نظرخواهی

انتصاب های استاندار جدید را برای پیشرفت استان چگونه ارزیابی می کنید؟

تازه های سایت

3. اسفند 1396 - 14:13
برخی خیابان های شهر یاسوج مرکز کهگیلویه وبویراحمد این روز ها و کمتر از یک ماه از سال جدید هنوز ساماندهی نشده اند و گودال هایی در این خیابان ها مشاهده می شود که جان شهروندان و رانندگان را تهدید می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چهارفصل؛برخی خیابان های شهر یاسوج مرکز کهگیلویه وبویراحمد این روز ها و کمتر از یک ماه از سال جدید هنوز ساماندهی نشده اند و گودال هایی در این خیابان ها مشاهده می شود که جان شهروندان و رانندگان را تهدید می کند.

در خیابان جنب پارک بانوان شهر یاسوج به دلیل تخریب دریچه یک فاضلاب گودالی درست شده است که خطر سقوط شهروندان و رانندگان را دوچندان کرده و هر لحظه امکان اینکه خودروهایی که با سرعت بالا از این مسیر می گذرند و واژگون شوند زیاد است .

اینکه چرا شهرداری یاسوج هنوز اقدامی برای ساماندهی خیابان های این شهر نکرده جای سوال دارد چرا که گودالی در وسط خیابان هر لحظه ممکن است تصادف ناگواری را به دنبال داشته باشد اما هیچ مسئوالی تاکنون برای تعمیر این گودال اقدامی نکرده است.

باید دید گودال ها و حفاری هایی که در خیابان ها و معابر شهر یاسوج اینگونه رها شده اند از سوی دستگاه های متولی مرمت خواهند شد یا همچنان باید منتظر بروز حوادث ناگوار در این شهر بود.

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

شبکه اطلاع رسانی دانا
قلم_گزینشی