نظرخواهی

انتصاب های استاندار جدید را برای پیشرفت استان چگونه ارزیابی می کنید؟

تازه های سایت

27. ارديبهشت 1396 - 15:09
نماینده پیشین شهرستانهای کهگیلویه ، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی:
جواب هتک حرمت اهل بیت(ع) را مردم پای صندوق های رای خواهند داد/آمریکا هر موقع کوتاه آمد، تسلیم مردم و مقام معظم رهبری شد
نماینده اسبق شهرتان های چهارگانه اظهار کرد:در ابتدا جسارت به شهدا و عزیزانی که امنیت کشور را در سراسر جهان مهیا می کنند، مگر می شود بدون عکس العمل؟ مهمترین عکس العمل را مردم 29اردیبهشت پای صندوق های انتخابات به این افراد خواهند داد.

به گزارش پایگاه خبری چهارفصل، حجت الاسلام سید محمد موحد در گفتگو با پایگاه خبری چرام بیان کرد: برخی ها می گویند که موشک ها در زمان خاصی به هوا پرتاب شده است اما باید گفت که چطور آمریکا هر حرکتی را انجام دهد،مجاز است!

وی افزود: یقینا آمریکا به جز با زور قانع نمی شود و باید در مقابل زور، زور را نشان داد.

موحد اضافه کرد: قطعا اگر احساس کردید که مردم ما همان مردم 57 هستند که با تمام قدرت ها ایستادگی کردند، درمقابل این مردم تسلیم خواهند شد.

حجت الاسلام سید حاجی محمد موحد گفت: امروز هم همان خط و همان نشان است و آمریکا هر کجا که کوتاه آمد، تسلیم مردم و رهبری های متدبرانه ی مقام معظم رهبری شد.

نماینده اسبق شهرتان های چهارگانه در پاسخ به سوال خبرنگار مبنی بر اینکه آیا واکنشی نسبت به هتک حرمت اهل بیت(ع) و شهدای مدافع حرم داده می شود، اظهار کرد:در ابتدا جسارت به شهدا و عزیزانی که امنیت کشور را در سراسر جهان مهیا می کنند، مگر می شود بدون عکس العمل؟ مهمترین عکس العمل را مردم 29اردیبهشت پای صندوق های انتخابات به این افراد خواهند داد.

وی افزود:باید تمام تلاش خود را کنیم تا نگذاریم انقلاب از مسیری که دادرد خارج شود.

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

شبکه اطلاع رسانی دانا