نظرخواهی

انتصاب های استاندار جدید را برای پیشرفت استان چگونه ارزیابی می کنید؟

تازه های سایت

پربیننده ها

29. خرداد 1396 - 11:08
فرماندار شهرستان بویراحمد گفت: هر جایی و هر گروهی بخواهد به ایران ضربه بزند باید با شدیدترین حالت برخورد نظامی شود تا جرات نکنند به کیان مملکت ایران تجاوز کنند و عملیات خرابکارانه انجام دهند.

به گزارش پایگاه خبری چهارفصل، محمد کاظم نظری در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری به عملیات موشکی سپاه پاسداران علیه گروه تروریستی داعش در سوریه اشاره داشت و گفت:  قطعا ما خواهان برخورد با گروه های تکفیری هستیم که به خودشان جرات داده اند که در خاک ما عملیات انجام دهند و از هرگونه عملیاتی که باعث انهدام گروه های تکفیری شود حمایت می کنیم.

وی افزود: همه ملت ایران نظر واحدی دارند و آن هم برخورد با گروه های تکفیری است که قصد اخلال در امنیت کشور ایران را دارند و باید شدیدترین برخورد با این گروه ها انجام شود.

فرماندار بویراحمد با بیان اینکه همه ملت ایران  گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستند، تصریح کرد: هر جایی و هر گروهی بخواهد به ایران ضربه بزند باید با شدیدترین حالت برخورد نظامی با آنها شود تا جرات نکنند به کیان مملکت ایران تجاوز کنند و عملیات خرابکارانه انجام دهند.

در پی جنایت تروریستی 17 خردادماه 96 تروریست های تکفیری در تهران که به شهادت 18 تن از مردم مظلوم و روزه دار و مجروحیت جمعی دیگر از هموطنان عزیز منجر گردید، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد: "ریخته شدن هیچ خون پاکی را بدون پاسخ نمی گذارد."

بر این اساس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با استعانت از ذات اقدس الهی و به نیابت از ملّت قهرمان و دشمن ستیز ایران و خانواده معظم شهدا و آسیب دیدگان عملیات تروریستی در حرم مطهر حضرت امام (ره) و ساختمان اداری مجلس شورای اسلامی، لحظاتی پیش مقرّ فرماندهی و مراکز تجمع و پشتیبانی و ساخت خودروهای انتحاری تروریست های تکفیری در منطقه دیرالزور در شرق سوریه را با هدف تنبیه تروریست های جنایتکار، مورد حمله موشکی قرار داد.

در این عملیات تعدادی موشک میان برد زمین به زمین از پایگاههای موشکی نیروی هوافضای سپاه در استان های کرمانشاه و کردستان، تروریستهای تکفیری را هدف ضربات مهلک و کوبنده قرار داد.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

شبکه اطلاع رسانی دانا