نظرخواهی

آیا ازعملکرد مهدی روشنفکر در توسعه شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون راضی هستید؟

تازه های سایت

29. آبان 1396 - 16:18
کارگروه پژوهش و فناوری دقایقی قبل با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی در استانداری استان در حال برگزاری است و حواشی جالبی را به همراه دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چهارفصل؛ بعد از معرفی اعضای شورای سیاست گذاری پژوهش و فناوری استان توسط هجیر کریمی معاون پژوهشی دانشگاه یاسوج  و غیبت رئیس این دانشگاه در جلسه این موضوع با واکنش استاندار مواجهه شد که چرا رییس دانشگاه حضور ندارد.

 

علی محمد احمدی با انتقاد گفت: اگر رییس دانشگاه یاسوج به عنوان دبیرکل پژوهش و فناوری هستند چرا حضور ندارد و از نظر بنده آقای رحیمی دیگر دبیرکل نیستند.

 

معاون پژوهشی دانشگاه یاسوج گفت: برخی دستگاه ها انگیزه ای برای حضور در نمایشگاه هفته پژوهش ندارند که این اظهارات نیز با واکنش استاندار مواجهه شد.

 

استاندار با کنایه در جواب هجیر کریمی گفت: رییس دانشگاه خودشان انگیزه حضور در جلسه دارند؟! و وقتی رییس دانشگاه یاسوج در جلسه حضور ندارد ما چه توقعی از سایر دستگاه ها داریم.

 

احمدی گفت: جلسه ای که استاندار هست رییس دستگاه باید حضور داشته باشد نه معاون، من اجازه حضور معاون نمی دهم.

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد خطاب به معاون پژوهشی دانشگاه یاسوج گفت: چیزی که شما گفتید برنامه نیست، کار باید روال داشته باشد اگر برنامه دارید توضیح دهید، گفتید برای برپایی نمایشگاه پول نداریم بقیه برنامه های شما چیست؟.
 
کریمی معاون پژوهشی دانشگاه یاسوج که در ادامه اظهاراتش به مبالغ اجرای برخی برنامه ها در جلسه اشاره می کرد بار دیگر با واکنش استاندار مواجهه شد.
 
استاندار در پاسخ به این اظهارات معاون پژوهشی دانشگاه یاسوج گفت: آیا این برنامه است؟ من در اسلاید شما هیچ برنامه ای نمی بینیم.
 
احمدی ادامه داد: هر مناسبتی که وجود دارد برای آن هفته برنامه مشخص می شود اگر می خواهید تا بگویم از بسیج بیایند و توضیح دهند که باید چگونه اجرا شود. 
 
استاندار کهگیلویه و بویراحمددر پاسخ به معاون پژوهشی دانشگاه یاسوج افزود: هفته بسیج هر روز یک اسم دارد الان دارم کلاس اولی توضیح می دهم، چرا در اسلاید شما شعارها وجود ندارد.
 
وی  ابراز داشت: نامگذاری هفته پژوهش یعنی باید هفت روز برنامه مدون اجرا شود نه اینکه چهار روز تعطیل باشد. برنامه همین چند روز چیست؟ نباید به جای برنامه اسلاید وظایف را نشان دهید.
انتهای پیام/

نظرات کاربران

شبکه اطلاع رسانی دانا
قلم_گزینشی