نظرخواهی

انتصاب های استاندار جدید را برای پیشرفت استان چگونه ارزیابی می کنید؟

تازه های سایت

پربیننده ها

28. اسفند 1397 - 10:46
با وجود اینکه یک روز مانده به عید نوروز، ساخت و ساز چند کافه در وسط پارک ساحلی یاسوج جنب پیتزا آنیل باعث شده است که نمای زشتی از این پارک و شهر یاسوج به مخاطب منتقل شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری چهارفصل؛ شهر یاسوج در استان کهگیلویه و بویراحمد به علت داشتن آب و هوای مناسب و مناطق گردشگری و پارک های متعدد در فصول گرم سال می تواند میزبان خوبی برای هم وطنانی باشد که از شدت گرما بخصوص در استان های جنوبی کشور کلافه شده اند.

 

 

این شهر در دو فصل بهار و تابستان میزبان مسافران و گردشگران زیادی از تمامی نقاط کشور است.

 

---

 

در چند سال اخیر که تعداد مسافران به این شهرستان زیاد شده است و همه می بینند که اکثر مردم در پارک ها و آبشار یاسوج بیشتر اقامت می کنند، یکی از مکان های که افراد زیادی را به خود جلب می کند پارک ساحلی یاسوج است.

 

 

با وجود اینکه یک روز مانده به عید نوروز، ساخت و ساز چند کافه در وسط پارک ساحلی یاسوج جنب پیتزا آنیل باعث شده است که نمای زشتی از پارک به مخاطب منتقل شود و این موضوع  بر تلاش شبانه روزی ماموران شهرداری در پاک سازی مکان های گردشگری سایه افکنده است.

 

---

 

شاهده آن هستیم که ماموران شهرداری شبانه روز در حال تمیز کاری پارک ها برای ایام نوروز هستند اما به دلیل اینکه پارک ساحلی یاسوج یکی از مکان های گردشگری در شهر یاسوج است که ذهنیت کامل از مکان های گردشگری پایتخت طبیعت را به مخاطبان خود القاء می کند.

 

 

ساخت ساز امری طبیعی در مکان های گردشگری است تا به طور شایسته تر بتوان از این مکان ها در حوزه جذب گردشگر استفاده کرد، با این وجود آیا ساخت و ساز تا ثانیه آخر کاری مفید بوده؟

 

 

ساخت و سازها در پارک ساحلی شهر یاسوج جنب پیتزا آنیل آن هم در شرایطی که فقط یک روز مانده تا سال نو و تولید انبوهی از زباله آیا کار شایسته است؟

 

---

 

آیا این امر بر تلاش روز افزون کارگران شهرداری که شبانه روز در حال تلاش برای تمیز و پاکیزه نگهداشت شهر و مکان ها گردشگری آن هستند سایه نمی افکند؟

 

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 

---
---
---
---
---
---

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

شبکه اطلاع رسانی دانا
قلم_گزینشی