نظرخواهی

انتصاب های استاندار جدید را برای پیشرفت استان چگونه ارزیابی می کنید؟

تازه های سایت

15. آبان 1396 - 15:00
فرمانده نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ارباب رجوع مسلح اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی این استان دستگیر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چهارفصل به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ سرهنگ علی کرم بازیان فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد در جمع خبرنگاران گفت : صبح امروز یک نفر به عنوان ارباب رجوع به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مراجعه و در دیدار با معاون تعاون این اداره نیز مشاجره‌ای صورت گرفت، در این درگیری هیچ گونه تیراندازی صورت نگرفت و تنها به علت یکسری مشکلات اداری با معاون اداره کل کار درگیر شد .

فرمانده انتظامی بویراحمد خاطرنشان کرد: به محض اطلاع پلیس، ماموران به محل اعزام و ارباب رجوع مسلح اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی این استان را دستگیر کردند، تحقیقات لازم در خصوص درگیری در حال انجام است و پس از بررسی های لازم علت این اقدام مشخص خواهد شد .

وی اضافه کرد: فرد ضارب گفته به این اداره مراجعه می کردم و کارم انجام نمی‌شد که در نهایت مجبور شدم دست به این کار بزنم و بیشتر تهدید کردم که در صورتی که کارم انجام نشود خودکشی خواهم کرد .

بنا به این گزارش، در این حادثه که ساعاتی پیش در اتاق یکی از معاونان این اداره رخ داد ضارب با آشنایی قبلی برای صحبت کردن با یکی از معاونان اداره وارد اتاق وی شد ، فرد ضارب در حین صحبت با معاون یک قبضه اسلحه از نوع کلاشینکف را که در کیف ویولن جاسازی شده بود به قصد شلیک خارج کرد و در این حین معاون اداره کار، پیش از شلیک گلوله با او درگیر شد که کارکنان اتاق های مجاور پس از شنیدن سر و صدای زیاد و اطلاع به پلیس، ضارب را دستگیر کردند .

معاون اداره کار استان حین درگیری فیزیکی با ضارب به علت برخورد قنداق اسلحه از ناحیه سر مصدوم و به بیمارستان منتقل شد که حال عمومی وی رضایت بخش گزارش شده است.

انتهای پیام /

دیدگاه‌ها

آقای قادرپناه (معاون اداره) از شریف ترین کارمندان استان کهگیلویه و بویراحمد هستند. مشکلات مردم از چیزهای دیگری است که به دروغ و پارتی و فریب عادت کرده اند.

نظرات کاربران

شبکه اطلاع رسانی دانا
قلم_گزینشی