نظرخواهی

انتصاب های استاندار جدید را برای پیشرفت استان چگونه ارزیابی می کنید؟

تازه های سایت

23. بهمن 1396 - 7:55
استاندار کهگیلویه و بویراحمد فیلم سینمایی " به وقت شام " ساخته ابراهیم حاتمی کیا کارگران مشهور کشور را تحسین کرد و گفت: این فیلم سینمایی باید به زبان های زنده دنیا ترجمه شود تا پشت پرده های جنایات داعش برای مردم جهان اثبات شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چهارفصل؛ علی محمد احمدی با حضور جمعی از مسئولان و خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد در سینمای اداره کل ارشاد استان  به تماشای فیلم «به وقت شام» نشست و پس از ان نیز در گفت و گو با خبرنگار چهارفصل گفت: فیلم به وقت شام بسیار فیلم خوبی بود و در قالب هنر سینما ابعاد فجایع داعش را که به نام دین و قرآن در سوریه و عراق  و کشورهای اسلامی  رخ داد را به تصویر کشید.

وی با بیان اینکه حاتمی کیا با ساخت این فیلم سینمایی اوج هنر خود را به نمایش گذاشت و ان را تحسین می کنم ، افزود: ترجمه و برگردان فیلم سینمایی" به وقت شام " به زبان های زنده دنیا می تواند تاثیرات بسزایی داشته باشد و جنایت هایی که داعش در کشورهای اسلامی انجام داد و پشت پرده های آن را برای مردم جهان آشکار کند.

فیلم «به وقت شام» اثر تازه‌ای از این کارگردان محبوب است که از ابتدای جشنواره تاکنون توانسته نظر خیل عظیمی از مخاطبان را به خود جلب کند.

امسال برخی از فیلم سی و ششمین جشنواره فجر در استان کهگیلویه و بویراحمد اکران شدند که با استقبال چشمگیر علاقه مندان مواجه شد.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

شبکه اطلاع رسانی دانا
قلم_گزینشی