نمایش 1 - 10 از 471
قصه پر غصه
کهگیلویه و بویراحمد با داشتن 20 درصد جنگل های زاگرس و هشت درصد جنگل های کشور و مراتع پرپشت، هر ساله در فصل گرما با معضل آتش سوزی جنگل ها و مراتع خود مواجه می شود که قطع 200 اصله درخت در باشت طی چند روز اخیر خبرساز شده است.
گزارش ویژه؛
گرفتگی و بوی بد فاضلاب در منطقه شرف آباد یاسوج طی دو ماه اخیر مشکلات زیادی را برای آن ها ایجاد کرده است .
تعطیلی دوازده روزه تنها جایگاه پمپ بنزین شهر چرام باعث شده که مردم بومی و مسافران در حال تردد از مسیر چرام به دلیل نبود بنزین و تعطیلی این جایگاه به شدت دچار مشکل شوند .
گزارش/
ورزش پاراگلایدر،ورزشی بسیار مهیج است که روز به روز جایگاه خود را در بین جوانان بیشتر کرده اما در شهرستان باشت از جایگاه ویژه محروم است.
بسیج سازندگی سپاه فتح به همراه بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد در حال آماده سازی بسته های غذایی به صورت شبانه روزی برای ارسال به مناطق زلزله غرب کشور هستند .
گزارش؛
تنها سالن وورزشی شهر سرفاریاب مشکلات فراوانی دارد و موجب نارضایتی ورزشکاران این بخش شده است.
گزارش خبری؛
حجت‌الاسلام جلال الدین موسوی روحانی روستای چنگلوا از بخش مرکزی کهگیلویه توانست با راه اندازی کارگاه پرورش بلدرچین برای ۵ نفر از اشتغالزایی ایجاد کند.
گزارش؛
در شرایطی که دانش آموزان برای تحصیل و دانش اندوزی به مکانی امن نیاز دارند که بتوانند در آرامش درس بخوانند ، اما گویا این مساله برای دانش آموزان روستای موشمی سفلی زیلایی ، رویایی بیش نیست .
گزارش ویژه/
دهیار روستای آرند گفت: منبع آبی در پشت روستا ایجاد شده بود که اکنون مردم روستا در طول شبانه روز فقط ۲۰ دقیقه برای ذخیره سازی آب شرب زمان دارند و این این شایسته اهالی این روستا نیست.
اردوی جهادگران بسیجی حوزه دانش آموزی شهید فهمیده دهدشت که به مدت ۷ روز با حضور ۶۰ دانش آموز در قالب سه گروه ۲۰ نفره برگزار شد و خدمات متنوعی را به صورت رایگان به مردم روستای دشت مازه ارائه دادند.

صفحه‌ها