نمایش 1 - 10 از 285
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج عشایری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت:در سال 95 ناحیه مقاومت بسیج عشایری استان برای 100 نفر زمینه ایجاد اشتغال مستقیم فراهم کرده است.
مربی جوان قوتبال کهگیلویه و بویراحمدی/
سرمربی تیم فوتبال زاگرس یاسوج معتقد است مسؤولان کهگیلویه و بویراحمد برای درک عمیق‌تر از ورزش نیاز به کلاس توجیهی در این حوزه دارند.
نویسنده کهگیلویه و بویراحمدی دفاع مقدس
نویسنده کهگیلویه و بویراحمدی دفاع مقدس گفت: امیدوارم با نوشتن این کتاب توانسته باشم ذره از دین بی نهایت شهدا را پاسخ گفته باشم.
معاون فرهنگی حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد
معاون فرهنگی حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد گفت: دقت در ظرفیت و پتانسیل فرهنگی و هنری و آسیب های فرهنگی و اجتماعی با توجه به نیاز روز جامعه می تواند برنامه ها را به مسیر صحیح تر هدایت کند.
کارگردان مستند" من سیلاب کلوارم"؛
کارگردان مستند "من سیلاب کلوارم" گفت: دغدغه ام برای ساخت چنین مستندی و شرکت در جشنواره عمار این بود که مظلومیت مردم محروم و هم خونِ با نجومی بگیران بود که بتوانم صدای این مردم مظلوم را به گوش مسئولان برسانم.
کارگردان مستند"من سیلاب کلوار هستم":
کارگردان مستند من سیلاب کلوار هستم گفت: این مستند درباره حقوق های نجومی و نگاه اجمالی به وضعیت روستای اجدادی صفدر حسینی پرداخته است.
اقتصاد دان کهگیلویه و بویراحمدی؛
اقتصاد دان کهگیلویه و بویراحمدی گفت: فضای کسب و کار در استان بشدت آسیب دیده، معیوب و پایین تر از نرم های قابل قبول و حداقلی میانگین کشوری است.
مدیرکل اوقاف استان خبر داد:
مدیرکل اوقاف کهگیلویه و بویراحمد گفت: از زمانی که تصدی این سازمان را بعهده گرفتم 310 امام زاده وجود داشت و با پالایشی که انجام گرفته الان به 225 امام زاده تقلیل یافته اند.
رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد
ئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: اجرای طرح های اقتصادی مقاومتی در این استان در 9 ماهه سالجاری بیش از 480 نفر به طور مستقیم شغل ایجاد کرده است.
مسئول طرح ماهی سردابی روستای وزگ گفت:از سال 90 با ورود بیماری آبزیان به کشور طرح ماهی ما که طرح تولید بچه ماهی بود تلفات زیادی در پی داشت و ورشکسته شدیم.

صفحه‌ها