نظرخواهی

انتصاب های استاندار جدید را برای پیشرفت استان چگونه ارزیابی می کنید؟

تازه های سایت

پربیننده ها

13. مهر 1396 - 10:02
مدیرکل عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت:قرار است از ردیف های استانی برای این جاده ها اعتبار کنار گذاشته شود اما اطلاعات دقیقی از مبلغ تخصیص داده شده به جاده چرام به دهدشت ندارم و فرماندار این مبلغ را می تواند بگوید.

به گزارش چهارفصل و به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی چرام؛پژمان نیک اقبالی مدیرکل عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار این پایگاه اطلاع رسانی بیان کرد: اعتبارات ماده ۱۸۰ به استان ما ابلاغ شده است که هنوز مبلغ آن مشخص نیست.

 

 وی افزود:مبلغ اعتبار ماده ۱۸۰  به استان در مقایسه با دو سال گذشته بیشتر بوده و به علت عدم تخصیص این اعتبار در دو سال اخیر نتوانستیم بسیاری از پروژه های عمرانی را تکمیل کنیم.

 

نیک اقبالی گفت: اعتبارات بسیاری از طرح‌های عمرانی استان ما بر همین ماده ۱۸۰ تخصیص داده می شود که امسال نیز علاوه بر توزیع اعتبار از ماده ۱۸۰، از ردیف های استانی هم اعتباراتی را تخصیص خواهیم داد.

 

وی با اشاره به اعتبارات جاده چرام به دهدشت عنوان کرد:اعتبارات جاده چرام به دهدشت از همین اعتبارات ماده ۱۸۰ است که پارسال یک ریال به استان تخصیص داده نشد.

 

 مدیرکل عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در ادامه گفت:قرار است از ردیف های استانی برای این جاده ها اعتبار کنار گذاشته شود اما اطلاعات دقیقی از مبلغ تخصیص داده شده به جاده چرام به دهدشت ندارم و فرماندار این مبلغ را می تواند بگوید.

 

انتهای پیام/ب

نظرات کاربران

شبکه اطلاع رسانی دانا