نظرخواهی

انتصاب های استاندار جدید را برای پیشرفت استان چگونه ارزیابی می کنید؟

تازه های سایت

پربیننده ها

1. فروردين 1398 - 13:31
سیب درختی و پرتقال با نرخ مصوب دولتی در چند غرفه در شهر یاسوج توزیع شد، سیب و پرتغال از میوه های بودند که دولت برای کنترل قیمت بازار با نرخ مصوب در غرفه های مخصوص عرضه می کند تا مردم و همشهریان از بابت خرید میوه شب عید نگرانی نداشته باشند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری  چهارفصل؛ سیب درختی و پرتقال  با نرخ مصوب دولتی در چند غرفه در شهر یاسوج توزیع شد، سیب و پرتغال از میوه های بودند که دولت برای کنترل قیمت بازار با نرخ مصوب در غرفه های مخصوص عرضه می کند تا مردم و همشهریان از بابت خرید میوه شب عید نگرانی نداشته باشند.

 

---

  ازدحام جمعیت برای خرید  میوه شب عید در رو به روی این غرقه ها حکایت دارد که مردم برای خرید میوه با قیمت مصوب باید در سفر بایستند که مسئولان می توانند با بیشتر کردن این غرفه ها از اتلاف وقت شهروندان جلوگیری کنند.

 

از روز شنبه 70 غرفه در کل استان دایر شده و پرتقال کیلویی 5 هزارتومان و سیب کیلویی 6 هزارتومان در بازار عرضه می کنند.

 

 در  سطح شهر یاسوج هفده غرفه عرضه مستقیم میوه با قیمت مصوب دولتی  دایر شده است تا میوه با کیفیت و قیمت دولتی را به شهروندان یاسوجی عرضه کند.

 

یکی از مشکلاتی که شهروندان با آن مواجه هستند و به این پایگاه خبری مخابره کرده اند این است که زمان توزیع میوه مناسب نیست و باید از ساعات اولیه صبح این کار را شروع کنند و از طرف دیگر شنیده شده است برخی از توزیع کنندگان میوه شب عید، این میوه ها را در اختیار افراد خاص برای فروش در مغازه ها قرار می دهند که این پایگاه خبری این موضوع را در گزارش های بعدی مورد بررسی و کنکاش قرار می دهد.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است؛

 

---
---
---
---
---

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

قلم_گزینشی
شبکه اطلاع رسانی دانا