نظرخواهی

آیا ازعملکرد مهدی روشنفکر در توسعه شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون راضی هستید؟

تازه های سایت

17. اسفند 1394 - 15:47
نماينده مقام معظم رهبري در اتحادیه انجمنهای اسلامی دانش آموزي كشور فردا (سه شنبه 18 اسفند) به یاسوج سفر مي كند.

فضل الله یاری نژاد اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان کهگیلویه وبویراحمد در گفت و با خبرنگار چهارفصل اظهار کرد: صبح فردا سه شنبه 18 اسفند ماه حجت الاسلام محمد جواد حاج علی اکبری نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان به یاسوج سفر می کنند.

وی افزود: حامد علامتی دبیرکل اتحادیه انجمنهای اسلامی دانش آموزي كشور به همراه  حجت السلام حاج علي اكبري نماينده مقام معظم رهبري در این اتحادیه جهت بازديد از اتحاديه‌هاي انجمن اسلامي مدارس و سخنراني در بين نمايندگان دانش آموزي به یاسوج  سفر مي كند.

 

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان تصریح کرد: بازديد از مدارس، بازديد از انجمن های اسلامی برتر شهرستان ، ديدار با قرارگاه دانش آموزي پسران و دختران و سخنراني در جمع دانش آموزان فعال فرهنگی، دیدار با طلاب حوزه علمیه یاسوج و دیدار با برخی از مسولان استانی و شهرستانی از مهم‌ترین برنامه‌های نماينده مقام معظم رهبري در اتحاديه انجمن هاي اسلامي دانش آموزي كشور در یاسوج است.

 

لازم به ذكر است ؛ حجت السلام والمسلمین محمد جواد حاج علی اکبری در تیرماه 1343 در خانواده‏ای اصیل و مذهبی در شهرستان دماوند متولد شد.ایشان پس از تحصیلات مقدماتی، موفق به اخذ مدرک کارشناسی در رشته فقه و حقوق اسلامی با رتبه عالی گشت. وی ضمن آشنایی با زبان عربی و انگلیسی به ادامه تحصیل در سطح عالی و خارج فقه و اصول پرداخت. در این مسیر از محضر بزرگانی همچون رهبر معظم انقلاب حضرت آیةالله العظمی بهجت و آیةالله جوادی آملی بهره‏ها برده است.

 

حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری از دوران نوجوانی در کنار تحصیل با جریان انقلاب اسلامی همراه شد و در این راستا به فعالیتهای مختلفی پرداخت. مبارزه با جریانات منحرف فکری در دبیرستانها از طریق تبیین و ترویج اندیشه‏های ناب اسلامی در اوایل پیروزی انقلاب، حضور فعال و مؤثر در جبهه های نور علیه ظلمت به عنوان روحانی رزمی ـ تبلیغی در لشکرهای 27 محمد رسول الله (صلی اله علِیه و اله) و صاحب الزمان(عجل اله تعالی فرجه الشریف) امامت جمعه شهرستان دماوند در اوان جوانی و چند نوبت برگزیده شدن به عنوان امام جمعه نمونه کشور، عضویت در شورای سیاست گذاری ائمـه جمعه کشور ریاست حوزه علمیه امام صادق (ع) و ... بخشی از فعالیت های علمی فرهنگی ایشان را تشکیل می دهند.

وی از سال 1379 تا کنون با حکم رهبر معظم انقلاب به عنوان نماینده ایشان در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان منصوب و در این مقطع نیز منشا تحولات بی سابقه و عمیقی در فضای تعلیم و تربیت بوده است.

 

آقای حاج علی اکبری علیرغم مصدومیت شیمیایی که یادگار دوران عشق و حماسه است با نشاط و پرشور در کلیه فعالیت ها و امور مربوط به نوجوانان و جوانان کشور حضور فعال داشته است.

 

22 اثر صوتی ( کلیدهای خوشبختی و سیاحت جمال ) ، تالیف 6 کتاب در موضوعات مورد نیاز نوجوانان و جوانان از جمله کتاب مطلع عشق – حاوی توصیه های رهبر معظم انقلاب به زوج های جوان – سفر به کلیه استانها وبسیاری ازشهرستانها در طول هشت سال گذشته برای دیدار و گفتگوی صمیمانه با جوانان و نوجوانان ، راه اندازی صندوق همراز به عنوان پل ارتباط مستقیم دانش آموزان با نماینده مقام معظم رهبری، نمونه هایی از این حضور مؤثرند.

 

در کنار این مسئولیت، عضویت در هیئت امنای جمعیت دفاع از ملت فلسطین و هیئت امنای بنیاد نهج البلاغه نشان از جامعیت ایشان در ابعاد، علمی فرهنگی و سیاسی دارد. حجة الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری قریب به 6 سال در نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه، ارتباط مؤثری با اساتید و دانشجویان داشته است.

 

انتهاي پيام/

نظرات کاربران

شبکه اطلاع رسانی دانا
قلم_گزینشی