نظرخواهی

آیا ازعملکرد مهدی روشنفکر در توسعه شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون راضی هستید؟

تازه های سایت

4. اسفند 1394 - 10:50
نماینده چهار شهرستان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی با صدور نامه ای به سخنان سید محمد موحد کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس در کهگیلویه واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چهارفصل، نماینده چهار شهرستان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی با صدور نامه ای به سخنان سید محمد موحد کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس در کهگیلویه واکنش نشان داد.

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب حجه الاسلام و المسلمین حاج سید محمد موحد

سلام علیکم و علی عباد الله الصالحین

جناب آقای موحد بعد از سال ها کدورت و دوری از هم دیگر که به گفته حضرتعالی کار بد خواهان و منافع طلب ها بود قرار بر این شد که بر اساس صداقت برای وحدت اصولگرایان و منافع عامه مردم حرکت کنیم و از دروغ وریا و تزویر پرهیز کنیم و حتی برای حضرتعالی روشن شد که بنده در ردشدن شما و هیچ کس دیگر از فرزندان عزیز منطقه دخالت نداشته ام و حلالیت طلبیدید.

ولی در چند روز اخیر در نطق های انتخاباتی حرف هایی در میان مردم به زبان آورده اید که نا گزیرم به عنوان یک هم لباس در کسوت مقدس روحانییت حقایقی را به حضرتعالی و هواداران محترمتان یاد آوری کنم.

اولا از خاطره شما و مردم عزیز ما بیرون نرفته که هنگام کلنگ زنی پتروشیمی دهدشت وعده هزار روز برای افتتاح به مردم داده شد ولی به مردم رنج کشیده و محروم با خیل جوانان بیکار گفته نشد که اول باید پالایشگاه گاز بید بلند ۲ ساخته شود تا خوراک پتروشیمی گچساران را فراهم کند وبعد پتروشیمی گچساران ساخته شود تا خوراک پتروشیمی دهدشت را فراهم کندوتا کنون بید بلند ۲فقط ۲۵٪بیشرفت داشته و حدود ۹ سال مردم را با یک توقع بیجا سر گرم کرده ایم.

و امروز مردم شریف وشهید داده و  محروم بهمئی  را از لحاظ نفتی با منطقه گچساران مقایسه میکنیم که قیاس مع الفارق است گچساران حدود ۲۰٪نفت وگاز کشور را تامین میکند درحالی که بعد از چند سال دوندگی ما و حتی آوردن وزیر به مجلس مقدارنفت بهمئی ۱۶۰ هزار بشکه تعین شده است و ۲٪ نفت بهمئی هم ۳تا۴ میلیارد تومان است که از سال ۱۳۹۱ به بودجه شهرستان بهمئی تزریق شده است و حق آلایندگی بهمئی هم مشخص گردیده پس بیش از این برای مردم توقع و مطالبه ایجاد نکنیم که فردا پاسخگو نباشیم ومردم را نسبت به روحانیت بد بین کنیم که فریاد دروغ است دروغ است سر دهند.

ثانیا نمایندگانی به مسافرت های خارجی میروند که در کمیسیون های تخصصی مانند کمیسیون های کشاورزی ،صنعت و معدن ،بهداشت و درمان ،آموزش عالی ،انرژی ،و.. حضور دارند نه کمیسیون اصل ۹۰ که کارش رسیدگی به شکایات است.

ثالثا اگر حضرتعالی می گذاشتی که سد کلات به جای سد مارون احداث می شد و الان ۳۰تا۴۰ هکتار زمین در صحرای کلاچو تا چرام وحتی لنده آبیاری می شد ما نیازی حتی به پتروشیمی و سیمان سپو نداشتیم و جواب گوی خیل عظیمی از جوانان بیکار بودیم.

رابعا سد بالیاب دیشموک در زمان ۱۶ ساله شما به نام سد صیدون و بنام خوزستان بود پس از ۳ سال تلاش بنده با کشاندن وزیر نیرو به مجلس در برابر۱۸نماینده خوزستان توانستم مجوز آن را به نام بالیاب دیشموک قرار دهم.

خامسا ارتقای بخش های چرام ولنده به شهرستان و دهستان های ممبی وسرآسیاب وشهر سوق به بخش در دوران نمایندگی بنده تحقق پیدا کردند دروغ تحویل مردم ندهید که فریاد بزنند دروغ است دروغ است.

سادسا انشاءالله تهران تشریف آوردید همه این پروژه ها و ادعاها را با مدرک در وزارت های نفت ونیرو و کشور روشن خواهم کرد تذکر دادم که مبادا مجوز گاز قلعه ریسی ودیشموک و شهرستانی این دو بخش را وکد دارشدن وردیف گرفتن جاده باغچه سادات را هم به خود نسبت دهی.

سابعا جناب هم لباس عزیز بنده نیآمدم تا ذائقهٔ مردم عوض شود و مردم رو به جلو باشند و شخص تازه نفسی بیاید.

نه اینکه مردم به قهقرا و ۲۰سال قبل بر گردند و حضرتعالی بنا داشتید که تاییدیه بگیری و از قطار انقلاب پیاده نشوی.

والسلام علیکم ورحمه الله

سیدعلی محمد بزرگواری نماینده مردم شریف کهگیلویه بهمئی چرام و لنده

تاریخ ۳/۱۲/۱۳۹۴

انتهای پیام/

نظرات کاربران

شبکه اطلاع رسانی دانا
قلم_گزینشی