نمایش 1 - 10 از 672
آبشار یاسوج به عنوان یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری یاسوج از این قضیه مستثنی نیست ، با این وجود مسئولان شهرداری یاسوج به جای اینکه راه دسترسی به ابشار را روز ها قبل از شروع سال آماده پذیرایی از مسافران کنند در روز های نخست از سال نو در حال آسفالت جاده دسترسی به آبشار یاسوج هستند.
آبشار یاسوج با فرا رسیدن سال نو و در دومین روز از بهار 98 مملو از گردشگرانی است که از سراسر کشور برای گذراندن تعطیلات عید نورز به پایتخت طبیعت سفر کرده اند.
به مناسبت عید نوروز صورت گرفت؛
نمایشگاه تولید و عرضه صنایع دستی شهرستان بویراحمد در بلوار جهاد یاسوج در حال برگزاری است که صنایع دستی از جمله جاجیم، گلیم، گیاهان دارویی، غذا های محلی و لباس محلی عرضه می شود.
سیب درختی و پرتقال با نرخ مصوب دولتی در چند غرفه در شهر یاسوج توزیع شد، سیب و پرتغال از میوه های بودند که دولت برای کنترل قیمت بازار با نرخ مصوب در غرفه های مخصوص عرضه می کند تا مردم و همشهریان از بابت خرید میوه شب عید نگرانی نداشته باشند.
با وجود اینکه یک روز مانده به عید نوروز، ساخت و ساز چند کافه در وسط پارک ساحلی یاسوج جنب پیتزا آنیل باعث شده است که نمای زشتی از این پارک و شهر یاسوج به مخاطب منتقل شود.
منطقه مهریان یاسوج با وجود وجود اینکه چند روز بیشتر به سال تحویل نمانده است هیچ اثری از سال نو در خود نمی بیند و مسئولان اجرای این منطقه هنوز که هنوز است در خواب زمستانی به سر می برند.
چند روز مانده به سال نو :
شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد در حالی به پیشواز بهار می رود که شهرداری یاسوج با وجود در انجام چند عمل ریز و درست در ترمیم آسفالت های شهری و رنگ آمیزی چند بلوار آنچنان که باید و شاید در تدارک زیبا سازی بصری شهر یاسوج نیست.
بلوارهای شهر یاسوج این روز ها چهره ای فرسوده و خسته به خود گرفته اند که می طلبد مسئولان شهری گوشه چشمی به این بلوار ها داشته باشند.رنگ امیزی و ترمیم جداول این بلوار ها در این چند روز مانده تاسال تحویل از ضرورت های زیبای شهری در ایام نوروز است.
در آستانه عید نوروز، شهرداری یاسوج خود را برای شهری زیبا و شاداب آماده می کند تا از این رهگذر، سفر خاطره انگیزی را برای مهمانان نوروزی پایتخت طبیعت ایران رقم بزند.
به مناسبت فرا رسیدن سال نو هم چنین برای رفاه حال شهروندان گرامی نمایشگاه بهار در شهر یاسوج واقع در خیابان شرف آباد یاسوج دایر شده است.

صفحه‌ها