نمایش 1 - 10 از 121
در گفتگو با مدیرکل روابط عمومی شورای نگهبان مطرح شد
مسعود بصیری با تشریح شرایط سخت منطقه غرب آسیا پس از ورود داعش گفت: فقط یرمردی مانند حاج قاسم و یارانش می توانستند ضربه مهلکی بر پیکر این دست پرورده امریکا وارد کنند.
کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با چهارفصل:
جعفر قنادباشی گفت:حمله موشکی به عین الاسد نمایشی از قدرت بود و ضرب شست به دشمن نشان دادیم که ما این هستیم و خیلی‌ها در منطقه حواسشان را جمع کردند.
هنرمند سینما و رزمنده دفاع مقدس در گفتگو با چهارفصل:
اصغر نقی زاده گفت: حاج قاسم اهل رانت نبود، از موقعیت خود برای بچه هایش استفاده نکرد،تا روز آخر برای مملکت و دینش جنگید؛ برای همین ماندگار شد.
اکبر زنجانپور در گفتگو با چهارفصل:
بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون سردار سلیمانی را مرد بزرگی دانست که خدمات زیادی به مردم و نظام داشت.
گفتگوی اختصاصی چهارفصل به مناسبت سالروز حادثه طبس؛
احمد نجفی بازگر نقش سرهنگ چارلی بکویث در فیلم توفان شن گفت: نیروی گردن کلفت دلتا فورس با همه تخصص و هیبت نتوانست کاری انجام دهد و واقعا این حمله شن ها اوضاع را برای ان ها دگرگون کرد و به جایی نرسیدند.
مسئول معاونت فرهنگی هنری سپاه فتح مطرح کرد؛
وحید مثنوی: امسال مصادف با اولین سالگرد از عروج سردار دلها برنامه های متنوع تدارک داده ایم که بتوانیم در شان و شخصیت این شهید بزرگوار این مراسم را برگزار کنیم.
پاسخ شهردار یاسوج به گلایه ساکنان اهالی مسکن مهر بلکو
نستهن مقدم: شهرداری یاسوج هیچ گونه وظیفه خاصی در خصوص تکمیل پروژه مسکن مهر بلکو ندارد ولی در حد توان همکاری لازم را جدید تکمیل این پروژه به عمل می آورد.
مدیر مرکز بهداشت شهرستان دنا به گلایه هایی مبنی بر تاخیر در اعلام نتایج آزمایش های کرونایی واکنش نشان داد.
مدیر کل صنعت و معدن در گفتگو با صبح زاگرس مطرح کرد:
مدیرکل صنعت و معدن کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه در استان خام فروشی نداریم از ورود سرمایه گذاران در بخش صنعت و معدن برای سرمایه گذاری و راه اندازی واحد های تولیدی خبر داد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با صبح زاگرس:
حسین کلانتری با اشاره به این که خبر خوشی در خصوص مسکن برای مردم استان داریم بیان کرد:اداره راه و شهرسازی مأموریت دارد بر اجاره بها، خرید و فروش املاک نظارت داشته باشد و هر جا شکایتی وجود داشته باشد رسیدگی شود.

صفحه‌ها