نظرخواهی

انتصاب های استاندار جدید را برای پیشرفت استان چگونه ارزیابی می کنید؟

تازه های سایت

6. آبان 1396 - 8:28
خاطره ای جالب از مشاور مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره مرحوم آیت الله ملک حسینی را در این خبر بخوانید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چهارفصل به نقل از  چرام؛سید فرزاد نجات نیا  مشاور مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت وگو با خبرنگار این پایگاه خبری تحلیلی و درخصوص خاطره ای جالب و خواندنی از  مرحوم حضرت آیت الله سید کرامت الله ملک حسینی عنوان کرد که به شرح زیر است.

 

در این خاطره خواندنی آمده است که:

با توجه به آشنایی و ارادت شخصی که اینجانب به حضرت ایشان داشتم به بیان خاطراتی چند که در حوصله این مقال بگنجد می پردازم وامیدوارم برای نسل جوان که گرایش فطری به معنویت دارند، معرفی ایشان به عنوان یک الگوی رفتاری متفاوت، مفید فایده قرار گیرد.

 

روزی آیت الله ملک حسینی باخط زیبای نستعلیق خود، که زبانزد خاص وعام بود، طی نامه ای از یکی از فرزندان استان تعریف کرد؛ یکی از حضار به ایشان عرضه داشت، فلان شخص شایسته این همه تعریف وتمجید نبود. بلافاصله آیت الله عرض کرد:«خداوند به من آبرویی داده و قرار نیست این آبرو را بزیر خاک ببرم بلکه باید برای مردم و عشایرخرجش کنم».

 

در یکی از جمع ها فردی آمد، مطلبی را به آقا یادآوری کرد و رفت. دیگری گفت این شخص صدق گفتار نداشت ودروغ گفت، آقا با ناراحتی گفت: مگر شیعه امیرالمومنین(علیه السلام) هم دروغ میگوید.

 

در مورد شعار فرزند کمتر زندگی بهتر در میدان هفت تیر یاسوج (مناسبت ملی) و موقعیت های دیگر، تصمیم حاکمیت در اجرای این سیاست را محکوم میکرد و میگفت این سیاست ساخته وپرداخته صهیونیست است و یونسکو بیخودکرده که میخواهد نسل شیعه امیرالمومنین(علیه السلام)از بین برود.(بعد ها رهبر معظم انقلاب در سخنرانی در جمع مردم بجنورد به این اشتباه اشاره فرمودند).

 

سعدیا مرد نکو نام نمیرد هرگز "" مرده آن است که نامش به نکویی نبرند

 سید فرزاد نجات نیا

 

انتهای پیام/ج

برچسب‌ها: 

نظرات کاربران

شبکه اطلاع رسانی دانا
قلم_گزینشی