نمایش 1 - 10 از 225
طوفان‌الاقصی شبکه سایبری موساد را قطع کرد!
پس از طوفان الاقصی، شبکه جنگ روانی موساد دچار اختلال شده و بسیاری از صفحات، اکانت‌ها و پروژه‌های محوری آن با اخلال روبه‌رو شده است.
اظهارات برخی فعالان به اصطلاح محیط زیستی در خصوص سد تنگ سرخ حکایت یک بام و صدهوایی آن ها را نشان می دهد که هر روز با مطرح کردن برخی موضوعات بدیهی به دنبال ایجاد حاشیه در استان هستند.
مردم استان کهگیلویه و بیوراحمد خواسته هایی دارند که سال ها به دلایل مختلفی بر زمین مانده اند و اکنون چشک امید به دولت تازه شکل گرفته سید ابراهیم رئیسی دارند تا امیدهایشان را زنده کند.
گزارش مردمی؛
شهروندان یاسوجی در خصوص تلاش ها و اقدامات بسیج و سپاه در شهر زلزله زده سی سخت مطالبی را بیان کردند و عنوان داشتند: بسیج و سپاه در همه عرصه های خدمت رسانی حضور دارند.
عدم اجرایی بند به بند پروتکل های بهداشتی در شهر یاسوج باعث شده که همچنان کرونا در مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد قربانی بگیرد.
آتش ازساعتی قبل تاکنون به جان جنگل‌ها و مراتع ده برافتاب شهرستان بویراحمد افتاده و بلوط های زاگرس ایستاده در آتش می سوزند.
نستهن مقدم خبر داد؛
شهردار یاسوج د رابطه با آخرین وضعیت تکمیل پروژه ۴۵ متری شرف آباد از آزاد سازی و بازگشایی 90 درصد از این خیابان در شهر یاسوج خبر داد.
برای ارکسترهای کشتی تایتانیک فوتبال ما
درباره تیمی که سقف آرزوهایش آسمان است.
صدرالحسینی با اشاره به اینکه شکار هاواک آمریکایی بازدارندگی تهاجمی ایران را به دنیا ثابت کرد گفت :حرکت نفتکش های حامل بنزین ما به سمت ونزوئلا در منطقه ممنوعه آمریکا زنجیره دفاعی امنیتی جمهوری اسلامی است.
به همت سپاه فتح و هلال احمر صورت گرفت؛
به همت سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد همچنین جمعیت هلال احمر استان 2200 بسته معیشتی در قالبت کمک های مومنانه در میان نیازمندان شهر یاسوج توزیع شد.

صفحه‌ها