نمایش 1 - 10 از 325
در گفتگو با مدیرکل روابط عمومی شورای نگهبان مطرح شد
مسعود بصیری با تشریح شرایط سخت منطقه غرب آسیا پس از ورود داعش گفت: فقط یرمردی مانند حاج قاسم و یارانش می توانستند ضربه مهلکی بر پیکر این دست پرورده امریکا وارد کنند.
کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با چهارفصل:
جعفر قنادباشی گفت:حمله موشکی به عین الاسد نمایشی از قدرت بود و ضرب شست به دشمن نشان دادیم که ما این هستیم و خیلی‌ها در منطقه حواسشان را جمع کردند.
محمد گلریز:
خواننده سرودهای انقلابی گفت: شهید سلیمانی در حوادث مختلفی که رخ می داد در تمام آن ها با همه وجود شرکت می کرد و صادقانه برای مملکتش فداکاری می کرد، دنیا برای او بازیچه بود.
هنرمند سینما و رزمنده دفاع مقدس در گفتگو با چهارفصل:
اصغر نقی زاده گفت: حاج قاسم اهل رانت نبود، از موقعیت خود برای بچه هایش استفاده نکرد،تا روز آخر برای مملکت و دینش جنگید؛ برای همین ماندگار شد.
مجری باسابقه تلویزیون در گفتگو با چهارفصل:
ژیلا صادقی گفت:سردار سلیمانی جان خود را کف دست می گذارد برای اینکه من راحت زندگی کنم و اکنون دنیا از وی وحشت دارد؛ دختران اقتدار پدر را دوست دارند؛ به نظر من شهید سلیمانی جان بی نشان است.
اکبر زنجانپور در گفتگو با چهارفصل:
بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون سردار سلیمانی را مرد بزرگی دانست که خدمات زیادی به مردم و نظام داشت.
رئیس پلیس راه استان:
تردد در کهگیلویه و بویراحمد 21 درصد کاهش یافت/1200 خودروی متخلف کرونایی از استان برگشت خوردند
کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با چهارفصل:
قنادباشی گفت: آن چه که برای رژیم صهیونیستی حاصل شد مثل دفعات قبل که حمله کردند نیست بلکه منجر به خفت و خواری، سرشکستگی و اثبات ضعف آن ها در منطقه شده است.
رضا رویگری در گفتگو با چهارفصل:
رویگری با تاکید بر این که مسئولان باید به وعده های خود عمل کنند و کاری کنند که مردم از ان ها نامید نشوند بیان کرد: مردم برای تعیین سرنوشت خود و پیشبرد امورات کشور در انتخابات شرکت خواهند کرد.
محمد گلریز در گفتگو با چهارفصل:
خواننده سروده های انقلابی گفت: شرکت حداکثری مردم می‌تواند ایران را خیلی قوی تر در جهان نشان دهد و به جهان بگوید که مردم ایران پای انقلاب ایستاده‌اند.

صفحه‌ها