نظرخواهی

آیا ازعملکرد مهدی روشنفکر در توسعه شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون راضی هستید؟

تازه های سایت

10. شهريور 1393 - 13:47
در جلسه شورای اطلاع رسانی دولت در مورد یکی از وزارتخانه ها که وزیریاصول گرا زمام دار آن است بحث هایی مطرح شد. در این جلسه که سردبیران روزنامه های اصلاح طلب هم حضور داشتند، شخص وزیر را مورد انتقاد شدید قراردادند و گفته اند که وی همسو با اصلاح طلبان و دولت حرکت نمی‌کند و روحانی با انتصاب وی مرتکب اشتباه بزرگی شده است.

به گزارش  چهارفصل به نقل از خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی دانا، در هر جلسه شورای اطلاع رسانی دولت عملکرد یک حوزه یا وزارتخانه مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

در یکی از این جلسات در مورد یکی از وزارتخانه ها که وزیری اصول گرا زمام دار آن است بحث هایی مطرح شد.

در این جلسه که سردبیران روزنامه های اصلاح طلب هم حضور داشتند، شخص وزیر را مورد انتقاد شدید قراردادند و گفتند که وی همسو با اصلاح طلبان و دولت حرکت نمی‌کند و روحانی با انتصاب وی مرتکب اشتباه بزرگی شده است.

اصلاح طلبان گفتند که در آینده با حضور این فرد ضربه شدید به دولت وارد خواهد شد چرا که وی نیروی نفوذی اصول گرایان است.

در این جلسه که نماینده وزیر مورد انتقاد هم حضور داشته ، جو به دلیل پاسخ نماینده وزیر به انتقادات ملتهب شده و جلسه نیز نیمه تمام پایان می‌یابد. 

این مقام مسئول در دفاع از وزیر مذکور گفته بود که مردم به این دلیل به روحانی رای دادند که از اصول گرا و اصلاح طلب عصبانی بودند و شما اصلاح طلبان آزمون خود را در مجلس ششم پس داده اید.

وزیر مورد اشاره نیز در پیامی  گفته که من در مقابل خواسته های غیر منطقی کوتاه نمی‌آیم. من تنها یک رهبر و مرجع تقلید دارم و طبق منویات ایشان حرکت می‌کنم و انتظار همسویی از من نداشته باشید و قطعا عقب نشینی نخواهم کرد.

انتهای پیام/گ

نظرات کاربران

شبکه اطلاع رسانی دانا
قلم_گزینشی