نظرخواهی

انتصاب های استاندار جدید را برای پیشرفت استان چگونه ارزیابی می کنید؟

تازه های سایت

پربیننده ها

4. مرداد 1396 - 9:25

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی چهارفصل به نقل از صبح زاگرس؛ پرویز فتاح عصر امروز در جمع مدیران استان کهگیلویه و بویراحمد با تبریک دهه کرامت اظها کرد : این برادران و خواهران فخر ما ایرانیان هستند و ما هم به پیرو آن امام و خواهر ارجمندش در پی گره‌گشایی از کار مردم و به خصوص محرومان هستیم.

رئیس کمیته امداد در ادامه با بیان این که همه ما سر سفره امام و انقلاب قرار داریم افزود :باید حامی محرومان و مستضعفانی باشیم که امام همواره نسبت به خدمت به آنها سفارش می‌کردند.

وی در ادامه با بیان اینکه در امداد کهگیلویه و بویراحمد به بسیاری از خواسته‌ها رسیده‌ایم اظهار کرد: اعدادی که به این استان کمک شده بسیار بالاست که به عدالت بسیار نزدیک است.

وی با بیان اینکه برنامه پنج ساله تنظیم کردیم و برنامه امسال هم روشن است افزود: دولت و مجلس کاری کردند که باید از آنها تشکر کنیم و کاری که مجلس کرد در برنامه شش ساله بی‌نظیر است.

رئیس کمیته امداد گفت :دولت هم با همه مشکلاتی که داشته برنامه افزایش مستمری را اجرا کرده که از این به بعد به حساب مستمری به جای یارانه ریخته خواهد شد.

فتاح خاطرنشان کرد: از این جهت خیال ما راحت شده و در گزارش‌هایی که داده شده به کمبود بودجه هیچ اشاره‌ای نمی‌شود زیرا خیالمان از این جهت راحت است.

وی با بیان این که منحنی درامدهای مردمی بالاست افزود: در ماه مبارک رمضان برنامه خوبی داشتیم و فراخوان کردیم تعداد زیادی جذب شده است و ۵۲۰ هزار حامی حامی جدید گرفته‌ایم.

فتاح در ادامه اظهارات خود با بیان اینکه بسیاری از مشکلات و آسیب‌های اجتماعی با تسهیلات کمیته امداد برطرف شده گفت: در گذشته برای جهیزیه سقف داشتیم اما اکنون سقفی برای تسهیلات جهیزیه نداریم.

وی با بیان اینکه به هیچ وجه نباید صف وام ضروری داشته باشیم، افزود: با راه‌اندازی صندوق قرض‌الحسنه تنها یک ربع طول می‌کشد تا وام ضروری مددجویان را به آنها بدهیم.

رئیس کمیته امداد  برای ضمانت تسهیلات چاره اندیشیده از این پس از مستمری آنها برای مستمری ضمانت ها استفاده خوتاهیم کرد.
فتاح با بیان اینکه حقوق همه کارمندان را به این صندوق واریز می کنیم، وام های بدون سود به مددجویان ارائه خواهیم کرد و برای اینکه هزینه ها زیاد نشود تنها 31 شعبه قرض الحسته امداد در مراکز استان ها راه اندازی کردیم و بقیه کشور به صورت الکترونیکی انجام می شود.

وی ادامه داد: در زمینه وام اشتغال مصوبه ای داشتیم که هزار میلیارد تومان وام داده شود که یک هزار و 100 میلیارد تومان جذب شد که این نشان دهند همکاری بانک ها است.
رئیس کمیته امداد کشور تصریح کرد: با بیان اینکه امسال وام اشتغال سه هزار میلیارد تومان شده، افزود: عدد سال گذشته 1400 میلیارد توماتی بود که امسال دوهزار و 100 میلیارد تومان از طرف دولت و هزار میلیارد و هزار میلیارد خودمان به این کار اختصاص دادیم.

وی با بیان اینکه در استان ها نباید وام به یر از کار اشتغال داده شود، گفت: متاسفانه در برخی مناطق وام اشتغال را به کارهای غیر اشتغال اختصاص دهند.

انتهای پیام/156

برچسب‌ها: 

نظرات کاربران

شبکه اطلاع رسانی دانا