نمایش 1 - 10 از 125
در انتظار یک تعامل سازنده؛
ورزشگاه تختی یاسوج راهکاری برای چندین مشکل است و می تواند با تغییر کاربری مناسب به یک محل مناسب برای ساخت پارکینگ و یا پایانه مسافربری درون شهری تبدیل شود.
شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد همواره با مسائل و مشکلات زیرساختی و شهری فراوانی رو به رو است، به گونه ای که نیمه کار رها کردن پروژه های عمرانی به دردی تسکین ناپذیر برای آن تبدیل شده است.
مدتی است که پیاپی نام هنرمندان مختلفی از عرصه‌های گوناگون را می‌شنویم که در حال مبارزه با یک بیماری هستند، الگوهایی که به مردم یاد می‌دهند چطور در شرایط سخت با امید زندگی می‌کنند.
گفتگوی خواندنی آیت‌الله خامنه‌ای درباره دکتر علی شریعتی
«به نظر من شریعتی برخلاف آنچه که همگان تصور می‌کنند، یک چهره همچنان مظلوم است و این به دلیل طرفداران و مخالفان اوست.»
مسئولان همیشه در قبال عدم پرداخت وام ازدواج ادعا می کنند که اعتبار ندارند در حالیکه برای اقشاری خاص همیشه اعتبار وجود دارد.
سعید قاسمی معتقد است: 22 جلد صحیفه حضرت روح‌الله، ترجمه آنلاین قرآن و نهج‌البلاغه است برای همه کسانی که امروز گیج و کلافه هستند، هرکس می‌خواهد در شرایط امروز گمراه نشود باید به این 22 جلد رجوع کند، چون ما وارث صحیفه‌ امام هستیم.
خارج از کتاب و مفهومی بودن امتحانات نهایی دانش آموزان باعث به وجود آمدن سریالی از اعتراضات را در سراسر کشور به راه انداخته که دانش آموزان با تجمع مقابل آموش و پروش و آتش زدن کتاب ها اعتراض خود را نشان دادند.
تک‌نگاری سفر به آذربایجان/۲
آغاز دیدارها مثل دقایق اول خواستگاری به تعارف رسمی و خوشامدگویی می‌گذرد و این فنون ظریف دیپلماسی فرهنگی است که کار را بکشاند به مزاح و تعریف‌های دوستانه. تصور کنید که داماد بتواند در همان یک ساعت صحبت در اتاق کناری، دل عروس خانم را بقچه کند و به دوش بیاندازد و بعد بلند شود که خب برویم.
گزارش خواندنی؛
می‌گویند ۴۰ سالگی سن پیامبری است! و او در آغاز از چلّه درآمدنش رویاها را محقق کرده و غیرممکن‌ها را ممکن. او حالا بر فراز تاریخ ایستاده؛ بر شانه غول‌ها. بر شانه خسرو شکیبایی و پرویز پرستویی و عزت‌الله انتظامی.

صفحه‌ها