نظرخواهی

انتصاب های استاندار جدید را برای پیشرفت استان چگونه ارزیابی می کنید؟

تازه های سایت

پربیننده ها

2. تير 1396 - 14:46
راهپیمایی روز جهانی قدس همزمان با سراسر کشور در استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور قشرهای مختلف مردم، مسئولان و خانواه های شهدا و ایثارگران برگزار شد.

به گزارش سایت خبری چهارفصل، همزمان با فرا رسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس، مردم استان کهگیلویه و بویراحمدهمگام با سراسر کشور امروز بار دیگر با حضور پر شور و حماسی خود در راهپیمایی قدس از استکبار جهانی اعلام انزجار کردند و در حمایت از مردم ستم دیده جهان به ویژه فلسطین با مشت های گره کرده شعار مرگ برآمریکا و مرگ بر اسرائیل سردادند.

هرساله با فرارسیدن روز جهانی قدس، صدای مسلمانان از همه جای جهان به گوش می رسد که فریاد یا ایها المسلمون اتحدوا... اتحدو... القدس لنا را سر می دهند که بگویند مسلمانان در کنار هم هستند، متحد و یکپارچه و تا زمانی که حقوق قانونی شان در جهان رعایت نگردد، آرام نخواهند نشست و فریادهای مسلمانان تا پیروزی قدس شریف ادامه دارد.

همزمان مردم غیور و شهید پرور کهگیلویه و بویراحمد در تمام نقاط این استان امروز با حضور در راهپیمایی روز قدس با خلق حماسه‌ای ماندگار همانند گذشته از مظلومیت مردم فلسطین حمایت کرده و با فریاد خود به مستکبران جهانی اعلام کردند که ملت ایران همیشه از مردم صبور این سرزمین حمایت خواهند کرد.

نظرات کاربران

شبکه اطلاع رسانی دانا