نمایش 1 - 10 از 427
شهدا را دریابیم!
هفته دفاع مقدس فرصت خوبی برای نکوداشت مکان شهدای گرانقدری است که برای آسایش و آرامش ما جان خود راازدست دادند وقتی گلزار شهدا مکانی برای احشام می شود.
نشست نقد و بررسی هیئت های ورزشی در گچساران؛
نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در جمع مسولین ورزشهای همگانی گچساران گفت : قول میدهم مشکلات حوزه های مختلف خصوصا ورزش را در وزارتخانه مطرح خواهم کرد و خدمات در حوزه ورزش را در برنامه کاری خود در اولویت قرار خواهم داد.
گزارش/
در کشور ما که درصد سال اخیر فن‌آوری لجام گسیخته با شتاب بیشتری به سوی آن هجوم آورده است, با وجود قدمت و سابقه‌ی تاریخی در اهمیت و حفظ طبیعت, متأسفانه نقش طبیعت و پاسداشت حرمت آن هم در زمره مسایل بی‌اهمیت قرار گرفته و به تبع آن درخت و جنگل نیز جایگاه ارزشی خود را از دست داده است.
پس از سالها چشم انتظاری و افتتاح استادیوم‌ پانزده هزار نفری یاسوج برای اولین بار تیم ملی فوتبال نوجوانان در یاسوج اردو برگزار می کند.
اردوی جهادی جهادی ۷ روزه در کمک ساخت مسجد روستای امیر اباد دشتروم با حضور بسیجیان سپاه ناحیه عشایر کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
شهر یاسوج در استان کهگیلویه و بویراحمد به توجه به گردش پذیر بودن هر ساله در فصول مختلف به خصصو تابستان و بهار میزبان مسافران زیادی است اما دو پارک ساحلی و مهرورزی وضعیت مناسبی از لحاظ امکانات ندارند.
گزارش/
گرانی اجناس اساسی در ماه رمضان امان مردم را بریده وبه جای اینکه در این شهر رنگ و بوی ماه رمضان شهروندان را سر ذوق بیاورد گرانی اجناس حس و حال معنوی ماه رمضان را از فکر مردم برده است.
طرح محرومیت‌زدایی از حاشیه شهر لیکک/
جهادگران؛ افرادی که گاهی حتی تا 30 منزل را در دو ساعت، آن‌هم در گرمای تابستانی ماه رمضان سرزده‌اند و علی‌وار، دست یاری به‌سوی محرومان و مستضعفان استانمان، کهگیلویه و بویراحمد گشوده اند.
قصه ی بی پایان این روزهای یاسوج/
استفاده شخصی از خودروهای دولتی توسط کارکنان دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد به دور از چشم نهادهای نظارتی پیش می رود که می توان به استفاده آن برای نصب وسایل شخصی اشاره کرد.
بیکاری یعنی پول نداری پول که نباشد یعنی حتی نمی توانی آن چیزی که آدم می خواهد بخرد.

صفحه‌ها