نمایش 1 - 10 از 398
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها:
رئیس کمیسیون امور داخلی مجلس گفت: جنایات رژیم صهیونیستی با پشتیبانی آمریکای جنایکار علیه مردم غزه صورت می‌گیرد.
در گفتگو با مدیرکل روابط عمومی شورای نگهبان مطرح شد
مسعود بصیری با تشریح شرایط سخت منطقه غرب آسیا پس از ورود داعش گفت: فقط یرمردی مانند حاج قاسم و یارانش می توانستند ضربه مهلکی بر پیکر این دست پرورده امریکا وارد کنند.
کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با چهارفصل:
جعفر قنادباشی گفت:حمله موشکی به عین الاسد نمایشی از قدرت بود و ضرب شست به دشمن نشان دادیم که ما این هستیم و خیلی‌ها در منطقه حواسشان را جمع کردند.
محمد گلریز:
خواننده سرودهای انقلابی گفت: شهید سلیمانی در حوادث مختلفی که رخ می داد در تمام آن ها با همه وجود شرکت می کرد و صادقانه برای مملکتش فداکاری می کرد، دنیا برای او بازیچه بود.
هنرمند سینما و رزمنده دفاع مقدس در گفتگو با چهارفصل:
اصغر نقی زاده گفت: حاج قاسم اهل رانت نبود، از موقعیت خود برای بچه هایش استفاده نکرد،تا روز آخر برای مملکت و دینش جنگید؛ برای همین ماندگار شد.
مجری باسابقه تلویزیون در گفتگو با چهارفصل:
ژیلا صادقی گفت:سردار سلیمانی جان خود را کف دست می گذارد برای اینکه من راحت زندگی کنم و اکنون دنیا از وی وحشت دارد؛ دختران اقتدار پدر را دوست دارند؛ به نظر من شهید سلیمانی جان بی نشان است.
اکبر زنجانپور در گفتگو با چهارفصل:
بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون سردار سلیمانی را مرد بزرگی دانست که خدمات زیادی به مردم و نظام داشت.
رئیس پلیس راه استان:
تردد در کهگیلویه و بویراحمد 21 درصد کاهش یافت/1200 خودروی متخلف کرونایی از استان برگشت خوردند
کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با چهارفصل:
قنادباشی گفت: آن چه که برای رژیم صهیونیستی حاصل شد مثل دفعات قبل که حمله کردند نیست بلکه منجر به خفت و خواری، سرشکستگی و اثبات ضعف آن ها در منطقه شده است.
رضا رویگری در گفتگو با چهارفصل:
رویگری با تاکید بر این که مسئولان باید به وعده های خود عمل کنند و کاری کنند که مردم از ان ها نامید نشوند بیان کرد: مردم برای تعیین سرنوشت خود و پیشبرد امورات کشور در انتخابات شرکت خواهند کرد.

صفحه‌ها