نظرخواهی

انتصاب های استاندار جدید را برای پیشرفت استان چگونه ارزیابی می کنید؟

تازه های سایت

پربیننده ها

20. شهريور 1396 - 10:14
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: مجوز بکارگیری 735 نیرو در علوم پزشکی این استان به صورت شرکت خدماتی و عمومی اخذ شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چهارفصل؛ رحیم استوار یکشنبه شب در گفت و گوی زنده با برنامه پیک سلامت که به‌صورت مستقیم از سیمای استانی دنا پخش شد افزود: این نیروها برای بیمارستان‌های یاسوج، دوگنبدان و باشت تا یک ماهه آینده جذب علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد خواهند شد.
وی بیان کرد: با جذب این نیروها تعداد کارکنان دانشگاه علوم پزشکی این استان به بیش از هفت هزار و 200 نفر خواهند رسید.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج تصریح کرد: این نیروها با آزمون و به‌صورت قراردادی پذیرش و پس از آن تبدیل وضعی خواهند شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: 280 طرح عمرانی در حوزه بهداشت و درمان با میانگین پیشرفت فیزیکی بین 15 تا 95 درصد در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد در حال اجراست.
استوار ابراز داشت: از این تعداد، 33 طرح بیش از 75 درصد پیشرفت دارند که در صورت تخصیص اعتبار در دهه فجر امسال بهره برداری خواهند شد.
وی گفت: تکمیل طرح‌های در حال اجرای علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد 460 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد که در صورت تأمین اعتبار همه آنها در سال 1397 افتتاح می‌شود.
کهگیلویه و بویراحمد دارای پنج بیمارستان دولتی است که مجموع تخت‌های فعال در این بیمارستان‌ها افزون بر 850 تخت است.
این استان با 713 هزار نفر جمعیت، هشت شهرستان و یک هزار و 676 روستای دارای سکنه در جنوب غربی ایران واقع است.

نظرات کاربران

شبکه اطلاع رسانی دانا