نظرخواهی

آیا ازعملکرد مهدی روشنفکر در توسعه شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون راضی هستید؟

تازه های سایت

26. آذر 1393 - 20:11
رئیس نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه‌های کهگیلویه و بویراحمد از حضور مرعشی در دانشگاه‌ علوم پزشکی یاسوج واکنش نشان داد.

به گزارش  چهارفصل، حجت‌الاسلام قاسم مقدم عصر امروز و در مراسم اختتامیه مسابقات قرآنی در دانشگاه یاسوج با بیان اینکه نمی‌خواستم وارد مسائل سیاسی شوم و محفل ما قرآنی بود، اما لازم است که قسمتی از حقایق گفته شود، اظهار کرد: حسین مرعشی در دانشگاه علوم پزشکی حضور پیدا می‌کند و به همه می‌تازد و سخنانی هنجارشکن و ساختارشکن ایراد می‌کند.

 

وی به قسمتی از اظهارات حسین مرعشی در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج مبنی بر اینکه در مدت 42 روز در زندان صفای باطن پیدا کرده‌، اشاره کرد و ادامه داد: به نظر من شما باید مدت بیشتری در زندان می‌ماندید تا صفای باطن بیشتری پیدا کنید، چراکه از سخنان شما در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج صفای باطنی احساس نکردیم.

 

رئیس نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: مسلم شد که حسین مرعشی باید بیش از این تنبیه می‌شد تا صفای باطن پیدا می‌کرد و اکنون قضیه سران فتنه هم شباهتی مانند زندان رفتن حسین مرعشی را دارد و حصر آن‌ها برای این است که مثل این آقا صفای باطن پیدا کنند.

 

این مسئول متذکر شد: اکنون افرادی مثل حسین مرعشی به دنبال تطهیر افرادی در جامعه هستند که نجاست آن‌ها همه جا را آلوده کرده است.

 

مقدم در ادامه با ابراز تأسف از اینکه حضور چنین افرادی، دانشگاه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد را بدنام می‌کند، یادآور شد: سران فتنه‌ای که این آقایان به دنبال تطهیر و رفع حصر آن‌ها هستند، اگر رأفت مقام معظم رهبری نبود حکم محارب را داشتند و اوضاع بدون این مرحمت اسلامی برای آن‌ها فرق می‌کرد.

 

وی با بیان اینکه به خوبی افرادی مثل حسین مرعشی را می‌شناسم و در شهر محل زندگی این فرد مبلغ بوده‌ام، تشریح کرد: ریز زندگی این افراد را می‌دانستیم، اما جای مطرح کردن آن در آن جلسه نبود.

 

رئیس نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد به دلیل حضور خود در این جلسه و جلساتی از این دست اشاره کرد و با بیان اینکه مراقب فضا و جلوگیری از بروز درگیری بودم، اضافه کرد: اساساً کسانی که آنجا بودند دانشجو نبودند، چراکه به قول خود مرعشی قبل از آن خودشان در یاسوج جلسه داشته‌اند و دعوت آن‌ها به دانشگاه کار کسی دیگر بوده است.

 

مقدم تأکید کرد: نباید اجازه دهیم کسانی که در لیست سیاه هستند در استان و در دانشگاه‌ها حضور یافته و دانشگاه ما را بدنام کنند.

 

وی به اهانت‌های مرعشی در این نشست به مجلس و نمایندگان اشاره کرد و عنوان داشت: اما از مشکلات افرادی مثل «م-ه» سخنی به میان نیاورد و فکر می‌کرد که در این نشست کسی از سیاست چیزی نمی‌فهمد و یا اینکه کهگیلویه و بویراحمد ینگه دنیا است و خبر آن منتشر نمی‌شود.

 

این مسئول بیان داشت: این افراد فکر می‌کنند مخاطب آن‌ها چیزی از سیاست نمی‌داند و خبر فتنه از تهران هنوز به استان ما نرسیده که این‌گونه تحلیل و تفسیر از سران فتنه دارد.

 

رئیس نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان با بیان اینکه برخی از یاران ائمه هم روزگاری با ائمه در ارتباط بودند و بعدها از حلقه آن‌ها خارج شدند، تصریح کرد: دلیل نمی‌شود که فردی فتنه‌گر که روزگاری نخست‌وزیر امام بوده و امروز فتنه برپا کرده، پس درصدد تطهیر فتنه‌ او باشیم.

 

منبع:فارس

انتهای پیام/گ

نظرات کاربران

قلم_گزینشی
شبکه اطلاع رسانی دانا