نظرخواهی

آیا ازعملکرد مهدی روشنفکر در توسعه شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون راضی هستید؟

تازه های سایت

12. مرداد 1399 - 13:49
بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد برای اینکه از قافله سازمان ها و ادارات با نمای ساختمانی لوکس عقب نیفتد دست به کار شد و اقدام به افتتاح نمای چندصد میلیونی خود کرد.

به گزارش پایگاه تحلیی خبری چهارفصل؛ به نقل از  صبح زاگرس استان کهگیلویه وبویراحمد در کشور به استانی کمتر توسعه یافته و دارای درصد بالای بیکاری مشهور است، با این وجود برخی مسئولان استان بی توجه به این مشکل بزرگ و  البته فشار های اقتصادی که برخی از آنها از تحریم ها ظالمانه آمریکا نشعت می گیرد و بدون توجه به برخی اولویت بندی ها دست به اقداماتی می زنند که همسو با  تجمل گرایی است.

 

از این دست تجمل گرایی می توان به ساخت سردرب نجومی دانشگاه دولتی یاسوج، نمای چند صد میلیونی ساختمان راهداری و حمل و نقل استان و همچنین نمای جدید بانک ملت جنب هفت تیر یاسوج اشاره کرد.

موضوع لوکس سازی و یا بازسازی ساختمان های دولتی و ادارات استان در چند سال اخیر به یک نوع سندروم در بین ادارات و بانک ها تبدیل شده و از گوشه کنار مرکز استان به یک پدیده عجیب و غریب تبدیل و حس رقابت بین مدیران برای انتخاب نمایی لوکس باعث خلق نماهایی متفاوت در بین دستگاه های اجرایی استان تبدیل شده است .

 

در ادامه تصاویر این ساختمان را مشاهده می کنید:

 

 
 

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

شبکه اطلاع رسانی دانا
قلم_گزینشی