نظرخواهی

آیا ازعملکرد مهدی روشنفکر در توسعه شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون راضی هستید؟

تازه های سایت

20. آذر 1394 - 10:23
هرچه جعفری و حسینی وقشقائی‌ها بگویند و همه مردم اصولگرای گچساران و باشت آن را تائید کنند من نیز آن را قبول خواهم داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چهارفصل، احمد خورشیدی گفت: بر خلاف گفته‌های اخیر من از کسی حمایت نکردم خواستگاه تفکر من تفکر انقلابی و ولایی است.

وی افزود: اگر چناچه مشکلی پیش بیاید بحث انقلاب و والایی بالا‌تر از اصولگرایی است و یک تفکر نبا انقلابی فقط به مصلحت نظام و منافع مردم می‌اندیشد و به ارزش‌های دینی فکر می‌کند.

از من سوال کردن در ۵ آذر برای تشکیل بسیج و سپاه در گچساران چه اتفاقاتی افتاد و چه کسانی به شما کمک کردند من هم در پاسخ به ان‌ها همه چیز را تعریف کردم که چه کسانی کنار ما بودند و چه اتفاقاتی افتاد.

ه‌مان موقع گفتم آقای فولادی از اول بوده و از‌‌ همان اول نیز به عنوان قائم مقام جهاد سازندگی وی ر ا معرفی کردیم و بسیار خوب کار کرده و زحمات زیادی کشیده است.

از آنطرف هم به من گفتند بسیج من هم گفتم وقتی رفتم به جبهه اول کسانی که با من به جبهه امدند آقای ناصر تاجگردون و مرحوم صفرخسروی بوده و این حرف من به این معنا نیست که بخواهم از کسی حمایت کنم.

آقای تاجگردون می‌داند که او یک اصلاح طلب است و من یک اصولگرا، اما بی‌احترامی به هیچ شخصی نمی‌کنم و اگر اصلاح طلب هم کار خوبی انجام دهد از آن کار خوب حمایت می‌کنم اما از تفکر از نظر تفکر اصلاح طلبی من ایرادی جدی دارم زیرا من ۳۶ سال مبارزه کردم و نمی‌توانم گذشته و آینده را همه را بگذارم و بیایم قاطی اصلاح طلب‌ها شوم و قطعا هم کسی باور نمی‌کند.

من هر آنچه که اصولگرایان گچساران و باشت و هر آنچه قوم قشقائی روی آن دست بگذارند و آن را تائید کنند من با اوهستم و از ان حمایت می‌کنم، من بی‌احترامی به آقای تاجگردون و اصلاح طلبان نمی‌کنم در حدی که زحمت کشیدند قبول دارم که کارکردند.

من اگر آمدم در گچساران تا قبل از انتخابات اگر هر کسی را که اصولگرایان گچساران و باشت و قشقائی‌های اصولگرا تایید کنند را حمایت می‌کنم حتی مهندس فولادی.

آقای فولادی ۳۰ سال سابقه مدیریت دارد و کسی هم سابقه مدیریت داشته برای او در مجلس کار کردن کاری ندارد خیلی درست نیست این تصورصحبت کردن اصلا درست نیست آقای فولادی از نیروهای والایی و اصولگرای منطقه گچساران و باشت بوده است و همیشه برمنطق و تفکر اصولگرایی خود پایبند بوده است.

من آقای پرویزی و کریمی را قبول دارم ولی عزیران باید دقت کنند که بالاخره‌‌ همان کسی که سابقه مدیریت داشته می‌تواند در مجلس هم کار کند آقای تاجگردون می‌تواند در کمیسیون برنامه و بودجه مفید باشد و آقای فولادی هم می‌تواند درکمیسیون انرژی، در هر حال آقای فولادی ۳۰ سال سابقه مدیریت داشته است و اگر یک سری ضعف‌ها یی هم داشته باشد به مرور زمان حل می‌شود و خیلی هم سخت نیست.

امیدواریم که هرکدام از این دو عزیز و یا هرکسی دیگر به مجلس راه پیدا کنند به فکر مردم گچساران وباشت و مشکلات آنان باشند هدف ما رضایت مردم است.

همواره تعدادی از ترک‌های قشقائی با آقای تاجگردون بودند و از آنطرف هم تعدادی از قشقائی‌ها با مرحوم نبی‌زاده بودند این‌ها‌‌ همان درصد‌ها هستند که به ان‌ها رأی خواهند داد. این تبلیغات است که تعداد زیادی از قشقائی‌ها با دکتر تاجگردون هستند اما‌‌ همان درصدی که از قدیم به آقای دکتر تاجگردون رأی می‌دادند‌‌ همان هستند و به درصد آن‌ها اضافه نشده است. و این دوستان مورد احترامند وکسی حق بی‌احترامی به ان‌ها را ندارد.

اما اتفاقاتی که در سطح کلان برامور جریان اصلاح طلبی می‌افتد در روزهای آتی باعث می‌شود که درصدی از آرای اصلاح طلب‌ها کلا کاهش پیدا کند یعنی از ۲۴ آذرماه به بعد در قضیه توافق و برجام نوبت به این می‌رسد که امریکائی‌ها باید به تعهدات خود عمل کرده و تحریم را بردارند و اگر این اتفاق نیفتد و در زندگی اقتصادی مردم اثر مطبوعی نداشته باشد شما شک نکنید که به کل آرای جریان و اصلاح طلب و اعتدال به نحو چشمگیری کاهش پیدا خواهد کرد و به صندوق اصولگرایان اضافه خواهد شد.

وقتی این اتفاق در کشور پیش بیاید به سایر مناطق کشور نیز کشیده خواهد شدو اگر این آمار کاهش پیدا کند در شهرستان‌ها نیز به چشم خواهد خورد.

انتخابات در شهرستان گچساران وباشت تا حدودی جناحی است و بیشتر قومیتی است.

زمانی که اثرات عملکرد آن‌ها این بود که نتوانسته برای معیشت مردم کاری کنند و وقتی که گفتند ما اقتصاد کشور را سرو سامان می‌دهیم و مردم را غرق در ثروت می‌کنیم تا جائیکه به یارانه ۴۵ هزار تومانی نیازی نخواهند داشت در سال اول مشکل بیکاری را حل می‌کنیم و این قبیل قول‌ها که دادندکه متاسفانه برعکس شده است و ما افزایش قیمتهای خوراکی‌ها و اشامیدنی‌ها ولبنیات از ۴۰تا ۱۲۰ درصد داریم وکمبود نقدینگی دوسال دولت آقای روحانی نسبت به ۸ سال دولت آقای احمدی‌نژاد برابر است و بدهکاری دولت اقای روحانی به بانکه در این ۲ سال مساوی بر ۸ سال بدهکاری دولت احمدی‌نژاد است.

کاهش سرمایه گذاری خارجی در زمان دولت آقای احمدی‌نژاد سالی ۶ میلیارد دلار بوده که در دولت روحانی سالی ۳ میلیارد دلار است.

مشکلات دیگری نیز دامن گیر مردم بوده و اوضاع معیشت مردم را تحت تاثیر قرار داده است ابن‌ها همه اثر گذار خواهند بود.

بعد از ۲۴ آذر برجام وجایگاه مفید اقتصادی آنکه تا کنون نبوده و نداشته در نتیجه این‌ها باعث خواهند شد دولتی هاو اصلاح طلبی‌ها وضعیت ضعیف تری پیدا کنند و به طبع بر روی انتخابات چه در شهرستان‌ها و استان‌ها نیز اثر خواهد گذاشت.

در ۹ دی به خاطر مسئولیت‌های محوله امکان حضورم در گچساران کم است ولی سعی خواهم کرد تا قبل از انتخابات در گچساران حضور پیدا کنم.

من نظرم را به صراحت اعلام کردم هرآنچه که اصولگرایان و هم رزمان عزیزم من آقای جعفری و حسینی که جانبازان و از خانواده شهید هستند وقشقائی‌ها برای این کشور زحمات زیادی کشیدند قبول داشته باشند و همه مردم اصولگرای گچساران و باشت آن را تائیید کنند من نیز آن را قبول خواهم داشت.

از ظواهر امر پیداست که کاندیدای اصولگرایان گچساران و باشت مهندس حاج فولادی وندا است وقطعا بنده هم از او حمایت خواهم کرد./نفتانیوز

 

منبع:کبنا

انتهای پیام/

نظرات کاربران

شبکه اطلاع رسانی دانا
قلم_گزینشی