آقای علوی اظهار داشت : قیمت یک روزه این پرنده حدود 180 هزار تومان ، یک ماهه آن حدود 250-300 هزار تومان و هزینه تغذیه این حیوان برای پرواری حدود 400 هزار تومان می باشد که پس از یک سال آماده فروش می شود و قیمت آن بستگی به وزن آن یک میلیون 600 هزار تومان به بالا می رسد