نظرخواهی

انتصاب های استاندار جدید را برای پیشرفت استان چگونه ارزیابی می کنید؟

تازه های سایت

27. آبان 1396 - 14:19
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: هرگونه کارشکنی و دست اندازی برای احداث مجتمع رفاهی وزارت نفت در یاسوج خیانت به این استان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چهارفصل؛ علی محمد احمدی در نشست بررسی واگذاری پارک جنگلی به وزارت نفت اظهار داشت: در زمینه احداث مجتمع رفاهی وزارت نفت در پارک جنگلی یاسوج هرگونه عدم دلسوزی، کارشکنی و دست اندازی خیانتی فراموش نشدنی به مردم این دیار است.

وی با تاکید بر اینکه اشتغال, اقتصاد مقاومتی و جذب سرمایه مهمترین اولویت نظام دولت تدبیر و امید است، عنوان کرد: در استان کهگیلویه و بویراحمد محدودیت و فقر سرمایه وجود دارد که برای جبران این مهم با تمام توان از سرمایه گذاران حمایت می کنیم.

احمدی با بیان اینکه مجتمع وزارت نفت با سرمایه گذاری 100 میلیارد تومانی در پارک جنگلی یاسوج قابل مقایسه با محمود آباد شمال نیست، ادامه داد: برای بازپرداخت هزینههای انجام شده شهرداری یاسوج در پارک جنگلی از سوی وزارت نفت پیگیری میکنم.

نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: تلاش‌های سید موسی خادمی استاندار سابق، جاوید شهردار سابق یاسوج، شورای شهر و تمامی مسئولان و نماینده گان مجلس برای احداث مجتمع رفاهی نفت در پارک جنگلی قابل تقدیر است.

 احمدی افزود: تپوگرافی، اقلیم و وضعیت پارک جنگلی یاسوج قابل مقایسه با محمودآباد شمال نیست زیرا در این محدود تراکم کارکنان عملیاتی نفت در بوشهر، خوزستان و سایر استان‌ها قابل مقایسه با شمال نیست.

وی با تاکید بر اینکه آگاهانه و ناآگاهانه نباید در میدان رقیب بازی کنیم، تصریح کرد: به طور حتم گردشگرانی نفتی که به این مجتمع بیایند در چند روز اقامت خود از پکیج گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد استفاده می‌کنند.

احمدی خطاب به مدیران دستگاه‌های اجرایی گفت: ما مسئولان در زمینه دلسوزی برای مردم تعهد داریم و نباید در زمینه احداث مجتمع نفت تنها دنبال مطلوب خود باشیم و یه جایی نیز باید بگذریم.

وی تصریح کرد: شهرداری یاسوج با توجه به مصوبه دولت و کمک انجام شده طبق مصوبه 3 میلیارد تومان در پارک جنگلی هزینه کرده که قول می‌دهم با پیگیری از طریق اکبری از مسئولان وزارن نفت این میزان اعتبار را بازپس بگیریم.

نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد یکی از برکات احداث مجتمع رفاهی وزارت نفت را همینکه بگویند کمپین نفت در یاسوج وجود دارد، دانست و افزود: به طور حتم با اجرایی شدن این طرح شن و ماسه، آسفالت و... مورد نیاز در استان تامین می‌شود.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

شبکه اطلاع رسانی دانا
قلم_گزینشی