نظرخواهی

آیا ازعملکرد مهدی روشنفکر در توسعه شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون راضی هستید؟

تازه های سایت

11. شهريور 1393 - 12:13
سالار حسین‌پور
معاون نظارت و بازرسی صنعت و معدن کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد
شهرداری عامل اصلی گرانفروشی در آبشار یاسوج
معاون نظارت و بازرسی صنعت و معدن کهگیلویه و بویراحمد عامل اصلی گرانفروشی در آبشار یاسوج را عملکرد شهرداری این شهر دانست.

به گزارش چهارفصل به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج، سالار حسین‌پور ظهر امروز در جمع خبرنگاران و در نشست رسانه‌ای سازمان صنعت و معدن کهگیلویه و بویراحمد به موضوع گرانفروشی در مکان‌های تفریحی گریزی زد و اظهار کرد: بحث گرانی میوه علت و معلول‌های دارد و نمی‌توان آن را فقط به یک دلیل دانست.

معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه شهرداری علت اصلی گرانفروشی در مکان تفریحی آبشار یاسوج است، تصریح کرد: به عینه می‌بینیم که یک مغازه امروز در آبشار فعالیت بقالی دارد و فردا همان مغازه به کبابی تبدیل شده است.

حسین‌پور بیان کرد: امروز ما نمی‌دانیم طرف حساب ما در آبشار یاسوج چه کسی است و به همین دلیل گزارش‌هایی مبنی بر گرانفروشی در آبشار یاسوج داریم.

وی با بیان اینکه مغازه‌داران آبشار یاسوج می‌گویند برای هر مغازه مبلغ هفت میلیون تومان ماهانه اجاره پرداخت می‌کنیم، تصریح کرد: با همین مشکلاتی که وجود دارد ما به وظیفه خود عمل کرده‌ایم که می‌توانید پرونده‌ها را در تعزیرات حکومتی ببینید و اما ما نمی‌توانیم به ضرب زور کسی را در آنجا وادار به عدم گرانفروشی کنیم.

انتهای پیام/گ

نظرات کاربران

شبکه اطلاع رسانی دانا
قلم_گزینشی