نظرخواهی

انتصاب های استاندار جدید را برای پیشرفت استان چگونه ارزیابی می کنید؟

تازه های سایت

27. آبان 1396 - 12:57
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیان فرهنگسرای چرام خواسته ی به حق مردم است و حتما باید پیگیری و استارت این کار باید در خود شهرستان زده شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چهارفصل به نقل از چرام؛ سومین سوگواره منطقه ای شعر آئینی مشک تشنه که با حضور مسئولان استانی، شهرستانی و شاعرانی از استان های اصفهان، بوشهر، شیراز، خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد به میزبانی اداره ارشاد چرام برگزار شد

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد دراین سوگواره بیان کرد:در چنین آیینی جای خالی مرحوم دکتر ولوی احساس می شود.

 

وی افزود :اشعار و جلسات شعر آیینی یکی از برنامه های اداره کل ارشاد اسلامی استان است که در دستور کار قرار داده ایم.

 

 

دهبانی  در ادامه گقت: از ظرفیت چنین برنامه های که در شهرستان های مختلف استان برگزار می شود ،باید برای ترویج آئین های دینی استفاده شود .

 

 

وی  با اشاره به برگزاری این آئین در چرام افزود : از اینکه شهرستان چرام دارای چنین ظرفیتی است که چنین برنامه ای را در این سطح برگزار می کند،احساس خوشحالی میکنم.

 

 

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت : با توجه نیازهایی که مردم دارند ، وظیفه ما است که با برگزاری چنین برنامه هایی به افزایش سطح آگاهی های مردم در زمینه آئین های دینی کمک کنیم.

 

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود به گلایه های مدیر ارشاد شهرستان اشاره کرد و گفت :بیان فرهنگسرای چرام خواسته ی به حق مردم است و حتما باید پیگیری و شروع این کار باید در خود شهرستان زده شود.

 

 

دهبانی در پایان مراسم به خبرنگار این پایگاه اطلاع رسانی گفت: در خصوص فرهنگسرای شهر ما فقط مجری هستیم و باید مجموعه ای از دستگاه های شهرستان بویژه در استان تصمیم به اجرای این پروژه بگیرند و ما هم با تمام توان حمایت خواهیم کرد.

 

 

وی افزود:مسئولان شهرستان با هماهنگی ی توانند چنین مشکلی را حل و فصل کنند.

 

 

این مسئول فرهنگی استان گفت:منظورم از نوپابودن چرام،تاریخ و مدت شهرستان بودن چرام بود نه نوپایی فرهنگی.

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

قلم_گزینشی
شبکه اطلاع رسانی دانا