نمایش 1 - 10 از 1943
گزارش تصویری؛
آبشار یاسوج و پارک ساحلی از جاذبه‌های اصلی شهر یاسوج و از زیباترین مکان های گردشگری مرکز استان محسوب می شوند و در ایام نوروز پذیرای بسیاری از گردشگران از سراسر ایران است.
شهر یاسوج چند ساعت مانده به تحویل سال حال و هوای بهاری به خود گرفته است و مردم لر زبان پایتخت طبیعت در حال خرید شب عید هستند تا در کنار خانواده سال تحویل را بگذراند.
چند ساعت مانده به سال تحویل :
شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد در حالی به پیشواز بهار می رود که شهرداری یاسوج با وجود در انجام چند عمل ریز و درست در ترمیم آسفالت های شهری،اصلاح درختان، رنگ آمیزی جداول و آذین بندی بلوار های خود را آماده سال نو می کند.
پایانی خوش بعد از سال ها خشکی؛
سد شاه قاسم واقع در فاصله پنج کیلومتری از شهر یاسوج یکی از مکان های دیدنی و زیبای گردشگری پایتخت طبیعت ایران به شمار می رود که با بارش های امسال دوباره رگه های امید در این سد زنده شد.
گزارش تصویری؛
بارش باران این رحمت الهی نشاطی دوباره به درختان ،گل ها و گیاهان بخشیده و طبیعت یاسوج را شاداب و سرزنده کرده است.
بارش برف در آخرین روز های اسفند ماه در شهر یاسوج ، چهره پایتخت طبیعت را دوباره شاداب کرد و روزهای خوب و با برکتی را نوید داد.
گزارش تصویری؛
پارک جنگلی که نگین شهر یاسوج به شمار می رود این روز ها به لطف بارش برف رخت سفید بر تن کرده است و و زیبایی آن دو چندان گشته است.
بارش باران این رحمت الهی نشاطی دوباره به درختان ،گل ها و گیاهان بخشیده و طبیعت یاسوج را شاداب و سرزنده کرده است.
استان کهگیلویه و بویراحمد در جنوب غربی ایران واقع شده که دارای جاذبه های گردشگری بسایر زیادی است که در شهر یاسوج می توان به تنگ کبوتری بهشت گمشده پایتخت طبیعت ایران اشاره کرد.
دهنو، در شمال خاوری پایتخت طبیعت ایران در لابلای درختان چنار، بلوط، گردو و کیکم قرار دارد که بر تخت فرش های قله ¬ی زاگرس نقش بسته است و چشم هر بیننده ای را می رباید. بارش برف زیبایی های این منطقه گردشگری را دوچندان کرده است.

صفحه‌ها