نظرخواهی

انتصاب های استاندار جدید را برای پیشرفت استان چگونه ارزیابی می کنید؟

تازه های سایت

13. بهمن 1396 - 10:58
اولین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان چرام با حضور اعضای کمیته های دهگانه این ستاد در محل جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چهارفصل  به نقل از چرام ؛؛اولین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان چرام با حضور  فرماندار،بخشدار مرکزی وبخشدارسرفاریاب و دیگر اعضای کمیته های دهگانه این ستاد در محل جلسات فرمانداری برگزار شد.

 

در این جلسه که با حضور موثر آن برگزار شد تصمیماتی  در جهت هر چه بهتر و ارزشمندتر شدن فهالیتهای ستاد دهگانه اتخاذ واعضا موظف به اجرای آن شدند .

 

 مدیریت میراث فرهنگی در این جلسه گفت :مشکلاتی در سال 96 و  در فضای کمپین چشمه بلقیس ازجمله کمبود آب وقطع بودن برق وجود داشت.

 

عزیزی با انتقاد ازغذاخوریها و رستوران ها اظهارداشت:غذاخوریهای بین راهی در مسیر سرفاریاب باید ساماندهی شده وملزم به رعایت بهداشت وهمچنین قیمتهای مصوب امور صنفی شوند .

 

وی به دیگر مشکلات عدم امنیت درسال گذشته اشاره کرد و افزود:عدم امنیت برخی فضای منطقه تفریحی چشمه بلقیس از مشکلات سال گذشته است که ضمن همکاری مناسب دستگاههای خدماترسان،امیدواریم ستاد اجرایی خدمات سفر آنرا در دستور کار قرار دهد.

 

وی گفت:استفاده از افراد با تجربه در مدخل ورودی چشمه بلقیس و نصب علائم هشدار دهنده باید مدنظر قرار گیرد تا هر چه بهتر به مسافران نوروزی خدمات داده شود .

 

مسئولین کمیته خدمات سفر پاسخگو مطالبات مردم باشند

افشین با انتقاد ازمنطقه گردشگری تنگ پیرزال، گفت:منطقه گردشگری تنگ پیرزال هیچ امکانات خدماتی وجود ندارد.

 

وی با بیان اینکه کمبود سوخت درمنطقه شیخ هابیل ازمشکلات مسافران است، گفت : .گشت نظارتی از۱۵اسفندماه تا۱۵فروردین به صورت مشترک براصناف نظارت خواهد کرد.

 

رئیس صنعت ومعدن دهدشت عنوان کرد:مسئولین کمیته خدمات سفر پاسخگو مطالبات مردم باشند چراکه سال گذشته مشکلاتی درپاسخگویی مشاهده شد.

 

 

امادگی آموزش وپرورش چرام برای اسکان نوروزی مسافران و گردشگران

مدیر آموزش وپرورش به شرح فعالیتهای صورت گرفته سال گذشته آموزش وپروش چرام پرداخت و گفت: در سال گذشته حدود دوهزار و پانصد نفر در روز مهمان داشته ایم که به همه اسکان موقت و دائم دادیم .

 

عزیزی، اظهار کرد:هفت مدرسه را با درجه (الف) که مجهز به یخچال،تلویزیون و قالی و درجه (ب) را برای اسکان مهمانهای نوروزی مهیا شدو چندین مدرسه را برای اتفاقات ناخواسته در نظر گرفتیم.

 

وی گفت :علائم راهنمایی کننده نیز در مسیرها نصب .و امسال هم در این زمینه مشکلی نداریم.

 

 سلایق مختلف از خصلتهای مردم انقلابی است

 بخشدار مرکزی ضمن  تسلیت ایام فاطمیه  وتبریک دهه مبارک فجر،بیان کرد: امام راحل هویت ایرانی و اسلامی را به مردم ایران باز گرداند و وحشت استکبار را که با پیروزی انقلاب بهمراه داشت،تلاش کرد تا خدشه ای به نظام وارد نشود.

 

 افسرددیر ادامه داد: سلایق مختلف از خصلتهای مردم انقلابی است اما با همدلی وتعامل میتوان بر مشکلات فائق آمد .

 

وی به  کمی اعتبارات اشاره و گفت:باتوجه به کمی اعتبارات کارهایی انجام گرفته ومدیران دغدغه برطرف کردن مشکلات مردم را دارند .

 

این مسئول اظهار کرد:کوهستانی بودن روستاها و محرومیت عمیق، شاید روند خدمات دهی با سرعت کم صورت گیرد اما بدنبال برطرف نمودن مشکلات هستیم .

 

بخشدارمرکزی چرام اظهارداشت:امنیت برای مسافران اهمیت ویژه ایی دارد و باید هنگام حضور گردشگران، فرهنگمان را نشان دهیم تا میزبان خوبی برای مسافران باشیم. .

 

 

میراث فرهنگی سرفاریاب درمدت سه سال یک ریال هم برای سرفاریاب هزینه نکرده ست

بخشدارسرفاریاب دراین جلسه گفت:بیشترین مشکلات گردشگری دربخش سرفاریاب مربوط به اب آشامیدنی و سرویس بهداشتی هست که نیازمند توجه ویژه است.

 

اتش سودا اضافه کرد:تفرجگاه شراب گروب درحال حاضربا مشکل بی آبی و در برخی نقاط با مشکل روشنایی  مواجه است .

وی با انتقاد از میراث فرهنگی گفت:میراث فرهنگی دربخش سرفاریاب درمدت سه سالی که بنده بعنوان خدمتگزار مردم سرفاریاب بوده ام،یک ریال در گردشگاه ها و تفرجگاه های بخش از جمله آب حیات ، جمال الدین ، دلیاسیر ، پشت چنار ، گوشه ، سادات و …هزینه نکرده است وبعضی مشکلات را در سالیان گذشته از طریق دهیاری ها و شهرداری حل شده اند.

 

بخشدار سرفاریاب افزود:لذا جا دارد که مدیران میراث فرهنگی استان به فکر تفرجگاه ها و مناطق تفریحی بخش سرفاریاب که بدلیل داشتن آب و هوا و طبیعت مطلوب در تمامی استان بی نظیر و شلوغترین منطقه از لحاظ پذیرش گردشگر و مسافر نوروزی است،تلاش کنند.

 

در پایان فرماندار چرام به جمع بندی مسائل گفته شده پرداخت واز از مدیران درخواشت کرد به مصوبات این جلسه با دقت بیشتری نگریسته شود  و از آنان خواست ضمن برطرف نمودن مشکلات، نهایت تلاش را برای خدمت دهی به مسافران نوروزی بکار بندند.

 

تصاویر:

نظرات کاربران

شبکه اطلاع رسانی دانا
قلم_گزینشی