نظرخواهی

انتصاب های استاندار جدید را برای پیشرفت استان چگونه ارزیابی می کنید؟

تازه های سایت

7. آبان 1396 - 8:29
مدیرکل جهادکشاورزی کهگیلویه و بویراحمد تعطیلی گلخانه های فرودگاه یاسوج را اقدامی خلاف قانون دانست و این کار را ظلم آشکار و روشن به تولیدکنندگان و سرمایه گذاران عنوان کرد .

جعفر گوهرگانی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی چهارفصل نسبت به صحبت های رئیس فرودگاه یاسوج ( اینجا ) درباره دلایل تعطیلی گلخانه های این فرودگاه واکنش نشان داد و گفت : ما به شدت مخالف  تعطیلی این گلخانه ها هستیم و تعطیلی آن ها خلاف قانون ، خلاف عرف ، خلاف شرع و خلاف تصمیم کارشناسی است و به طور ظالمانه با تولیدکنندگان برخورد شده است .

 

وی در باره صحبت های علی محسنیان که بروز تخلفات را باعث تعطیلی گلخانه ها عنوان کرده بود ، گفت : هیچ تخلفی صورت نگرفته بود و تخلف ، خود آقای محسنیان است و هیچ تخلفی از دید استانداری و جهاد کشاورزی صورت نگرفته است ، این ها می خواهند باج بگیرند و درآمدزایی کنند و درآمدشان می خواهد نامشروع باشد .

 

گوهرگانی ادامه داد : بنده به عنوان رئیس جهاد کشاورزی می گویم  تصمیم آن ها کاملا خلاف واقع و خلاق قانون و تولید و اشتغال است و علیه استان کهگیلویه و بویراحمد می باشد آن ها زورشان می رسد و به استان ظلم می کنند و هر گونه تصمیم سازی در مورد تعطیلی فرودگاه از طرف مدیریت فرودگاه استان ، ظلم آشکار و روشن است .

 

مدیر کل جهاد کشاورزی استان در ادامه اظهار کرد : اگر تخلفی صورت گرفته است باید آن را کتبا به سازمان جهادکشاورزی و استانداری اعلام کنند و نهایتا ما اعلام کنیم که آیا خلافی صورت گرفته است یا خیر ، نه اینکه خود ان ها اجاره دهنده و همچنین تصمیم گیرنده باشند .

 

وی به قرارداد بین جهاد کشاورزی و فرودگاه یاسوج اشاره کرد و گفت : بر اساس این قرارداد به مدت سیزده سال فرودگاه ملزم است که اجازه فعالیت به گلخانه ها بدهد و بعد از سیزده سال باید جلسه دیگری برگزار شود و تصمیم جدیدی اتخاذ شود ، همچنین هر سال ده درصد افزایش اجاره وجود دارد که مخالفتی با این مساله نداریم ولی اینکه تعطیل شود و یک جانبه فسخ شود ظلم به تولیدکنندگان و افرادی است که سرمایه گذاری کرده اند .

 

گوهرگانی در پایان گفت : آیا قانون درستی است که آقای محسنیان و یا هر کس دیگه در تهران بنشینند و هشتاد نفر را از کار بیکار کنند ؟

 

انتهای پیام / ش

 

نظرات کاربران

شبکه اطلاع رسانی دانا
قلم_گزینشی