نظرخواهی

انتصاب های استاندار جدید را برای پیشرفت استان چگونه ارزیابی می کنید؟

تازه های سایت

21. آذر 1396 - 21:15
فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد فیلم پخش شده از درگیری مامورین نیروی انتظامی و مردم سقاوه را دروغ محض دانست و از برخورد قضایی و قانونی با کسانی که این فیلم را منتشر کرده اند ، خبر داد .

سرهنگ علی کرم بازیان در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی چهارفصل نسبت به فیلم پخش شده در فضای مجازی که به درگیری مامورین نیروی انتظامی با مردم سقاوه را نشان می دهد ، واکنش نشان داد و گفت : این فیلم کاملا کذب بوده و ماجرا آن چیزی نیست که در این فیلم نشان داده شده است .

 

وی افزود : عده ای از جوانان این منطقه با تجمع در محل پتروشیمی سقاوه ادعاهایی درباره مالکیت زمین های این کارخانه داشته اند که با پیمانکار درگیر شده اند و به سمت پیمانکار و ماشین آلات آن ها سنگ پرانی کردند که توسط مامورین نیروی انتظامی بازداشت و به مقامات قضایی تخویل داده شدند.

 

بازیان در ادامه بیان کرد : خانواده های افراد دستگیر شده از این اقدام فرزندانشان اظهار پشیمانی کرده اند اما باید روال قانونی صورت گیرد .

 

فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد در پایان تاکید کرد: این خبر کذب محض بوده و با کسانی که این فیلم را در فضای مجازی منتشر کرده اند برخورد قضایی خواهد شد .

 

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

اگر درگیری نبوده پس قیه همین فیلم چه بوده . همش برخورد . برخورد . قانون چی

نظرات کاربران

شبکه اطلاع رسانی دانا
قلم_گزینشی