نمایش 1 - 10 از 295
در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی چرام:
رئیس ستاد عتبات و عالیات کهگیلویه و بویر احمد گفت: ۲۳موکب از شهرستانهای استان آماده پذیرایی از زائران هستند که هفت موکب آن در نجف و چهار مورد آن در شلمچه و ۱۲ موکب دیگر در سطح استان است.ّ
بررسی آخرین تحولات کردستان عراق در گفتگو با کارشناس ارشد مسائل غرب آسیا
کارشناس ارشد مسائل غرب آسیا به بررسی آخرین تحولات منطقه کردستان عراق و تشریح جزئیات اتفاقات استان کرکوک پرداخت و از همراهی اقوام مختلف کرد با دولت مرکزی خبر داد .
گفتگوی صمیمی و خواندنی با سید حاتم ناطق زاده(1):
به مناسبت روز روستا و عشایر خبرنگاراین پایگاه خبری مصاحبه خواندنی با خبرنگار روستاهای استان انجام داده که با هم می خوانیم.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی چرام:
رئیس اداره تبلیغات اسلامی چرام گفت: نهضت عاشورا فرهنگی جاودان و نقشه راه سعادت و جاودانگی است.
واکنش سه عضو شورای شهر لیکک به پخش شب نامه و اتهام علیه آنها ؛
سه عضو شورای شهر لیکک در واکنش به پخش شب نامه علیه آنها از مراجع امنیتی و قضائی شهرستان خواستند دست های پشت پرده این ماجرا را شناسایی و مجازات کنند.
در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی چرام:
مدیرکل عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت:قرار است از ردیف های استانی برای این جاده ها اعتبار کنار گذاشته شود اما اطلاعات دقیقی از مبلغ تخصیص داده شده به جاده چرام به دهدشت ندارم و فرماندار این مبلغ را می تواند بگوید.
در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی چرام:
امام جمعه موقت چرام گفت:چرا وقتی در دانشگاهای ما اردوهای یک هفته ای مختلط محرم و نامحرم برگزار میشود، کسی اعتراض نمیکند ؟ اگر کسی هم اعتراض کنه عقب افتاده تلقی میشود؟
محقق و دانشمند اهل ترکیه در باشت:
تایفور آدریچ استاد دانشگاه، محقق و دانشمند از ازمیر ترکیه گفت: هلند با۱۷میلیون نفر جمعیت صادرات کشاورزی آنها ۱۶۰ میلیارد یورو می باشد.ایران هم میتواند در بخش کشاورزی هم خودکفا شود و هم صادرات بالا داشته باشد.
آزاده دفاع مقدس وعضو مجلس ایثارگری کشور:
ملت ایران هر چه دارند به برکت جانفشانی شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس بود و تفکری که به دنبال قداست زدایی از این رشادت هاست، قطعا تفکری مسموم، مغرضانه و ضد نظام است.
معاون سیاسی امنیتی استاندار در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی چرام:
معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت::توانمندی هایی که در حوزه نرم افزار و سخت افزار و همچنین دستاوردهای مدرن دفاعی لازم برای دفاع از اراضی کشور در سپاه پاسدارن مشاهده میشود،توان پاسخگویی به هر تهدیدی را خواهد داشت.

صفحه‌ها