نمایش 1 - 10 از 866
ذخیره‌گاه دنا در معرض خطر؛
طوفان‌الاقصی شبکه سایبری موساد را قطع کرد!
پس از طوفان الاقصی، شبکه جنگ روانی موساد دچار اختلال شده و بسیاری از صفحات، اکانت‌ها و پروژه‌های محوری آن با اخلال روبه‌رو شده است.
چراغ کارخانه قند یاسوج به عنوان نماد صنعت در کهگیلویه و بویراحمد سال هاست در خاموشی به سر می برد و کارگران این کارخانه منتظر تحقق وعده ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) هستند.
تعطیلی واحدهای تولیدی در کهگیلویه و بویراحمد که آمار بالای بیکاران آن باعث بروز برخی ناهنجاری های اجتماعی شده است، بیش از هر زمان دیگری چشم انتظار تدابیر دولت سیزدهم است.
از بارز ترین ابزارهایی که نقش خاصی در پیروزی انقلاب داشت رسانه بود که باعث شد تا مردم به اهمیت انقلاب پی ببرندبه گونه ای که حامد الگار گفت: رسانه را سمبل تکنولوژیک انقلاب ایران معرفی می کند.
ایران در دوره‌های تاریخی مختلف بخش‌هایی از سرزمین خود را در جنگ‌ها، توافقات با قدرت‌های منطقه یا جهان از دست داده و این امر تنها با پیروزی انقلاب اسلامی برای همیشه متوقف شد.
نبض های اقتصادی استان همچنان در تصرف مدیران دولت روحانی است، مدیرانی که در کارنامه عملکرد هشت ساله خود هیچ گونه عایدی برای این استان نداشته است و قطعا همان بانیان وضع موجود هستند.
ماجرای مدرس زبان کُردی که نتوانست چند کلمه کُردی صحبت کند؛
مدتی است که رسانه‌های معاند در خصوص «زهرا محمدی» خبرهایی مخابره می کنند و به نوعی قصد مظلوم‌نمایی و انحراف افکار عمومی را دارند تا به این طریق به او وجهه فعال مدنی بدهند!
گزارش ویژه؛
پنج روز از اهواز تا کرمان، روی دست ایرانیان بود؛ دست‌‌ های گرم و پینه‌ بسته؛ دست‌ های ظریف و ورزیده؛ دست‌ های پرچروک و کودکانه. دست‌ های همه‌ ملت ایران حلقه و پروانه شد و سردار در کانون این حلقه بود.
اظهارات برخی فعالان به اصطلاح محیط زیستی در خصوص سد تنگ سرخ حکایت یک بام و صدهوایی آن ها را نشان می دهد که هر روز با مطرح کردن برخی موضوعات بدیهی به دنبال ایجاد حاشیه در استان هستند.

صفحه‌ها