نظرخواهی

آیا ازعملکرد مهدی روشنفکر در توسعه شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون راضی هستید؟

تازه های سایت

19. اسفند 1399 - 17:21
جبار کیانی رییس اتاق بازرگانی سی سخت در جلسه جمع بندی با حضور رئیس بنیاد نیکوکاری ابرار اتاق بازرگانی ایران و جمعی از مسئولان استانی ضمن خیرمقدم گفت: از بدو وقوع زلزله دستگاه های خدمات رسان حضور فعال داشته اند که کمال تقدیر و تشکر از همه خدمتگذاران داریم.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری چهارفصل؛ به نقل از صبح زاگرس جبار کیانی رییس اتاق بازرگانی سی سخت در جلسه جمع بندی با حضور رئیس بنیاد نیکوکاری ابرار اتاق بازرگانی ایران و جمعی از مسئولان استانی ضمن خیرمقدم گفت: از بدو وقوع زلزله دستگاه های خدمات رسان حضور فعال داشته اند که کمال تقدیر و تشکر از همه خدمتگذاران داریم.

وی ضمن تشکر از حضور ییس بنیاد نیکوکاری ابرار و نماینده اتاق بازرگانی ایران در سی سخت گفت: اتاق بازرگانی پیش ران بخش خصوصی در کشور بوده است و اتاق یاسوج پیشگام در مبارزه با کویید ۱۹ نیز بوده است.

جبار کیانی با ابراز امیدواری از حضور بنیاد نیکوکاری ابرای از اتاق بازرگانی ایران گفت: میزان خسارت های را به سمع و نظر رئیس اتاق بازرگانی ایران برسانید، همانگونه که ۱۴ مدرسه در کرمانشاه و ۱۲ مدرسه در سیستان و بلوچستان توسط اتاق بازرگانی احداث شد که کارنامه موفقی در بحث ساخت و سازها است.

فرماندار دنا ضمن خیرمقدم گفت: سی سخت بزرگترین تعاونی کشور را دارد و خسارت های زیادی به بخش کشاورزی آموزش پرورش و ابنیه در این شهر وارد شده است.

پناهی افزود: شهر سی سخت نگین گردشگری استان و جنوب کشور است و در ایام مختلف میزبان میلیون ها گردشگر است، بیش از ۲ هزار خانه آسیب دیده است و با حضور دستگاه های دولتی و برآورد خسارت ها، میزان ۱۸۵ میلیون اعتبار برای خانه های شهری و ۱۶۵ میلیون برای خانه های روستایی در نظر گرفته شده است که با توجه به نیاز مردم جوابگو نیست.

وی گفت: مردم سی سخت در حادثه هواپیما حماسه آفریدند و سابقه خوبی در کمک رسانی به همنوعان دارد، میطلبد در این حادثه یار و مددکار این مردم باشیم.

رییس نوسازی مدارس استان در این نشست گفت: اگر نتوانیم تا مهر ماه فضای آموزشی در شهر سی سخت را سامان دهی کنیم، بالای ۲ هزار دانش آموز در بلاتکلیفی به سر خواهند برد.

شهر سی سخت متعلق به کل کشور است، از این رو همه کشور باید در بحث ساخت وساز بسیج شوند.

دکتر خامنوی رییس بنیاد نیکوکاری ابرار اتاق بازرگانی ایران ضمن ابراز تاسف از حادثه رخ داده در سی سخت و خسارت های وارده گفت: جامعه نیکوکاری از سال ۸۸ در اتاق بازرگانی ایجاد شده که خیرین فعال اقتصادی نیز در آن حضور فعال دارند.

وی گفت:  در زمینه توانمندسازی دانش آموزان دبیرستان مخصوصا در روستاها و ایجاد پشتوانه و بورسیه تحصیلی که توسط اتاق یاسوج ۲۰۰ نفر زیر پوشش قرار گرفتند.

خامنوی افزود: در زمینه توانمندسازی روستها و تقویت امکانات بلقوه و بهره وری محصولاتشان و توسعه پایدار آن نیر فعالیت می کنیم.

حضور در حوادث غیر مترقبه از قیبل سیل و زلزله از دیگه زمینه های فعالیت ماست که در منطقه کرمانشاه ۱۴ مدرسه و در سیستان و بلوچستان ۱۲ مدرسه را بصورت کامل احداث کردیم.

امیدوارم بتوانیم با اختصاص بودجه قابل ملاحظه ای برا سی سخت اقدانات خوبی در این شهر انجام دهیم که مستلزم جمه آوری گزارش کامل و خوب از میزان خسارت ها به بخش های مربوطه است که با کمک اتاق یاسوج  حرکت مسیر ثمری انجام شود.

شرایط بسیار سختی در سی سخت حاکم است که تقدیر ویژه از فرماندار دنا دارم و سایر مسئولان که پای کار هستند چرا که مردم باصفا و با قاری در سی سخت هستند که لایق بهترین ها هستنند.
تصاویر تکمیلی در زیر آمده است؛

 

---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/
 

نظرات کاربران

شبکه اطلاع رسانی دانا
قلم_گزینشی