نمایش 1 - 10 از 304
واکنش نماینده نهمین دوره مجلس شورای اسلامی به اجرای نمایش ساختارشکنانه در تهران:
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با انتقاد شدید از سیاست های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نقش منافقین در فتنه 88 و عقبه ای که بین متولیان فرهنگی و هنری دارد اشاره کرد و خواستار پیگیری آن شد.
در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی چرام:
رئیس اداره تبلیغات اسلامی چرام گفت: اولویت اول نهادهای فرهنگی شناخت ناهنجاریهای اجتماعی در بخش فرهنگی است.
واکنش نماینده سابق مجلس به انتقال سفارتخانه آمریکا از تل آویو به بیت المقدس:
نماینده ادوار هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی گفت: دولت آمریکا در انتقال سفارتخانه خود از تل آویو به بیت المقدس اشغالی با این امر بیداری اسلامی را بیشتر خواهد کرد وجوانان و مسلمانان در سراسر جهان خود را آماده آزادسازی قدس کنند.
نماینده دهیاران سرپل ذهاب در گفتگو با چهارفصل:
نماینده دهیاران سرپل ذهاب گفت: بنده به نمایندگی از مردم سرپل ذهاب دست تک تک مردم کهگیلویه و بویراحمد را می بوسم و ما شرمنده این همه محبت هستیم.
در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی چرام:
نماینده شهرستانهای کهگیلویه ،بهمئی ، چرام و لنده گفت:همه ی نیروهای کار معدن فسفات چرام باید بومی باشد بجز نیروی کار متخصصی که در این منطقه حضور نداشته باشد.
کارشناس ارشد مسائل غرب آسیا در گفتگو با چهارفصل:
کارشناس ارشد مسائل غرب آسیا استعفلی نخست وزیر لبنان را بسیار پیچیده و با نظارت سروریسهای اطلاعاتی امریکا , انگلیس و رژیم صهیونیستی عنوان کرد .
کارشناس ارشد مسائل سیاسی :
کارشناس ارشد مسائل سیاسی سیزدهم آبان 58 را عامل تثبیت نظام جمهوری اسلامی و تضعیف استکبار جهانی عنوان کرد و شعار " مرگ بر امریکا " را ذکری مقدس برشمرد که باید آن را بلندتر از همیشه بر سر امریکا فریاد کشید .
مدیر شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی شهرستانهای چهارگانه:
مدیر شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی شهرستانهای چهارگانه گفت: در طی یکماه ۵۰۰ تن در حوزه شهرستان های کهگیلویه و چرام توزیع سیلندر داریم و مهمترین دلیل کمبود و یا در واقع نبود سیلندر گاز در یک هفته اخیر در سطح شهرستان، استاندار سازی جایگاه تخلیه سیلندر شهر چرام بوده است.
کارشناس بازی های ویدیویی و فضای مجازی:
مهدی حق وردی طاقانکی گفت: ارتقاء سطح سواد فضای مجازی جامعه به عنوان یک مطالبه مقام معظم رهبری که به آن توجه نشده است و اگر این مطالبه محقق شود ، ما شاهد خودکشی های مجازی نخواهیم بود.
در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی چرام:
رئیس ستاد عتبات و عالیات کهگیلویه و بویر احمد گفت: ۲۳موکب از شهرستانهای استان آماده پذیرایی از زائران هستند که هفت موکب آن در نجف و چهار مورد آن در شلمچه و ۱۲ موکب دیگر در سطح استان است.ّ

صفحه‌ها