نظرخواهی

انتصاب های استاندار جدید را برای پیشرفت استان چگونه ارزیابی می کنید؟

تازه های سایت

پربیننده ها

23. آبان 1396 - 22:25
رئیس جمعیت هلال احمر کهگیلویه گفت: مردم می توانند کمک های خودرابه جمعیت هلال احمر تحویل دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چهار فصل به نقل از کهگیلویه با توجه به بروز زمین لرزه در مناطق غربی کشور به خصوص استان کرمانشاه که منجر به جان باختن، مصدوم و بی سرپناه شدن تعداد زیادی از هموطنان شده است ، سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر در راستای اهداف و برنامه های بشر دوستانه خود ، برای حمایت و همدردی با همنوعان و مردم آسیب دیده این حادثه عظیم و دردناک ، نسبت به برگزاری فراخوان جذب کمک های مردمی به صورت نقدی و غیرنقدی در سراسر کشور اقدام کنند.

بر همین اساس سیدعادل رهبریان رئیس جمعیت هلال احمر کهگیلویه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شهروندان می توانند برای کمک به هموطنان زلزله زده غرب کشور مبالغ نقدی خود را به شماره حساب ۹۹۹۹۹ به نام هلال احمر نزد بانک‌های ملی، ملت، صادرات، رفاه،‌ مسکن،‌ دی، تجارت،‌ سپه،پارسیان، شهر،‌ آینده و رسالت واریز و فیش خود را تحویل جمعیت هلال احمر شهرستان دهند.

 

رهبریان لیست اقلام مورد نیاز برای کمک به زلزله زدگان را از جمله پتوی سالم و تمیز، لوازم گرمایشیچادر، کنسرو و خشکبار، آب معدنی، لوازم بهداشتی، داروهای ضروری، شیر خشک، وسایل بهداشتی نوزاد و... بیان کرد.

 

رئیس جمعیت هلال احمر کهگیلویه از همشهریان خواست کمکهای خود را به غرفه کمک به زلزله زدگان غرب کشور واقع در جلوی ساختمان جمعیت هلال احمر شهرستان کهگیلویه تحویل دهید.

انتهای پیام /

نظرات کاربران

شبکه اطلاع رسانی دانا