نظرخواهی

آیا ازعملکرد مهدی روشنفکر در توسعه شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون راضی هستید؟

تازه های سایت

24. آذر 1393 - 12:50
سردار سلیمانی گفت : این عراق امروز در کنار انقلاب اسلامی و در کنار رهبری انقلاب اسلامی قرار گرفته است و این بزرگترین نتیجه ای است که انسان می توان از حقیقت راه با برکت شهیدان ما حس کند.

به گزارش چهارفصل به نقل از بوتیا، سردار سر لشکر حاج قاسم سلیمانی در چهاردهمین یادواره سرداران و ۲۷ شهید پایگاه مالک اشتر و ۶ شهید گمنام شهرستان  رابر، اظهار داشت : زمانی عده ای می پرسیدند نتیجه راه امام حسین علیه السلام و شهدا  چه خواهد بود و چه میزان حقیقت آن برای انسان مشخص می شود.

 

وی بیان کرد: اما اگر به انتهای آن راه یک نگاهی بیاندازیم ، متوجه می شویم که به دو دلیل نباید نسبت به آنچه در صحنه انقلاب رخ می دهد تردید کنیم.

 

این فرمانده دوران دفاع مقدس تشریح کرد: اولین دلیل رهبری انقلاب چه در زمان با برکت امام رضوان الله تعالی علیه و چه در زمان امروز در محضر حضرت آیت العظمی الامام خامنه ای است  .

فرمانده سپاه قدس در تشریح دومین دلیل ابراز داشت: امروز نتیجه عینی خون شهیدان و رهبری ولایت فقیه را می بینیم.

وی اضافه کرد : سی و چندسال  از انقلاب و بیش از دو دهه از پایان جنگ می گذرد و تا به امروز لحظه ای از دشمنی دشمنان کاسته نشده است وهر چه  توانستند در ابعاد گوناگون بر علیه کشور و  انقلاب انجام  دادند.

سلیمانی تصریح کرد: دشمن لشکر ها و سازمان هایی بر علیه این نظام بسیج کردند ولی امروز ببینید لشکریان صدام کجا هستند و عراق کجاست.

وی افزود : امروز شما اربعین بزرگترین رژه قدرت اسلام و تشییع را در عراق می بینید.

 

فرمانده سپاه قدس بیان داشت: زمانی که مرزهای این ایران اسلامی باز می شود یک میلیون و سیصد هزار نفر وارد عراق شدند و یک حس برادری میان مسلمانان شکل می گیرد .

سردار سلیمانی گفت :  این عراق امروز در کنار انقلاب اسلامی و در کنار رهبری انقلاب اسلامی قرار گرفته است و این بزرگترین نتیجه ای است که انسان می توان از حقیقت راه با برکت شهیدان ما حس کند.

 

این فرمانده دوران دفاع مقدس تاکید کرد: امروز حقیقت راه شهدا و امام حسین (ع ) را می توان در فلسطین ، لبنان و هر کجای دنیا که نگاه  کنید ، ببینید.

وی افزود : امروز همین آثار با برکت خون های شهیدان ما  نشان از حقانیت و روشنی  این راه می دهد.

 

سلیمانی تاکید کرد: هر روزی که  از زمان  شهادت آنها می گذرد ، چهره ، یاد و تأثیر شهدا بر جامعه ما بیشتر می شود و  حضور آنها  در نزد مردم ما  احترامی خاصی دارد  و این نشانه حقیقت انقلاب است.

فرمانده سپاه قدس تصریح کرد : راه شهیدان و راه امام ما یک راه پاینده و زنده است و هر روز بر رهروان این راه افزوده می شود.

سردار سلیمانی گفت: واقعاً خوش به حال مادران ، پدران ، فرزندان و همسران شهید که مفتخر به نشانی از وابستگی به شهدا هستند.

 

وی اعلام کرد:برای خانواده معظم شهیدان ما و همه کسانی که به این معانی عظمی توجه دارند، همین اربعین کافی است. 

 

انتهای پیام/گ

نظرات کاربران

قلم_گزینشی
شبکه اطلاع رسانی دانا