواده و معتمدين محلی خود را به پلیس معرفی نمود.
نشست شورای آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد تا در این نشست استانداراستان از وضعیت نامطلوب جذب اعتبارات توسط مدیران اظهار تاسف کند و از بمب ساعتی آموزش و پرورش برای مهر ماه در بویراحمد خبر داده شود.
فرآیند تغییر و تحولات مدیریتی در ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های گچساران و باشت تقریباً انجام شده که به زودی انتصابات جدیدی را در این ادارات شاهد خواهیم بود.