نمایش 1 - 10 از 424
پس از سالها چشم انتظاری و افتتاح استادیوم‌ پانزده هزار نفری یاسوج برای اولین بار تیم ملی فوتبال نوجوانان در یاسوج اردو برگزار می کند.
اردوی جهادی جهادی ۷ روزه در کمک ساخت مسجد روستای امیر اباد دشتروم با حضور بسیجیان سپاه ناحیه عشایر کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
شهر یاسوج در استان کهگیلویه و بویراحمد به توجه به گردش پذیر بودن هر ساله در فصول مختلف به خصصو تابستان و بهار میزبان مسافران زیادی است اما دو پارک ساحلی و مهرورزی وضعیت مناسبی از لحاظ امکانات ندارند.
گزارش/
گرانی اجناس اساسی در ماه رمضان امان مردم را بریده وبه جای اینکه در این شهر رنگ و بوی ماه رمضان شهروندان را سر ذوق بیاورد گرانی اجناس حس و حال معنوی ماه رمضان را از فکر مردم برده است.
طرح محرومیت‌زدایی از حاشیه شهر لیکک/
جهادگران؛ افرادی که گاهی حتی تا 30 منزل را در دو ساعت، آن‌هم در گرمای تابستانی ماه رمضان سرزده‌اند و علی‌وار، دست یاری به‌سوی محرومان و مستضعفان استانمان، کهگیلویه و بویراحمد گشوده اند.
قصه ی بی پایان این روزهای یاسوج/
استفاده شخصی از خودروهای دولتی توسط کارکنان دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد به دور از چشم نهادهای نظارتی پیش می رود که می توان به استفاده آن برای نصب وسایل شخصی اشاره کرد.
بیکاری یعنی پول نداری پول که نباشد یعنی حتی نمی توانی آن چیزی که آدم می خواهد بخرد.
خبرنگاران همچون سربازان جبهه نرم همیشه در خط مقدم هستند و حرکت می کنند بنابراین در انتخابات ریاست جمهوری نقشی بسیار ارزشمند دارند نظرات مختلفی پیرامون انتخابات ریاست جمهوری داشته اند.
حسن روحانی استان محروم کهگیلویه و بویراحمد را در سفرهای استانی خود به عنوان آخرین مقصد انتخاب کرد و در بحبوهه تبلیغات انتخاباتی ریاست جمهوری دوازدهم به بسیاری از استان های کشور سفر کرد اما باز هم اهمیتی به مردم غیوراین استان نداد و برای سخنرانی و شنیدن مشکلاتشان در جمع آنها حاضر نشد.
خدمات دولت های نهم و یازدهم در 6 بخش به صورت عکس نوشته در اختیار مخاطبین قرار می گیرد.

صفحه‌ها