نظرخواهی

انتصاب های استاندار جدید را برای پیشرفت استان چگونه ارزیابی می کنید؟

تازه های سایت

پربیننده ها

24. خرداد 1396 - 14:37
منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر یاسوج گفت: رسانه ها بهترین و تاثیرگذار ترین ابزار ممکن برای ترویج فرهنگ شهروندی دراین شهرهستند.

به گزارش سایت خبری چهارفصل به نقل از صبح زاگرس ؛ محمد رحیم دهراب پور روزچهارشنبه درجمع شماری از رسانه ها افزود: رسانه از ظرفیت بالایی دراطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی برخوردارهستند و باید از این ظرفیت بهره گرفت .

وی فرهنگ شهروندی را  حق طبیعی و از حقوق اولیه شهروندان جامعه دانست وافزود: فرهنگ شهروندی زیربنای توسعه همگون شاخص های شهری است و باید دراولویت قرارگیرد.

دهراب پور با بیان اینکه اصحاب رسانه برای آگاهی بخشی به مردم  نسبت به حقوق خود دارای رسالتی حساس و مهم هستند اظهار کرد: نقش رسانه ها همچنین در ترویج و اشاعه فرهنگ شهری در سطح جامعه نقشی بی بدیل است.

وی  با بیان اینکه آگاهی بخشی به مردم از سوی رسانه ها و آشنا شدن آنها نسبت به حقوق خود خلاهای موجود را پر می کند افزود: تداوم این اقدام ارزشمند مولفه نظارت در جامعه را ارتقا می بخشد و بسیاری از هزینه ها را کاهش       می دهد.

منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر یاسوج  از رسانه ها  بابت پوشش و انعکاس اخبار مربوط به حوزه شورا و شهرداری  قدردانی کرد و گفت: پوشش رسانه ها و همکاری آنان بسیار خوب و قابل ستایش بوده و به انجام بهتر وظایف و رسالت های شورا کمک می کند.

وی افزود: رسانه ها متعلق به نظام و مردم هستند و بر سر مسایلی که به حقوق جامعه مربوط می شود با کسی نباید تعارف داشته باشد.

 منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر یاسوج با بیان اینکه رسانه ها باید اعتماد مردم را به خود جلب کنند، گفت: خبرنگاران  توجه به این مهم را سرلوحه کار خود قراردهند  و در این راستا گام بردارند.

 

دهراب پور افزود: برای تقویت حوزه اطلاع رسانی  طرح هایی در دست مطالعه است که در طول فعالیت پنجمین دوره شورای اسلامی به اجرا درمی آید.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

شبکه اطلاع رسانی دانا