نمایش 1 - 10 از 419
قصه ی بی پایان این روزهای یاسوج/
استفاده شخصی از خودروهای دولتی توسط کارکنان دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد به دور از چشم نهادهای نظارتی پیش می رود که می توان به استفاده آن برای نصب وسایل شخصی اشاره کرد.
بیکاری یعنی پول نداری پول که نباشد یعنی حتی نمی توانی آن چیزی که آدم می خواهد بخرد.
خبرنگاران همچون سربازان جبهه نرم همیشه در خط مقدم هستند و حرکت می کنند بنابراین در انتخابات ریاست جمهوری نقشی بسیار ارزشمند دارند نظرات مختلفی پیرامون انتخابات ریاست جمهوری داشته اند.
حسن روحانی استان محروم کهگیلویه و بویراحمد را در سفرهای استانی خود به عنوان آخرین مقصد انتخاب کرد و در بحبوهه تبلیغات انتخاباتی ریاست جمهوری دوازدهم به بسیاری از استان های کشور سفر کرد اما باز هم اهمیتی به مردم غیوراین استان نداد و برای سخنرانی و شنیدن مشکلاتشان در جمع آنها حاضر نشد.
خدمات دولت های نهم و یازدهم در 6 بخش به صورت عکس نوشته در اختیار مخاطبین قرار می گیرد.
اسم انتخابات که می آید قطعا تبلیغات نیز به همراه دارد و هر کاندید باید برای رای اوردن تبلیغات کند این تبلیغات می تواند در فضای مجاز و یا در پخش و نصب بنرهای مختلف در سطح شهر باشد که این روزها نیز ان را در سطح شهر یاسوج به فراوانی می بینیم.
دهستان تماشایی و بسیار زیبای کَریَک ﺑﺎ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﺍ ﺑﻮﺩﻥ ﻇﺮﻓﯿﺖ ﻫﺎﯼ ﮔﺮﺩﺷﮕﺮﯼ ﻭ ﺗﺎﺭﯾﺨﯽ ﺟﺰﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎ ﻫﺎﯼ ﻫﺪﻑ ﮔﺮﺩﺷﮕﺮﯼ ﺍستان کهگیلویه و بویراحمد است؛ﺍﻣﺎ ﺗﻨﻬﺎ ﻧﺎﻡ ﻫﺪﻑ ﮔﺮﺩﺷﮕﺮﯼ ﺭﺍ ﯾﺪﻙ ﻣﯽ ﻛﺸﺪ و امکانات چندانی ندارد و با مشکلات زیادی هم دست و پنجه نرم می‌کند.
استان کهگیلویه و بویراحمد تنها استانی است که از مکان های فرهنگی محروم است هر چند در سالهای گذشته کارها و پروژه هایی کلنگ زنی شد تا بتوان قسمتی از این محرومیت ها کاسته شود اما هنوز این پروژه ها همانند تالارفرهنگی یاسوج بعد از 9 سال هنوز تکمیل نشده است.
در گزارشی سایت خبری چهارفصل از سطح شهر یاسوج نظر مردم را درباره ی عملکرد دولت آقای حسن روحانی، رئیس جمهور ایران جویا شده است.
اینجا نقطه ای از خاک وطنمان است که گویی زمان در آن گم شده و در روزگاری که به عصر ارتباطات و فناوری و پیشرفت شهرت یافته مردمان این دیار نه تنها کوچکترین بهره از آن نبرده اند، بلکه حتی نامی از آن نیز نشنیده اند.

صفحه‌ها