نظرخواهی

انتصاب های استاندار جدید را برای پیشرفت استان چگونه ارزیابی می کنید؟

تازه های سایت

2. آبان 1396 - 8:49
کارشناس ارشد روانشناسی و آسیب های اجتماعی گفت:اگر انسان از پایداری روانی، دینی و معرفتی قابلی برخوردار نباشد،قطعا شور و هوس جنسی روان فرد را به چالش کشیده و او را به سراشیبی سقوط رهمنون خواهد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چهارفصل به نقل از  چرام ، عنایت شیخی کارشناس ارشد روانشناسی و آسیب های اجتماعی در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار این پایگاه اطلاع رسانی بیان کرد:این روزها در دنیایی زندگی می کنیم که پدیده کنترل ذهن از سوی همه انسانها و دولت های غاصب بصورت یک تز واقعی در حال شکل گیری است.

 

وی افزود:انسان جدید در گستره حیات مجازی اش هر روز اسیر و اسیرتر شده و دیکتاتوری جدیدی در حال شکل گیری است.
 

کارشناس ارشد روانشناسی عنوان کرد:بازی نهنگ آبی که بنا به اقوالی توسط فیلیپ بودکین دانشجوی روان پریش و اخراجی رشته روانشناسی ابداع شده، سراسر حکایت دردناکی از این موضوع کنترل ذهن، تلقینات هیپنوتیکی و اشاعه افکار مازوخیستی ست که افراد ضعیف، بی هویت و تنها را در دالانی از  افکار مسموم و مزاحم گرفتار کرده و چنان شلاق وار بر ذهن این افراد ضربه می زند که دنیای ذهنی و روانی این افراد را ویران می کند.

 

عنایت شیخی در ادامه اضافه کرد:این بازی ویرانگر سراسر آکنده از تله های روانشناختی ست که اگر انسان از پایداری روانی، دینی و معرفتی قابلی برخوردار نباشد،قطعا شور و هوس جنسی روانی فرد را به چالش کشیده و او را به سراشیبی سقوط رهمنون خواهد کرد.

 
کارشناس آسیب های اجتماعی تصریح کرد:جا دارد که مسئولین امر و کسانی که در حوزه آموزش و پرورش و تربیت نوجوانان و جوانان این مرز و بوم مشغول به فعالیت هستند تلاش عدیده ای جهت بارور کردن روان و اذهان و اندیشه فرزندان ما داشته باشند تا در شرایطی این چنینی نهال نوپای اندیشه و روان این افراد به آسانی دستخوش حوادثی غیر قابل جبران نشود و والدین و خانواده های ما با این حجم مشکلات اقتصادی اجتماعی فرهنگی دغدغه سلامتی و جان فرزندان خود را نداشته باشند.
 

وی در پایان افزود:جهت به سامان کردن اندیشه و باورهای نوجوانان و جوانان مان باید تلاش و ممارست بیشتری داشته و مدیران و مسئولان ذیربط وقت بیشتری را مصروف این امر حیاتی کنند. 
 
انتهای پیام/ض

نظرات کاربران

شبکه اطلاع رسانی دانا
قلم_گزینشی