نظرخواهی

انتصاب های استاندار جدید را برای پیشرفت استان چگونه ارزیابی می کنید؟

تازه های سایت

27. اسفند 1396 - 15:31
آنتن دهی ضعیف و محرومیت از پوشش مخابراتی از دغدغه ها و مشکلات عمده مردم منطقه کوهستانی پیچاب باشت است و آنان از نبود پوشش کافی ارتباطی گله مند هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چهارفصل به نقل از باشت نیوز؛ در چند سال اخیر استفاده از اینترنت در کشور رشد بالایی داشته و مسئولان ذیربط بارها برای فراهم کردن زیرساخت‌های این حوزه وعده ‌ها داده‌اند که «تجهیز روستاها به امکانات مطلوب» یکی از مهمترین این وعده‌ ها بوده است.

آنتن دهی ضعیف و محرومیت از پوشش مخابراتی از دغدغه ها و مشکلات عمده مردم منطقه کوهستانی پیچاب باشت است و آنان از نبود پوشش کافی ارتباطی گله مند هستند.

با وجود آب و هوای کوهستانی و گردشگر پذیر بودن منطقه پیچاب، این بخش همچنان از نظر امواج گیرنده های تلفن همراه و معمولی در محرومیت بسر می برد.

باتوجه به اینکه مردم روستای پیچاب و حومه بارها پیگیر حل این مشکل بوده اند ولی جوابی دریافت نکردنده اند.

منطقه  پیچاب باشت محروم ترین روستا در استان کهگیلویه و بویراحمد و کشور است که بعد از 38 سال که از انقلاب گذشته در چند ماه پیش برق رسانی و جاده ارتباطی این مسیر با پیگیری های خاص نماینده شهرستان های باشت و گچساران صورت گرفت.

و اما با تماس با بخشدار شهرستان باشت از روند حل مشکل آنتن دهی و نبود دکل مخابراتی در این منطقه پیگیر شدیم.

مهرداد انبازپور ضمن اشاره به اینکه امکانت اولیه زندگی حق همه مردم از جمله مردم منطقه پیچاب است گفت : هماگونه که مشکل برق و جاده ارتباطی این منطقه با کمک های نماینده شهرستان حل شد مشکل دکل مخابراتی نیز برطرف می شود.

وی  مردم این مناطق را به صبر در جهت پیشبرد اهداف دعوت کرد و عنوان کرد: با رایزنی با شرکت مخابرات در شهرستان گچساران گفته شده که حل مشکل آنتن دهی در این منطقه در بودجه سال 97 پیش بینی شده است و در سال آینده مشکل آنتن دهی این مناطق حل خواهد شد.

گفتنی است مشکل انتن دهی در اکثر روستاهای باشت وجود دارد که توجه بیشتر مسئولین را می طلبد.

انتهای پیام/

 

نظرات کاربران

شبکه اطلاع رسانی دانا
قلم_گزینشی